Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Czyli jakie macie przemyślenia, na tę chwilę możemy spokojnie o nich pogadać. Tu można będzie również podawać swoje przemyślenia na temat konkretnych odcinków, gdy już poznamy ich tytuły...

Pozwolę sobie zacząć. W czwartym sezonie nie widzę wielkiego potencjału dla Twilight, może zostać zepchnięta do roli odbiorcy listów od nowego mane 6. Jeżeli jednak hasbro zdecyduje się zostawić aktualne mane 6, widzę tylko ewolucję reszty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLP bez starego Mane 6 to nie MLP.

Mogli by się skupić na postaciach z tła, ale nie od razu skreślać Święta Szóstkę.

Co chciałabym zobaczyć w 4 sezonie?

Coś z Octavią! Koniecznie chcę jakąś solówkę na wiolonczelę *.*

I obowiązkowo problemy Twilight, która została obdarzona nowymi obowiązkami.

No i najprawdopodobniej zrobią nowe intro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą wyreżyserować nowe intro chociażby ze względu na Twi, może się różnić takim detalem jak skrzydła nowej alicorn, ale sądzę, że jednak będzie coś więcej...

MLP bez starego Mane 6 to nie MLP.

To nadal będzie MLP, ale nie takie do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Nowe postaci => Nowe możliwośći/powtarzanie tego co było, z nowymi postaciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nadal będzie MLP, ale nie takie do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Nowe postaci => Nowe możliwośći/powtarzanie tego co było, z nowymi postaciami.

I nowe zabawki od Hasbro, żeby kapse im nabić x)

Ja osobiście chciałabym coś zobaczyć o plemieniu Zecory. Np. czemu opuściła swój dom, czy coś w tym stylu. No i coś więcej o gryfach :D

Oraz żeby CMC w końcu odnalazły swe przeznaczenie i żeby Applebloom jako ostania w klasie dostała, tak jak Applejack ;)

I więcej Luny!

I żeby została stała ekipa mane 6!

Co do humanizacji naszej 6... jeden taki odcinek może być, jako ciekawostka, byle tylko z tego osobnej serii nie zrobili... xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie IV Śniący objawi się jednorożcom i sprowadzi ich na właściwa ścieżkę guru. Każą kucykom ziemnym chodawać bagienne ziele oraz wydobywać wydzielinę z pełzaczy

Ktoś tu grał za dużo w Gothica.

A co do sezonu IV chcialbym aby .. Derpy częściej była widoczna i się częściej odzywała, aby CMC zdobyli znaczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na pojawienie się na początku 4 sezonu mocarnego wroga. Nowa księżniczka będzie musiała podołać wyzwaniu. Podczas mega epickiej walki przegra tracąc swoje ukochane skrzydełka. Sama jednak przeżyje i powróci jako zwykły jednorożec. Mane6 znowu razem, tęcza, wróg pokonany. Wszyscy szczęśliwi. Wracamy do slice of life.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury Zenek - fajnie by było :fluttershy4: Oprócz tego to oczywiście chciałabym żeby cmc w końcu dostały znaczki i może ... jeśli jednak TS będzie księżniczką na zawsze to przydał by się ,chociażby taki mały lvl up reszty mane6. Np.: RD przyjmują do Wonderbolts. Poza tym przydałby się też jakiś odcinek backgroundowych kucow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jedno nie daje mi spokoju i nie jestem pewna gdzie to zamieścić. W poniższym promie są sceny, które nie zostały ukazane w ostatnim odcinku sezonu 3 (np. zaćmienie słońca, czy ta dziwna niebieska energia na niebie). Czyżby te kilka scen było z 4 sezonu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jedno nie daje mi spokoju i nie jestem pewna gdzie to zamieścić. W poniższym promie są sceny, które nie zostały ukazane w ostatnim odcinku sezonu 3 (np. zaćmienie słońca, czy ta dziwna niebieska energia na niebie). Czyżby te kilka scen było z 4 sezonu?

To jest fake.Znaczy,fanmade.Prawdopodobnie te sceny są z jakichś innych fanfilmików,animacji,i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nasza ukochana Twilight jest teraz alikornem to może czekają nas w 4 sezonie przygody poza Ponyville, Canterlotem i terenami okolicznymi, krążą plotki że mamy zwiedzić w nowym sezonie królestwo gryfów ( ale to tylko plotki albo wybujała wyobraźnia ), fajnie by było zobaczyć trochę więcej ich świata. Dobrym pomysłem było by też przybliżyć trochę historię Equestrii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hmm.. Skoro mają być nowi bohaterowie, to na sto procent zrobią nowe intro-to jest pewne nawet. Ja osobiście ucieszyłbym się jakby było więcej Derpy i fajnie będzie jak CMC w końcu odkryją swoje znaczki.

Ten sezon nie będzie taki sam, bo 3 sezon był już troszkę inny, ale pożyjemy i się przekonamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...