Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Wiem, filmik wcześniej wrzucił Sttark w wątku spoilery sezon IV, ale wstawiłem go tutaj, abyście nie zaśmiecali ww. wątku dyskusją na ten klip i mieli jakieś odniesienie. W końcu w tym temacie jest dyskusja o spoilerach.:twilight2:

Cóż dużo mówić w końcu mamy coś konkretnego. Czekaliśmy, czekaliśmy... aż się doczekaliśmy. W końcu ujrzałem ponownie moją ulubioną postać, której na początku nowa "wersja" nie przypadała do gustu. Jednak powoli zmieniam zdanie i Twi wygląda dość fajnie.

I te kilka ciekawych pytań i odpowiedzi...

Zapowiada się coraz ciekawszy sezon IV. :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, to raczej na pewno ściema, mnie bardziej interesuje natomiast ta Sunset Shimmer. Ciekawa sprawa, ale dużo o niej niestety nie wiemy.... chyba...

Może w Equestrii jest jakieś święto powiązane ze słońcem a "dawna uczennica Celestii" będzie musiała je zorganizować, a z pomocą przyjdą jej mane6. To by wyjaśniało maski :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki zły pomysł, ale aż żal dupę ściska jak widzie rożne pomysły typu:

- Coś się stanie i Twi straci lub będzie musiała oddać skrzydła;

- W wyniku jakiegoś eksperymentu Twi jest przeniesiona do innego ciała i próbuje zapobiec ślubowi Trixie i Osoby która jest w ciele Twi(WTF!!! co to w ogóle za pomysł?);

- Nowe mane6(ten pomysł mi się akurat podoba, ale nie w głównej serii serialu. mogło by się to pojawić w jakiejś alternatywnej wersji MLP).

Po prostu nie mam słów do takich ludzi!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Ziomisz12

Gdy usłyszałem, że "Bronies" przestali oglądać mlp, bo Twilight stała się alicornem i nowy sezon będzie dopiero w zime... myślałem, że padne. To jest rasizm jak nic x) , bo opiścili ją tylko dlatego, że ma skrzydła. Nie bez powodu tak zrobili gdyż Lauren z pewnością chce nam przez to pokazać, że nagła zmiana lub odmienność nie jest przeszkodą na drodze przyjaźni. To jest coś w stylu "Tarreth miałby stać się murzynem"  :trollface:

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy usłyszałem, że "Bronies" przestali oglądać mlp, bo Twilight stała się alicornem i nowy sezon będzie dopiero w zime... myślałem, że padne. To jest rasizm jak nic x) , bo opiścili ją tylko dlatego, że ma skrzydła. Nie bez powodu tak zrobili gdyż Lauren z pewnością chce nam przez to pokazać, że nagła zmiana lub odmienność nie jest przeszkodą na drodze przyjaźni. To jest coś w stylu "Tarreth miałby stać się murzynem"  :trollface:

Ja bym ich nie nazwał "Bronies" bo oni nie są godni tak się nazywać. Mi "alicornizacja" Twilight też nie przypadła do gustu ale jestem pewien że twórcy zrobią coś by ta seria nie straciła na uroku 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Ja bym ich nie nazwał "Bronies" bo oni nie są godni tak się nazywać. Mi "alicornizacja" Twilight też nie przypadła do gustu ale jestem pewien że twórcy zrobią coś by ta seria nie straciła na uroku Ii

to jest pozytywne myślenie. Nie jesteś uprzedzony i chcesz zobaczyć jak to będzie wyglądać. Podoba mi się...

Ja uważam, że seria z pewnością będzie ciekawsza, bo skoro takie cuda się tam zdarzają to nie wiadomo co jeszcze się wydarzy xD ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja wal lekko strolluję. Nie lubiłem Twi. Nie lubiłem większości rogaczy, bo dla mnie są to straszne bufony, itd itp. Nie ważne.
Twilight jako Alicorn... Podoba mi się znacznie bardziej niż Twi unicorn, ale trochę się jej obawiam, czy aby nie zniszczy to idei serialu... Cóż... Pożyjemy zobaczymy, a s3e13 był epicki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Tak czy siak to jest tylko bajka, więc tak naprawdę nic się złego nie stanie jak coś się zmieni, ale skoro aż taki nacisk na to kładziecie... to przypomnę ponownie, że to tylko bajka. Nie ważne co się stanie i tak wyjdzie na korzyść mane6. Musicie pamiętać, że to nie jakiś Spiderman czy Batman gdzie w każdej chwili ktoś może umrzeć, nawet główny bohater.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeżeli z "Tęczową Imprezą" nie chodzi o taką Tęczową Imprezę, to myślę że Rainbow Dash nauczy się jakiejś fajnej sztuczki (może będzie zamieniać wszystko w tęcze?) i... będą jakieś problemy i chaos itp. itd.

