Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Moja reakcja na nowy trailer:

i_came_anime.jpg

 

Dobra żartuję, ale i tak się cieszyłem :D

 

A teraz serio. Księżniczki zniknęły, chaos na świecie, to wiśta do Discorda, żeby go zj***ć i kazać mu wszystko naprawić, a ten w swoim troll-owym stylu, odpowiada, że nic o tym nie wie. I wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa historia.

To czekamy na pierwszy wyciek odcinków przed premierą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:09 <-- Jak widzę, Twilight opanowała już swoją formę Avatara :evilshy:

I dlaczego ten róg na końcu kojarzy mi się z minotaurami, albo wieeelkim Roc'iem?

 

Poza tym, widzę coś, ciekawego - 3 odcinek. Z  opisu wynika, że Twilight i przyjaciółki po akcji w Everfree z 1 i 2 odcinka, będą przebywać w starym zamku Luny i Celestii. Wniosek? Wprowadzą się do "ruin" (założę się że to będzie prostsze niż myślę...) zamku w lesie Everfree. Wniosek? Las Everfree nie będzie już taki dziki. Wniosek? Znajdąto drzewko i oddadzą mu elementy - czasowo lub (tak sądzę) na stałe. ALE prawdopodobnie elementy w starożytnych czasach zostały zabrane właśnie z tego drzewa przez Lunę i Celestię - co właśnie spowodowało zdziczenie Lasu - brak harmonii, te sprawy... Ale skoro Powierniczki zwrócą elementy, harmonia wróci do lasu i będą mogły zamieszkać w starym zamczysku. Nie sądzę, żeby to była jakaś wielce spiskowa teoria, więc zamieszczam tutaj. Po prostu proste wnioskowanie z poszlak.

 

Ciekawe, czy uraczą nas piosenką w stylu "Castle Wrap Up"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zostawili sobie otwartą furtkę.

 

 

Znamy już tytuł piątego odcinka IV sezonu - Flight to the Finish. Wiadomo tylko, że występują w nim CMC. Premiera 14 grudnia.
http://tvlistings.zap2it.com/tv/Why-Cant-I-Hold-All-These-Ponies/EP013304160074

No to poznaliśmy tytuł tego fragmentu kilku filmików, które wyciekły dawno temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To prawdopodobnie może być fake, bo odcinek nazywa się "Princess Twilight" a nie "Princess Twilight SPARKLE" A po drugie zazwyczaj przy znaczku hub dają coś w stylu "new!" itp.Więc nie wiem czy w to wierzyć czy nie, ale się przekonamy niedługo. I jszcze 3 screencap, na pewno Celestia nie umarła albo by nie umarła.. może być tylko zraniona? Ale i tak te sceny wyglądają dziwnie, więc stwierdzam 60% fake ;_; 

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie może być fake, bo odcinek nazywa się "Princess Twilight" a nie "Princess Twilight SPARKLE" A po drugie zazwyczaj przy znaczku hub dają coś w stylu "new!" itp.Więc nie wiem czy w to wierzyć czy nie, ale się przekonamy niedługo. I jszcze 3 screencap, na pewno Celestia nie umarła albo by nie umarła.. może być tylko zraniona? Ale i tak te sceny wyglądają dziwnie, więc stwierdzam 60% fake ;_; 

A co do ostatniego obrazka, to coś jakoś mialy być jakieś wspomnienie z przeszłości, nie? Więc można by stwierdzić, że to jest momęt po przemienieniu się Luny w NMM a ona zaatakowała Tie... wiem bez sensu ale jest XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedłóg mnie to wszystkie te obrazki to 100% NOT  fake.

1. Witraż widziałem już w jakimś promo

2. W spoilerowych animaticsach była przecież transformacja Luny w NMM. Dlaczego to nie miałoby być wyjęte właśnei z tamtej sceny?

3. To z kolej  zapewne załapiemy dopiero w trakcie. Może Cela coś do niej mówi, co wywołuje ten płacz? Albo Cela rzeczywiście martwa, ale Twi cofa się w czasie i wsyzstkiemu zapobiega? O podróży w czasie też gdzieś słyszałem (że "zagłębią się w histrię Equestrii", albo nawet bardziej dosłownie). Tak więc opcji jest dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie może być fake, zbyt dobre na fake, a nie ma żadnego "new" koło znaczka huba z powodu iż to nie jest premiera, oni to mają gotowe u siebie, chcieli dać nam spoilery, ale to chyba jasne że podpis musi być :] .

 

Te rośliny wyglądają tak znajomo... Czy to nie aby powrót cioci Krysi? :chrysalis:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może rządzi podmieńcami, ale... te liście mają dziury xd . Może podmieńcy zmienili się w krzaki i drzewa? Fluttershy chciałaby być drzewem... :rainderp:

Ja tam chcę jej powrót.

Kto czytał komiks ten wie, że nie tak szybko powróci :P

 

Swoją drogą, to czy tylko ja zobaczyłem na tym obrazku, że TS płacze nad leżącą na podłodze Celestią?

4.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to NMM zabiję Celestię(co potwierdza powyrzszy screen), ale to by podniosło znacznik z 7+ do 12+ (nie wiem jak to jest ale tak sądze), Hejt na mnie za 3... 2... 1...

Hahah xD Ale to śmiesznie brzmi xD (śmieszne, bo w kreskówce taka  jak ta to niewykonalne). Bez przesady, może było tak jak z Chrysalis, jej moc okazała się większa i Celestia upadła, z tą różnicą, że Twily będzie tam sama (się domyślam), bez przyjaciół, jej mentorka pokonana przez NMM, świat się zawalił w jednej chwili, jak ma się czuć? Później pewnie taki trollface Celestii, że to tylko taka próba  :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...