Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

To ewidentnie są tylko szkice nakierowujące. Zauważcie ze zawierają znaki pokazujące co ma się stać z daną rzeczą. Np. w którą stronę ma się obrócić. Prawidziwy szkic nie zawiera takich rzeczy i wygląda tak, jak serialowe postacie. To coś to szkice moim zdaniem obrazujące tylko pomysł na odcinek machany na szybko, który się poprostu przyjął i idzie do obróbki. 

 

A fani są fanami, to trzeba było im pokazać. A tak wogóle to kto normalny krzyczy i piszczy gdy zobaczy Twilight... Tam chyba byli naprawde prawdziwi fani xD

Edytowano przez Zbysio
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ich kasy przeznaczonej na seriale zapewne trafia do gości od Transformers, w końcu będzie teraz finał Prime, robiony jest film Baya (zapewne słaby jak reszta) oraz film do Prime Predacons Rising. Nie wiem, czy się z tego powodu cieszyć czy smucić, w końcu jestem zagorzałym fanem Transformers.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja po przeczytaniu daty premiery 4 sezonu:

 

Wystarczy przeczekać 4 miesiące, w sumie to lepsze niż czekanie pół roku, gdyby sezon 4 miałby być w 2014. Nie jest tak źle, start jak w przypadku 3 sezonu (żeby tylko nic nie przekładali...). Zapowiada się dość... inaczej nic inne sezony, co nie znaczy że gorzej.

 

 

Ale by było gdyby ostatni spoiler (ten z Luną) był zrobiony tylko dla strollowania xD

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mane6 nie ruszone?

Mieszkają cały czas w pałacu?

Coś dzieje się w Ponywille?

Twillight nadal ubiera się jak na karnawale w Rio, znaczy się we złoto?

 

Btw fajna ta reakcja, zwykle kiedy ktoś pisze: moja reakcja na... i pod spodem jest fim do YT, to od razu mi się taki instynkt mordercy załącza, bo wiem że tam będzie GOD please no!!!

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skrycie liczę na jakieś 2-3 tygodniowe przerwy co najmniej raz między kolejnymi emisjami odcinków. bowiem uwzględniając dwuodcinkowy opening i zapewne ending tego sezonu, ostatnie odce wypadałyby 3 maja. Finał w majówkę - tuż, tuż przed maturą mi się nie uśmiecha...
2 tygodnie z racji jednoodcinkowości raczej też by nie starczały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Spajku śpiewającym solo jakąś piosenkę? W 3 sezonie troszkę podśpiewywał, tak teraz myśląc może przygotowywali go do własnej piosenki? Zaśpiewał w chórku w 2 pierwszych odcinkach i podśpiewywał przy pieczeniu ciasta oraz jako służący AJ. Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, bo Celestia samemu nie mogła zgarnąć Elementów Harmonii. Gdzie tam, jak dla mnie księżniczka jawnie zbagatelizowała zagrożenie. Proszę nie mówić, że tylko prawdziwa przyjaźń odpala Elementy, bo Celestia już raz ich użyła (jeśli się nie mylę) przeciwko Nightmare Moon. Po prostu nie chciała, żeby Twilight była wiecznym nerdem, więc gdy nadarzyła się okazja, wysłała ją do miejsca, w którym mogła znaleźć sobie znajomych. Do tego Ponyville miało być bardzo ważnym miejscem podczas święta ze względu na obecność księżniczki, więc ta mogła woleć, by wszystkiego dopilnowała jej uczennica.

 

Taka jest moja opinia.

Nie zmienia to faktu, że Twilight nie poznałaby przyjaciółek. Najprawdopodobniej całe to święto przestałoby istnieć. Jeśli jednak Twilight by tam pojechała, spasowała by na imprezie i wróciła do Canterlot. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po ostatnie dawce spoilerów wiemy już, czego mniej więcej (choć wciąż jednak mniej) możemy się spodziewać w sezonie 4. Oto moje przemyślenia na temat informacji, jakie otrzymaliśmy:

-Więcej historii z życia Pinkie oraz zobaczymy jedną z jej sióstr.

Zdecydowanie rzecz zrobiona dla fanów, jednak jeśli nie będzie to odcinek o niczym i nadadzą mu jakiś ciekawy sens i fabułę, to nie będę mieć nic przeciwko. Coś mi się wydaje, że Pinkie postanowi odwiedzić rodzinę, jednakże okazuje się, że coś tam coś tam i Pinkie (zapewne wraz z resztą mane6) będzie musiało pomóc rodzinie różowej imprezowiczki.

