Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Ok. A więc tak...

Myślę, że nawet gdyby te spoilery okazały się prawdą, to kolejna "transformacja" Twilight miała by sporo sensu. W końcu alicorny z czasem rosną. Choć nie jestem co do tego przekonany, bo odstępy czasowe pomiędzy akcją poszczególnych odcinków są dość krótkie, więc to raczej mało prawdopodobne, że Twilight "wydorośleje" aż tak przez jeden odcinek. Na ten przykład Cadence była kiedyś postury zwykłego kucyka, a wyrośniecie do znanej nam teraz postaci zajęło jej całe lata. Dlatego bardziej prawdopodobna wydaje mi się teoria, że Twilight na obrazkach pochodzi z przyszłości, albo tak samo jak Twi w pierwszych odcinkach 4 sezonu zobaczyła przeszłość, tak samo Mane Six jakimś sposobem zobaczy przyszłość.

Jeśli te spoilery faktycznie są wiarygodne to myślę, że Hasbro, za pomocą Twilight, chce wytłumaczyć "jak powstają księżniczki". Osobiście nie mam nic przeciwko temu, ponieważ oznaczało by to dla twórców dobrą okazje do wyjaśnienia pochodzenia Królewskich Sióstr.

Teraz jest tylko jedna rzecz, na której naprawdę mi zależy - żeby w finale pokazali duuuuuuuuuuuuuużo Luny.

_____________________________________________________________________________________

 

"What is the music of life?"
"Silence, my brother."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety czekając na pingwiny z Madagaskaru natrafilem na ta reklamę i odrazu uszy mi scierply a oczy zaczęły planac krzycac ''to nadchodzi". co do zdjęć te ze smutna pianka wygląda wiarygodnie jest pudełko itp.

Edit 6.27: otóż 4chan dostarcza kolejnych spoilerów Scena z otwierania pudełka http://puu.sh/6Jnwj

 

Czy rainbow power nie powinna "pochłonąć" ich dopiero po otwarciu pudełka? 

Ten Twalot ma magiczną grzywę, a tamte poprzednie wyrośnięte Twaloty nie, poza tym nie ma nozdrzy. Coraz bardziej pcha mnie to w stronę fake'u. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEEEDDDIIIIIT:

 

Nie wiem, czemu ktoś jeszcze wierzy w to, że te obrazki mogą być prawdziwe... Może podam kilka powodów, dla których według mnie to ewidentny fake:

 

1. W Internecie działa kupa rysowników, dla których stworzenie takiego obrazka to około godziny(lub nieco więcej) poświęconego czasu.

2. Obrazki pochodzą z 4chan'a - to powinien być wystarczający powód.

3. Twilight na obrazkach ma niekonsekwentną grzywę, jeden kawałek faluje, drugi nie, kolorystyka się nie zgadza, czasami brakuje jej nosa, w ogóle jest strasznie koślawa i niedorobiona   :crazytwi3:

4. Jak ktoś już zauważył, dwa pierwsze "spoilery" to zrzynka z Cadence i Luny:

2akhgn.jpg

15n3k2d.jpg

5. Co do trzeciego spoilera, to na oko mogę stwierdzić, że to "magiczne coś" obok Twilight to kilka kiepskich maźnięć pędzlami z Photoshopa:

sblkix.jpg

 

Oczywiście istnieje też alternatywne wytłumaczenie potwierdzające, że te obrazki są prawdziwe. Mianowicie - animatorzy są strasznie, ale to strasznie leniwi  ;)

 

 

Nic, tylko mogę podsumować ten post tym gifem:
 

clap_old.gif

 

Przynajmniej jedna osoba, która myśli, że to w całości Fake, a jak nie fake to mnie zabijecie później >.<

Edytowano przez Dashek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyrastania Kredens- obczajcie wspomnienia Twi w "The royal wedding" i popatrzcie na jej posturę jako źrebaka. Ona już miała inną figurę niż normalny kuc i inne proporcje. To jeden z powodów dla, którego uważam, że serialowa Kredens nigdy pegazem nie była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z powodów dla, którego uważam, że serialowa Kredens nigdy pegazem nie była.

Uważaj sobie, uważaj, twórcy uznali to za kanon i jedynie ich zdanie może to zmienić :ming:. Plus, Fleur również ma inną budowę ciała, a alicornem nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.4cdn.org/mlp/src/1391529080423.png

 

Powtarzam się, ale cóż poradzić. Co do Twi jako kopia Cadance - nie i koniec. Co do innego motywu, to już... hmm

 

http://i.4cdn.org/mlp/src/1391523465963.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-PbQEQa5d7qw/UmGql6VkKoI/AAAAAAABkXo/GA6VCo9gNZQ/s1600/T2n9RGXrNaXXXXXXXX_!!907806781.jpg

 

Ciekawe, ciekawe i co jeszcze ciekawsze - w każdym z odcinków o kluczach BYŁ Alicorn Animation Error. Czyżby nas przygotowywali?

Edytowano przez M.a.b
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generałek- do "Daring Don't" kanonem była Twilight Velvet jako autorka książek o Daring Doo. To + wiek Kredens i jej wygląd sprawiają, że komiksy i książki traktuję jako "alternative story".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale ta nowa Twilight w ogóle mi się nie podoba, i oby to się nie spełniło.

Twilight jako ten pierwszy Alicorn jeszcze ujdzie (osobiście wole jako zwykłego jednorożca) ,ale ta wersja to już przesada, już jest jeden Alicorn o tej budowie i starczy.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych obrazkowych teorii sugerujecie, że Twilight zmieni całkowicie budowę przez skrzynkę, dostaną moce, nowe grzywy, a reszta Mane6 będzie też alicornami? To by się działo w fandomie... Tylko skoro to wszystko się stanie.. to jaka będzie fabuła na piąty sezon? Bo finał sezonu czwartego z opowieści twitterowych Meghan i innych szykuje się na naprawdę coś wielkiego, dobra, pożyjemy, zobaczymy, może wszystko się jakoś ułoży w jedną całość ;P

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

I jeszcze będzie mieć swoje królestwo :flutterage:

 

 

25 & 26: Princess Discord - Discord becomes a draconequalicorn and replaces Celestia. As she always intended.

Jeżeli to prawda, a nie troll to mamy szansę na konkretne zakończenie...

 

Jednak podejrzewam troll -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nawet nie wiem co tu wpisać. Czym będzie rządziła? Jak w Equestrii wiadomo nam tylko o kilku miejscach. Najlepiej niech się wszystkie pozamieniają w alikorny i polecą natłuc twórcą za trolla, na który się wszyscy łapią  :pinkie4:

MLPKeysCover72dpi.jpg

Okładka wydania DVD na którego liście odcinków widnieją takie jak:

“Twilight’s Kingdom Part 1,” 
“Twilight’s Kingdom Part 2.”
Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po zielonych oczach Rarity śmiem stwierdzić, iż możemy liczyć na powrót changelingów jeszcze w tym sezonie.

 

A mi się wydaje, że to będzie odcinek następny czyli 23, gdzie Spike spróbuje pomóc Raricie odzyskać wenę, ale coś pójdzie nie tak :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie skazana na wieczne prucie ubrań! :despair:

 

I tak, pasuje to również to finałowego odcinka, ale jakoś mam wrażenie, że zobaczymy to już wkrótce. No ale, to się okaże. Póki co, w Inspiration Manifestation oczekuję znanych aż za dobrze artystom problemów z inspiracją i bardzo legalnego boosta czarem, który znajdzie Spike :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...