Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Ale liczyłam na to, że razem z nowym sezonem usłyszę coś nowego (nie licząc Apple to the Core). Z początkiem 3 sezonu były 3 piosenki, w sumie tylko z początkiem 2 sezonu nie było piosenek, bo w drugim pierwszego sezonu również się pojawiła, więc... Nieparzyste sezony będą z piosenkami w pierwszych dwóch odcinkach mam rozumieć? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji nie ma nic o piosence ale też nie jest wspomniane, że jej nie będzie, jest Discord, podobno ma coś zaśpiewać, ale nie wiadomo czy w tym odcinku i czy w ogóle zaśpiewa, więc piosenka może być ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sezon 4 Odcinek 9: Pinkie Apple Pie

 

Tytuł 9 odcinka już znany, ciekawi mnie co będzie jeszcze w tym odcinku po za tą świetną piosenką pokazaną na Comic Conie. Tytuł może coś podpowiada, czyżby Pinkie pomagała AJ na farmie czy są jakoś związane? A jakie są wasze opinie? :)

 

Czyżby odcinek tego weekendu to odcinek z piosenką? ;D Twitter Ingrama.

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No to mamy trzy opcje:

 

1. Twilight nie jest uczennicą Celesti tylko jej królikiem doświadczalnym na którym testuje swoje nowe czary mające zamienić kuce w super żołnierzy.

 

2. To nie Twilight tylko wadliwy podmieniec ale reszta nie jest tego w stanie zauważyć bo niedawno wszyscy mięli nieudany przeszczep rogówki.

 

3. To Fotomontaż który ma wywołać zamieszki i doprowadzić do upadku Hasbro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł maj gasz. Nie mogą tego zrobić! To by było okropne! Twilight wielkości Cadence? No way.

Jestem przekonana, że to kit, ale wiecie, idąc pierwszym odcinkiem sezonu 4: Magiczna skrzynka->Magiczne przedmioty->Zabawki z Rainbow Powers->Finałowy odcinek = nowa Twilight? (Do tego za grzywą Celestii widać magiczną skrzynkę na 2 obrazku)

Nie chcę w to wierzyć, ale to może być prawda, nawet jak zmieni się tylko na chwilę. Podobnie było z Twilicornem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera..właśnie to chciałem wstawić :/

No nic.. byłeś szybszy. 

 

Nicpoń jeden :v Dobra, koniec żartów. Proszę jednak o nie zamieszczanie postów tego typu. Nic nie wnoszą do tematu, są tylko nabijaczami licznika i tworzą offtop...~Draques

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to fake, Twilight nadal będzie mała, uff. Wiecie, z Twilicornem się sprawdziło, z tym mogło być podobnie...

Ktoś się ładnie napracował, ale z Twilight i Trixie w Kryształowym Zamku jeszcze się nie wyjaśniło, sezon nadal trwa, sprawdzimy z czasem czy to też był fake... Ciekawe czy przez tą samą osobę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety czekając na pingwiny z Madagaskaru natrafilem na ta reklamę i odrazu uszy mi scierply a oczy zaczęły planac krzycac ''to nadchodzi". co do zdjęć te ze smutna pianka wygląda wiarygodnie jest pudełko itp.

Edit 6.27: otóż 4chan dostarcza kolejnych spoilerów Scena z otwierania pudełka http://puu.sh/6Jnwj

Edytowano przez Szczygu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jeszcze lepszy cyrk, gdyż... one wszystkie mogą stać się Księżniczkami Alicornami! Dlaczego? TO:http://i.4cdn.org/mlp/src/1391488102129.png

To z oficjalnego opisu ze zlotu producentów zabawek, gdzie potwierdzono też EqG2, więc...

 

e1948607ed1fce9e33d42f91183da97986f211b8

 

Ps. Co ma być to będzie, więc trzymajcie portalony, zacisnąć co trzeba i iść dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...