 

-Będzie odcinek o Rarity.

Głupi spoiler, bo gdyby w S4 ie było odcinka o Rarity, afera sięgnęłaby góry Olympus Mons. Zapewne McCarthy chciała uspokoić fanów Rarity, którzy czekali na jej odcinek od 2 sezonu, ale powiedzmy szczerze, kto z was myślał, ze w S4 nie będzie odcinka z Rarity? Chyba nikt, dlatego uważam ten spoiler po prostu za zbędny.

 

-Przemiana Luny w Nightmare Moon.

Ko już mi się nie podoba. Przeca Koszmar Księżyc została rozdrobniona w drobny mak, a za jej miejsce nastała Wielka, Potężna, Piękna, Niesamowita, sratatata Luna (jak to niektórzy obsesyjni fani mówią). Jeśli Luna znowu stała się zła, to znaczy, że Elementy Harmonii wcale nie sprawują się dobrze. Możemy z tego wywnioskować, że Sunset Shimmer długo się o przyjaźni nie pouczy. Sam pomysł jest wedle mnie, głupi, lecz wierzę w Hasbro i nie sądzę, żeby to spierniczyli. Mam też nadzieje, że "Najtmar Mun" nie będzie takim niewypałem, jakim była w pierwszym odcinku (żałosne teksty oraz brak oporu przy końcowej walce z bossem).

 

-Ukazani będą rodzice Scootaloo.

I dobrze. Po pierwsze, w końcu się dowiemy, kto nimi jest. Po drugie, zamkną się jadaczki tym, co twierdzili, ze jej rodzice nie żyją, zostali zjedzeni  itd.

 

-Derpy wciąż będzie w roli tła, lecz nadal będzie odgrywać mało ważną rolą.

Jeśli o mało ważne role chodzi, że będzie tak jak w np. odcinku  Feeling Pinkie Keen "zrzuci" skrzynie na Twilight czy odcinku "Luna Eclipsed" wyciągnie korek z wanny itd. Derpy jako tło spisuje się najlepiej i tak, a przynajmniej w moim mniemaniu, powinno być.

 

-W sezonie 4 nie ujrzymy Babs Seed.

Pomimo, iż postać jest całkiem całkiem, to szczerze mówiąc, płakać nie będę.

 

-Pojawi się Zecora

Nie mam nic przeciwko.

 

-Scootaloo będzie chciała wciąć udział w 'Equestria Games", natomiast Silven Spoon wraz z Diamond Tiarą będą chciał ją zniechęcić (oczywiście, na "swój" sposób. Kto by przypuszczał jakiś inny?)

Sam fakt, że pojawią się te Igrzyska bardzo mnie zadowala, lecz to nie są Igrzyska Wieśniaków, więc kurczaki nie powinny brać udziału. Mówiąc ściślej nie wyobrażam sobie Scootaloo na tych zawodach, więc pomysł, ze będzie chciała w nich startować jest dość dziwny. Na razie tyle mogę powiedzieć na ten temat.

 

-Pinkie spotka jakiegoś kucyka, który będzie chciał ją "odiprezować".

Pomysł dobry. Przypuszczam dwa scenariusze tego gościa. Pierwszy, to koleś, którego wszystko wkurza, a najbardziej radość innych i będzie chciał w agresywny sposób "opanować" Pinkie. Drugi rodzaj typa to taki, który uważa, że Pinkie powinna lekko spasować z tymi imprezami. raczej spodziewam się tego pierwszego typa, ale nieważne, który z nich będzie, będzie jazda na całego (chyba).

 

-Spike będzie miał zarówno śmieszne, jak i niekomfortowe momenty.

Coś mi się wydaje, że historia z S3 się powtórzy, tz. że jeden odcinek z naszym kolczastym pomagierem będzie naiwny, nudny itd. (Spike at Your Service) natomiast następny będzie zabawny, schludny (jeśli odcinek w ogóle może być takie) oraz ciekawy (Just for Sidekicks). Wolałbym uniknąć tego pierwszego, ale pożyjemy, zobaczmy i przekonamy się, co z tego będzie.

 

-Postacie i nawiązania z Equestria Girls

Pomimo, iż wyczuwam olbrzymi ból dupy, dla mnie bomba. Według mnie, głupio by było zostawiając całą to filmową  przygodę, jakby jej w ogóle nie było.

