Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Może być, ale szybko ich nie zobaczymy w roli mane6. Moim zdaniem powinny być dwa pegazy. Dla wyrównania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 2 odcinka 3 sezonu miałam drobną nadzieję, że Twilight zostanie uczennicą Luny na jakiś czas ( czarna książka ukazana na końcu - czarna magia xd?), aczkolwiek w ostatnim odcinku sprawa się wyjaśniła... Może Twilight będzie musiała teraz poślubić księcia :P? Ciekawi mnie również sprawa feniksa uratowanego przez Spika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Twilight będzie musiała teraz poślubić księcia :P?

Został jeden - ten cham Blueblod. Ale tego nie zrobią, chyba. To byłby dobry motyw powrotu do dawnej postaci - nie chce się z nim żenić więc rezygnuje ze skrzydeł.

Poza tym myślałem o koronacji Celestii. To by miało sens, bo robi się coraz więcej książąt. Łącznie szóstka. Być może ogłosiłaby się królową aby wzmocnić władzę? Tu mogłaby się nie zgodzić Luna i mielibyśmy szansę na powrót Nightmare Moon.

A może Luna zostanie królową. Ma więcej fanów a przede wszystkim Celestia ma już swoją lalkę, a jeśli czegoś nie przegapiłem, Luna nie. Hasbro może wykorzystać takie zagranie, przecież są nastawieni na sprzedaż zabawek. Stawiam, że maks za dwa tygodnie ukaże się nowa zabawka Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz aż mi się chce śmiać. Te scenariusze są tak nieprawdopodobne jak podpalenie betonowego bloku za pomocą jednej zapałki.

Najprawdopodobniejszym scenariuszem jest nowa postać w miejsce Twilight albo całe nowe m6. Gdyby tak spojrzeć na to z innej strony, możliwym wydaje się być, aby akcja działa się "za kilka lat". Czyli, nowe m6, z nowego pokolenia, uczennica którejś z postaci, czy coś... Powtórka z rozrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłbym na coś wielkiego. Nowe mane 6? Co prawda smutno by mi było bo przywiązałem się do obecnego lecz kto powiedział że obecne odejdzie w niepamięć? Może po prostu to nie będzie mane 6 a 12? Tak naprawdę możemy tylko gdybać lecz nie sądzę aby HasBro zrezygnowało kompletnie z naszych ukochanych kucyków.. Na obecną chwilę powiem tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się przywiązuję i w związku z tym nie wyobrażam sobie nowego mane 6 i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Poza tym nowe bohaterki oznaczałyby coś strasznego: MNIEJ PINKIE!!!! Nie wyobrażam sobie równie śmiesznego kucyka co ona. Nie przeżyłbym, jej braku. No ale to tylko me skromne zdanie.

lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spodziewam się porządnej kontynuacji finału 3 sezonu w 2 pierwszych (albo 1 44 minutowym) odcinkach 4 sezonu. Nie mogą po prostu tak zostawić Twilight i przejść na jej nową postacią do porządku dziennego. Gdzieś o tym czytałem na zagranicznych stronach, że to finał jest tak naprawdę tylko 1/3 historii.

Gdyby na przykład jej przyjaciółki zaczęły powoli oddalać się od niej lub/i gdyby ujawniły się poważne efekty uboczne, problemy z kontrolowaniem mocy to byłby dobry wstęp do opowiedzenia ciekawszej historii niż to co dostaliśmy.

Co do nowego mane6 (albo lepiej background6) o którym wspomniała Evelinna to jestem na tak, dodajmy do tego odcinek poświęcony księżniczkom, powrót Chrystalis, więcej Discorda i będę zadowolony. Z czego byłbym jeszcze bardziej zadowolony to proste odcinki o zwykłych problemach opowiadane w swoim tempie, a a nie więcej, szybciej, chaotyczniej czyli dorobek artystyczny pozostawiony po sezonie 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby Każda z mane 6 wesza w stałą symbiozę ze swoim elementem przyjaźni? Zapominamy, że Twilight przypadła magia... jako EOH, które są swego rodzaju aspektami przyjaźni, jej elementami. Może się okazać, że każda z nich zostanie alicornem :rainderp: Wszechpotężna RD? :ming: Koniec Equestrii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...