Grunt żeby było tęczowo i szaleńczo, czyli Rainbow Dash + jej super sztuczki lotnicze :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawajek1 w spoilerach sezonu IV umieścił niemiła informację związaną z czasem nadejścia IV sezonu.

http://press.discovery.com/us/hub/press-releases/2013/hub-network-unveils-2013-14-program-slate-238-2382/

Znalazłem jeszcze to na stronie HUB-a

http://www.hubworld.com/hub-headlines-program-slate-six-new-additions

Z danych wynika, że na powrót naszego serialu będziemy musieli poczekać aż do 2014 roku.  :ajsleepy:

A miałem nadzieję, że zobaczę moje ulubione bohaterki jeszcze w tym roku. Cios w serce...
To będzie najdłuższe kilka miesięcy w moim życiu.
 

A z takich bardziej pozytywnych informacji  :NjdaT:

Niedługo bo 17 lipca odbędzie się znany Comic-Con w San Diego gdzie ma również przybyć HUB. Jak dobrze pamiętamy właśnie tam rok temu odbył się panel My Little Pony gdzie przybyło wiele znanych osób związanych z serialem i zostały zaprezentowane m.in. dwie piosenki z pierwszego odcinka 3 sezonu (Crystal Fair Song, Failure Song). Kto wie może i tym razem producenci pokażą nam jakieś "urywki" z 4 sezonu. 
Oby tak było, bo wieść o tym dłuższym oczekiwaniu na S4 jest dla mnie straszna :twiblush2: . Chociaż jak zobaczę "zwiastuny" 4 sezonu to jeszcze bardziej nie będę mógł się doczekać.
Paranoja  :crazytwi:

Poprawka: Przejrzałem dokładnie ten dokument i po prostu źle go odczytałem (przepraszam bardzo)  :flutterblush:  i nie wynika z niego, że nowy sezon będzie ukazany w 2014.

Returning Hub Original Series/Specials with new episodes (in chronological order)
  • "The Aquabats! Super Show!" (Season two premiering this summer produced by BatMagic)
  • "Pound Puppies" (Season three premiering this summer produced by Hasbro Studios)
  • "Kaijudo: Rise of the Duel Masters" (Season two "Clash of the Duel Masters" premiering this summer produced by Hasbro Studios)
  • "Family Game Night" (Season four premiering this summer produced by Hasbro Studios and Zoo Productions)
  • "R.L. Stine's The Haunting Hour: The Series" (Season four premiering this fall produced by Front Street Pictures in association with The Hatchery, LLC)
  • "My Little Pony Friendship is Magic" (Season four premiering this winter produced by Hasbro Studios)
  • "Littlest Pet Shop" (Season two premiering this winter produced by Hasbro Studios)
  • "Transformers Rescue Bots" (Season two premiering this winter produced by Hasbro Studios)
  • "Secret Millionaires Club" (22 all-new specials produced by A Squared Entertainment to run monthly on The Hub
     

Wynika z tego, że te seriale będą ukazywały się w ciągu chronologicznym, a MLP sezon 4 będzie miał premierę tej zimy, co nie jest powiedziane, że nie ujrzymy go jeszcze w tym roku.

Edytowano przez misieken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by czadowo, ale wydaje mi się, że 17 lipca to jeszcze za wcześnie. Premiera 3 sezonu była w listopadzie, a 4 sezon ma być w styczniu :/ . Za duży odstęp czasowy żeby dawać jakieś wycieki, moim zdaniem...