 

-Jakiś nowy Villain

Jedyne, co bym od niego chciał to to, żeby był facetem ogierem. I to potężnym ogierem (Jezu.... jak to brzmi :P )

 

-Kucykowy Avengers na Manehattanie.

Dla mnie, świetny pomysł. Nie mogę się doczekać tego odcinka. Przypuszczam coś naprawdę świetnego.

 

-Coś tam jeszcze pisali, że w S4 ma być od 15 do 20 piosenek. Im więcej piosenek, tym po prostu lepiej. Jedną można było usłyszeć w tym spoilerowym filmiku. Pomimo, iż filmik wydziałem, to z wyłączonym głosem (specjalnie), dlatego piosenki nie słyszałem. I dobrze.

 

 

I to tyle. Sądząc po tym, czego się do tej pory dowiedzieliśmy, sezon 4 zapowiada się ciekawe. A to dopiero pierwszy taki ukaz spiolerów. Mam nadzieje, ze Hasbro pamięta to, co obiecało nam w S3, a tego nie było (np. Królestwo Gryfów itd.)

 

Źródło: http://www.fge.com.pl/2013/07/garsc-informacji-o-iv-sezonie.html

 

Tyle z mojej strony.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

-Pinkie spotka jakiegoś kucyka, który będzie chciał ją "odipmrezować".

Pomysł dobry. Przypuszczam dwa scenariusze tego gościa. Pierwszy, to koleś, którego wszystko wkurza, a najbardziej radość innych i będzie chciał w agresywny sposób "opanować" Pinkie. 

 

 

Był już taki odcinek,przecież to był Cranky...chyba że chodzi o odimperezowanie na siłę...

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

  • As mentioned above Pinkie Pie will have some significant attention to her character’s backstory. One bombshell that stands out is that one of Pinkie’s sisters (unclear if it will be Marble Pie or Limestone Pie) will make an appearance in season 4.
  • Meghan McCarthy confirmed that Rarity will finally get another episode that is focused on her.
  • Luna will revert to being her evil self aka Nightmare Moon again.
  • Scootaloo’s parents may actually be living.  Just because they have not been on screen does not mean they are not alive.
  • Derpy will still continue to play a background role and it does not seem that she will have a large focus in any episodes.
  • In regards to future alicorns, McCarthy joked, “By the time I’m done, all of Equestria will be alicorns.”
  • Babs Seed will not be making any appearances in season 4.
  • Mike Vogel promised Zecora fans that she will return in season 4.
  • Scootaloo may try out for the Equestria Games.  Diamond Tiara and company most likely will try to demoralize her.
  • Pinkie will meet a pony that will try to out-party her.
  • Spike is going to have equal parts fun and discomfort in the upcoming season.
  • Certain characters and references will appear from Equestria Girls in season 4.
  • A new villain is going to be introduced to the show.
  • There will be a superhero parody episode that will take place in Manehattan.
  • My Little Pony is now airing in around 170 countries including Estonia.

 

1. To może być ciekawe. Przydałoby się jakieś odniesienie do Trixie pracującej na farmie. Poza tym ciekawi mnie, czy jej siostra będzie ponura czy też radosna

2. Po tylu lamentach, że nie było takiego w III sezonie, to mnie nawet nie dziwi. Byle tylko jak najmniej zakochanego Spike-a w tym odcinku

3. Tu podejrzewam(biorąc pod uwagę ten filmik) raczej jakieś wspomnienie. TS nie wie co się dzieje, a Luna zwraca się jakby do Celesti. Podejrzewam też, że będzie to nawet pierwszy odcinek(401 na filmiku).

4. Ani grzeje, ani ziębi

5. Patrz powyżej

6. To zdanie trochę mnie niepokoi.

7. Moim zdaniem niech pojawiają się jakieś nowe postacie, ale wcześniejszych, niech n

8. Mogliby rozwinąć trochę jej postać

9. Czemu mnie to nie dziwi

10. Nie zdziwiłbym się gdyby to nawet była jej siostra

11. Patrz punkt 4.

12. Tylko co takiego może się pojawić. Z postaci, to tylko FS i SS. Nikogo innego tam nie było

13. Oby silniejszy i bardziej gadatliwy niż Sombra, którego strasznie zmarnowali

14. Czekam, żeby dowiedzieć się jak to się stanie, że będą super bohaterkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...