Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Equestria Girls w życiu tego nie obejżę gdybym chciał oglądać jakieś dziewczyny w spódnicach spojrzał bym przez okno i bym już miał.A co do samego sezonu IV nie chcę czekać do zimy ja mam ją do tej pory a to niby jest pierwszy dzień wiosny (tak akurat)

Twilicorn hmm..... to może byś ciekawe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... Tzn. czekanie do zimy absolutnie mi się nie uśmiecha, ale obstawiałem, że rozpoczną emisję w listopadzie, więc dla mnie nie jest to duży poślizg. Polecam być pesymistą, mniej rozczarowań ;) Ważne, że IV sezon w ogóle będzie.

A co do Equestria Girls... Sam uważam to za beznadziejny pomysł, ale na pewno ciekawość zwycięży i obejrzę przynajmniej pierwszy odcinek. Choć wątpię, bym się wciągnął.

Naprawdę, nie widzę sensu tworzenia tej kreskówki. Można było w tym czasie skupić się na tworzeniu MLP, albo wypuścić zupełnie nowy serial. Zdaje się, że Lauren Faust kilka lat temu planowała zrobić kreskówkę 'Galaxy Girls' - widziałem projekty postaci i były dużo przyjemniejsze dla oka niż EG, a część to ewidentnie charakterologiczne (i nie tylko) pierwowzory kucyków z Mane 6 (Mars - Pinkie, Jupiter - Fluttershy, Uran - Twilight, o ile dobrze pamiętam).

Pocieszmy się, że w gdzieś okolicach wakacji powinny pojawić się pierwsze większe spoilery :) I zaczną się spekulacje, które osobiście bardzo lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuuz.

Trzeci sezon zaczął się później bo miał tylko 13 odcinków i gdyby zaczął się w październiku to zdążyliby go nadać do końca 2012, a to nie o to chodziło. Teraz jak będzie pełny 26 odcinkowy sezon, ja bym się spodziewał kuców już od końcówki października.

A co do EG... Nie ma się co martwić na zapas.

Ja z chęcią zobaczę co to. W końcu, kucyki też wydawały mi się, że będą chłamem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

284954__UNOPT__safe_twilight-sparkle_trixie_entertainment-weekly.jpg

Trixie ma welon ślubny i co robi w skryctce Króla Sombry, Twilight Sparkle jest księżniczką i ma skrzydła. Jak dla mnie to ten serial schodzi na psy. Błagam nie, jak ślub to tylko tych pozytywnych postaci (chciałabym , żeby to była któraś z Mane6). Wracając do kwestii Twilight i jej roli księżniczki, to do tej pory uważam, że to robienie z żebraka króla.

Przepraszam, jeśli kogoś obraziłam. Bronię swojego zdania, ale uszanuję także Wasze zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się piąty... tak PIĄTY a nie piąta CMC!

Informacja ta wypłynęła z Facebooka niejakiej Nancy Parker (19l). Pochwaliła się, że zatrudniła się w Hasbro i będzie podkładać głos nowej postaci z z popularnej kreskówki ("new CMC male character from MLP: FiM show") Informacja zniknęła szybciej niż się pojawiła, ale w internecie nic nie ginie.

Źródło bronynet.com

Gdyby pojawiła się dzień wcześniej... :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się piąty... tak PIĄTY a nie piąta CMC!

Informacja ta wypłynęła z Facebooka niejakiej Nancy Parker (19l). Pochwaliła się, że zatrudniła się w Hasbro i będzie podkładać głos nowej postaci z z popularnej kreskówki ("new CMC male character from MLP: FiM show") Informacja zniknęła szybciej niż się pojawiła, ale w internecie nic nie ginie.

Źródło bronynet.com

Gdyby pojawiła się dzień wcześniej... :rd8:

No dobra. Mamy 2 kwietnia, w związku z tym... Wybaczcie, ale...

625693_634421143241213_942614491_n.jpg

To 100% ściema, wymyślona na szybkiego. :flutterblush:

Znalazłem listę znanych aktorów podkładających głos w bajkach (początkowo chciałem dać F. Oza, ale później wpadłem na pomysł zmieszania imienia z nazwiskiem). A teksty typu "to nieoficjalne", "pojawiło się na FB" czy właśnie "informacja zniknęła szybciej, niż się pojawiła" sprawia, że łatwiej w coś uwierzyć.

Chociaż kto wie czy z dla żartu zrobi się nie dla żartu (patrz okulary Google i AR)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...