 

Smaka mi narobiłeś na ten konwent, a nie mam jak jechać, bosh czasami żałuję że nie urodziłam się w Ameryce ;( ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było by czadowo, ale wydaje mi się, że 17 lipca to jeszcze za wcześnie

Nigdy nie jest za wcześnie na nowe informacje o MLP  :NjdaT: . Czy coś zaprezentują na tym konwencie, dowiemy się za ok miesiąc.
Chciałem tylko przypomnieć jaka sytuacja miała miejsce rok temu i miejmy nadzieję, że się powtórzy. 

 


bosh czasami żałuję że nie urodziłam się w Ameryce ;(
 

A no czasem też ubolewam nad tym faktem. Fakt, że tyle jest tam tych konwentów związanych nie tylko z naszym serialem, można spotkać się z dubbingowcami m.in. T. Strong czy A. Libman, ale jakbym miał pomyśleć o tych wydarzeniach w szkołach ze strzelaninami, huragany itp, to czasem cieszę się, że żyję w Polsce  :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A jednak dostaliśmy spoilery kilku odcinków, w tym świetną piosenkę!

Scootaloo w końcu nauczy się latać, kto wie może i dostanie znaczek :D.

Kucyki jako superbohaterki? Nie wyobrażam sobie tego, to nie w stylu MLP:FiM... Chyba że to będzie jakaś historia na dobranoc opowiedziana jakimś małym kucykom ^^.

LUNA ZNOWU ZŁA?! OMG! Niemożliwe!

Co do odcinka "Rainbow Party" - może RD ma siostrę, która zawsze we wszystkim była lepsza i Rainbow Dash będzie zazdrosna o to? :D

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie ostatniego odcinka (w tych spoilerach, z czterech jakie widzieliśmy) przewiduję nawiązanie do Harrego Pottera w pierwszych (dwóch?) odcinkach 4 sezonu, a dokładniej powrót do wspomnień, Twilight jak Harry przez przypadek znajduje coś i widzi przeszłość (czyli jak Luna staje się zła). Nie wiem czy ktoś zauważył, ale brakuje tak kilku scen (jest 367a, a nagle 371), a tak czy siak w Hot Minute z Twilight Sparkle mówiła ona sama, że chciała by poznać przeszłość Luny i Celestii. :MJTQO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie ostatniego odcinka (w tych spoilerach, z czterech jakie widzieliśmy) przewiduję nawiązanie do Harrego Pottera w pierwszych (dwóch?) odcinkach 4 sezonu, a dokładniej powrót do wspomnień, Twilight jak Harry przez przypadek znajduje coś i widzi przeszłość (czyli jak Luna staje się zła). Nie wiem czy ktoś zauważył, ale brakuje tak kilku scen (jest 367a, a nagle 371), a tak czy siak w Hot Minute z Twilight Sparkle mówiła ona sama, że chciała by poznać przeszłość Luny i Celestii. :MJTQO:

Mam nadzieję, że tak będzie bo chyba każde inne rozwiązanie będzie bardzo nielogiczne. Poza tym fajnie, że będzie odcinek o Rarity, poznamy trochę siostry Pinkie oraz więcej będzie postaci drugoplanowych, które tak kochamy. Dobrze, że te spoilery nie zdradzają fabuły żadnego odcinka bo na razie tylko wiemy np. o Lunie, że wróci Nightmare Moon. Nie wiemy jak to się stanie, nie wiemy dlaczego i nie wiemy po co. Tylko jest jeden minus: przez te spoilery nie umiem się doczekać IV sezonu, a jeszcze będziemy czekać pewnie z pół roku. Cóż, trzeba sobie powtórzyć poprzednie sezony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wyszły te ostatnie spoilery. Wróciła do mnie chęć na nowe odcinki MLP.

 

Co do Luny - myślę i mam nadzieję, że tak będzie, że to po prostu będzie przeglądanie wspomnień sprzed 1000 lat. To by jak najbardziej pasowało, inne opcje chyba raczej by nie wchodziły w grę. No i nie ukrywam, bardzo by mnie to ciekawiło :D Ciekawe, czy wyjdzie na to, że Luna sama z siebie stała się zła, czy może ktoś ją do tego podkusił. Zwłaszcza, że zauważcie, że podczas przemiany w Nightmare Moon, Luna ma w pewnym momencie wystraszoną minę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...