Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

No właśnie. Był by to dobry materiał ale no stało się co się stało, chociaż Sombra też został zmarnowany a ciekawy był by odcinek z nim.

Moje zdanie: Król Sombrero był potrzebny tylko po to, źeby wprowadzić nas do Crystal Empire.

Mam nadzieję, że w sezonie 4, pojawi się odcinek z antagonistą, który odejdzie od modelu Deus Ex Machina - co oznacza, że kucyki będą musiały użyć mózgów, a nie Elementów/Kryształowego Serca/innego artefaktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, głupota, że M6 nie zabrały ze sobą Elementów do KK, aby w ten sposób pokonać Sombrę. Hmm...

Bo to tak jak na sprawdzian zabrać ściągę z odpowiedziami :rainderp: . A tak serio byłaby znów powtórka z pierwszych odcinków 1 oraz 2 sezonu, w dodatku akcja by się szybko skończyła - mane6 przyjeżdża, używa EoH i koniec. Musieli jakoś nas w nowe miejsce wprowadzić i jej kulturę. Bardziej zastanawia mnie kim była Cadence zanim ją poznaliśmy... Ktoś tam krzyknął wtedy "Kryształowa Księżniczka", czy jakoś tak, a w dodatku na jej CM widnieje kryształowe serce, oraz po tym wszystkim dostała kryształowe królestwo pod swoje skrzydła (w przenośni oczywiście xd). Chętnie zobaczyłabym odcinek poświęcony jej przeszłości...

 

@Dół:

Ooo, to idę szukać w internetach.

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam któryś raz z kolei: została wydana książka, która opisuje historię Cadance (oczywiście się na niej nie skupia).

Z tej książki wynika, że Cadence była pegazem. Została alicornem po pojedynku z kucykiem, który był pod wpływem amuletu (nie przypomina to wam pewnego odcinka?). Pokonała go swoją magią miłości (nie mam pojęcia jak). Spotkała się z Celestią w tym samym wymiarze, w którym była Twilight w MMC. Celestia wzięła ją do siebie i uznała za swoją siostrzenicę.

Dodatkowo: Ta książka podobno nie należy do kanonu MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej książki wynika, że Cadence była pegazem. Została alicornem po pojedynku z kucykiem, który był pod wpływem amuletu (nie przypomina to wam pewnego odcinka?). Pokonała go swoją magią miłości (nie mam pojęcia jak). Spotkała się z Celestią w tym samym wymiarze, w którym była Twilight w MMC. Celestia wzięła ją do siebie i uznała za swoją siostrzenicę.

Dodatkowo: Ta książka podobno nie należy do kanonu MLP.

MLP Wiki ją uznaje. Do tego ta książka nie miałaby prawa być wydana, gdyby nie należała do kanonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu o historii Cadance'owatej - a tu się wprasza offtopic. :rainderp:

Wont mi z tym do działu Cadance zanim inkwizycja rozwieje imprezę.

Samo wyszło. Wracając do tematu, słyszeliście piosenkę "Apple To the Core" (nie mam pojęcia jaka jest oficjalna nazwa)?

Granny Smith, zwracając się do Pinkie, używa zwrotu "Apple kin". Czy według was to oznacza, że rodziny Apple i Pie są ze sobą spokrwenione?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...