Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Każdy z tych spoilerów zapowiada się niesamowicie i coraz bardziej nie mogę się doczekać pełnych wersji tych scen. Boję się tylko, że oba odcinki mogą nie mieć efektu kumulacyjnego i zamiast cieszyć się z tego co w nich zawarte będę się denerwował że przesadzili ze wszystkim :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Zabronione jest pisanie postów niewiele wnoszących do tematu, składających się z jednego lub kilku słów, samych emotikon etc.

[...]

7.Zabronione jest przesadne dublowanie postów (pisanie nowego posta bezpośrednio pod swoją ostatnią wypowiedzią). Jeśli chcesz coś dodać - użyj opcji „edytuj”

tumblr_ml87q0tkrp1re3x32o1_.gif

 

A tak poza nadgorliwym wyręczaniem modów...

Właściwie, to nie ma już co przewidywać fabuły. Wszystko i tak pojawiło się już w znajdującym się http://mlppolska.pl/watek/4036-spoilery-sezon-iv/page-9#entry516321 spoilerze. Teraz jedyne co nam zostaje to zwyczajnie liczyć na odpowiednią oprawę graficzną, piosenki przebijające "This Day Aria" oraz nieznieważający (za bardzo) występ Discorda. Oczywiście hype jest u mnie OGROMNY, tym bardziej wziąwszy pod uwagę finał (fanboyowanie epickich rozwiązań z mojej strony). 

 

Ciekawi mnie to całe "Rainbow Power". Skoro zarówno Elementy, jak i Skrzynka (hłehłe, fanboyowanie Skrzynek! :v ) pochodzą od Drzewa Harmonii to można założyć, że operują tą samą mocą. Jednakże Dżewko w zamian za zwrócenie Elementów zaoferowało hojnej Twilight (to że nie miała innego wyjścia to inna sprawa) moc w czystej formie, bez pluginów w postaci artefaktów. Ciekawe tylko, czy ta moc zostanie jej na resztę życia (co byłoby miłe, zważywszy na to że inne Ksieżniczki mają swoje unikatowe umiejętności), czy też będzie musiała zwrócić ją do Dżewa. 

 

Also - ktoś tu wie czy będą się ukazywać zabawki z Tirekiem? :v

Edytowano przez Skrzynek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Tirek wygląda mi na złego kuzyna Rafikiego. Albo Ja Pawiana (Jam Łasica). Za to głos ma fantastyczny.

 

Cokolwiek się jutro wydarzy, jestem pewien że pozostanie jakaś maleńka grupa osób nienasyconych... a reszta będzie się rozpływać, bo nie ma bata, by coś poszło z finałem nie tak. Niech tylko Derpy pojawi się jeszcze w którejś ze scen, to Bronies dostaną wszystko czego chcieli.

 

Ja osobiście nie mogę się doczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również jestem ciekaw jutrzejszego finału. Będzie zacny zły, obdarzony naprawdę dużą mocą i umiejętnościami (wysysanie mocy i talentów is now canon), dostaniemy OP Twalot, będzie zapewne epicka bitka, no i otwarcie skrzyneczki... Cytując Sonica: 


Niech tylko Derpy pojawi się jeszcze w którejś ze scen, to Bronies dostaną wszystko czego chcieli.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...