Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Mam wątpliwości co do tych 26'ciu odcinków? S3 to wyraźnie półsezonu i można by się raczej spodziewać że i S4 to będzie drugie pół.. szczególnie że seria ma zadyszkę i naprawdę nie wiem jak musieli by zapychać S4 żeby wyciągnąć taką liczbę odcinków (dodajmy że tymi liczbami kieruje pewna logika której nie będę tu wyjaśniał). Już prędzej spodziewam się po prostu build up'u pod finał i na tym koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego' date=' że Daniel Ingram robi muzykę do MLP, a nie sam serial, czyli nie jest niezastąpiony, czyli może być piąty sezon, ale bez piosenek Ingrama.[/quote']

Wiem, że Daniel robi muzykę i bardzo to chwalę bo robi ją w mistrzowskim stylu.

Kolega wyżej miał wątpliwości na temat długości IV sezonu i dlatego wrzuciłem linka żeby tą niepewność stłamsić.

Jeśli chodzi o jego udział w kolejnych sezonach to nic nie wiadomo. Ten dokument był na obecną chwilę (2013) i nie ma jeszcze podpisanego kontraktu na kolejny sezon. Jeśli współpraca między nim, a Hasbro będzie zadowalająca to czemuż miałby zrezygnować :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie jest spoiler' date=' może i występuje tu logo HUB TV, ale nie sądzisz, że gdyby to był oficjalny materiał znajdowałby się na kanale hub'a?[/quote']

Widać ewidentnie, że to fanmade, który moim skromnym zdaniem jest wykonany dość fajnie i pomysłowo.:twilight2: Jednak nie zmienia to faktu, że zrobił to ktoś z fantazją i nie ma tu mowy o współpracy Hasbro w tym filmiku. I jak podkreśliłeś filmik promujący nie byłby nigdzie indziej jak na kanale Hub-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem mówiąc dobry pomysł na odcinek. W sensie żeby RD zobaczyła jak się żyję bez skrzydełek.:rd8:

A tak przypadkiem nie miała próbki czegoś takiego gdy była w szpitalu i czytała powieści z Daring Doo? :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przypadkiem nie miała próbki czegoś takiego gdy była w szpitalu i czytała powieści z Daring Doo? :aj:

Albo wtedy co discord zabrał w trakcie tej "gry"

Dobra koniec, bo off topic się zrobił ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koleś może napisać, że gdzieś tam widział, że Hasbro napisało coś tam o sezonie czwartym i od razu wielki Chaos(Nie wiem, może to sprawa Discorda). Ja, albo sam to sprawdzam albo czekam na potwierdzenie informacji przez wielkich awatarów(lub kogoś podobnego z kolorową rangą), więc siedzę cicho do puki informacja nie zostanie potwierdzona i też tak wam radze robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...