Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Mnie ciekawi jedna sprawa czemu Celestia ustąpiła tronu Twilight przecież jest nieśmiertelna mogła rządzić dalej a Twilight zosttawić w spokoju lub zostawić ją tylko alicornem boję się tylko co znią teraz zrobią Twilight i drugi plan to już nie to samo co MLP


W sumie to jeszcze nie wiem ale najlepszą opcją z wybrnięcia sytuacji to jest brak kontroli Twilight nad potężną mocą alicorna chociaż w to wątpie ponieważ ona napisała własną magię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie hasbro wypięło się na fanów. postanowili zrobić pół odcinka i na kolejne pół karzą czekać do września...-.- Nie powiedzieli na przykład czy Twilight zostanie, czy będzie w canterlocie odpisywać na listy, czy cokolwiek. Tylko na końcu przeleciała nad miastem i powiedziała że będzie dobrze. Dla mnie to nic nie znaczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem co do teorii o nowych głównych postaciach o dziwo dobrze nastawiona... nie żebym nie lubiła Mane6 czy coś :rd6: Po prostu ciekawie by było... a jeszcze lepiej jakby to były jakieś kucyki z tła ;) np. Vinyl :untz:, Octavia :octavia:, Doctor :drwhooves:, Bon Bon :bonbonsleep:, Lyra :lyraamuse: i wiele innych. Co do Twilight jestem ciekawa jak potoczą się jej losy w następnym sezonie, i co będzie z jej przyjaźnią.:twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Przepraszam że niawiązuje wszystko do alkoholu)

Wódka się kiedyś skończy ale jak ma się siły to pójdzie się po nową, lecz monopolowy może być już zamknięty. A z serialem może być podobnie... albo ciach odrazu za szkrzydła albo "monopolowy zamknięty" :P A najgorsze jest to że niewiemy do kiedy jest czynny ten monopolowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fake.Znaczy,fanmade.Prawdopodobnie te sceny są z jakichś innych fanfilmików,animacji,i tak dalej.

Nie wiadomo. Pierwszy odcinek czwartego sezonu ma być kontynuacją ostatniego z trzeciego, więc to może być kilka przyszłych scen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm....Nowe mane 6, Twilight w Canterlocie...Tego trochę za wiele! Moim zdaniem wszystko potoczy się powoli...to nie może się tak po prostu zdarzyć z odcinka na odcinek! Musi być powód takiego strasznego wydarzenia. Jak na razie to mi się wydaje, że Discord znowu namiesza :discord:. Oczywiście, przez przypadek, bo sam szczerze obiecał, że postara się być grzeczny. A mane 6? Twilight na pewno nie pozwoli na to, żeby jej przyjaciółki ją zostawiły. Z kolei one nie będą chciały opuszczać Ponyville, ale mimo tego chcą być z Twilight. Ale się nakiełbasi (xD). Pewnie później dojdzie Chrysalis, bo stwierdzi, że bez Celestii mane 6 nie dadzą rady...Ale zaraz...Co będzie robiła Celestia :molestia:, Luna :TWcU3: i Cadance :cadance4:!? Cadance na pewno będzie nadal opiekować się kryształowym królestwem. A Luna, Celestia? Na pewno obydwie zostaną królowymi, żeby znowu nie doszło do powstania NMM. Luna królową Nocy, a Celestia królową Equestrii za dnia...hm...Może się tak stać... Poza tym równie dobrze księżniczki mogłyby pomagać naszej Twily w pełnieniu swoich obowiązków. Wszystko może się wydarzyć...A co do tej reklamy...rzeczywiście, może być to kontynuacja ostatniego odcinka....przecież i tak nie zrobili dwóch odcinków na końcu sezonu, jak to zwykle robią...A że było dużo piosenek w ostatnim odcinku sezonu 3, to może być za sprawą tego, iż w pierwszym odcinku sezonu 4 nie będzie ich...Przecież, z tego, co wynika z reklamy, odcinek ma być epicki...Cóż...wszystkiego się jeszcze przekonamy, kiedy się ów sezon rozpocznie...Na razie, to trzymajmy kciuki (kopyta, jak kto woli), żeby nasze złe przeczucia się nie spełniły i wszystko było tak jak po naszej (dobrej) myśli!:fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Appleshy. Ale musi się coś wydarzyć, żeby było po staremu. Z pewnością Twily będzie zbyt przestraszona, zdruzgotana, będzie czuła się zbyt samotnie, aby dalej prowadzić takie życie. A jeśli już zostałaby już księżniczką to, jeśli chodzi o kwestię przeprowadzki mane 6 (o ile by coś takiego się wydarzyło), to z Rarcią nie byłoby problemu :fabulous:. Ale przejdźmy do punktu wyjścia. Może i księżniczka Luna tego nie zniesie i nastanie powrót NMM!!!! :nmm: Albo Chrysalis (jak już mówiłam) będzie pewna, że uda jej się przejąć Equestrię!!! Albo cała trójka (Discord, NMM i Chrysalis) zjednają się i będą walczyć o władzę wspólnie!!! Twily przegra, przestanie być księżniczką, ale później i tak trójka zacznie się kłócić o to kto ważniejszy i wszystko wróci do normy. Można tam też dodać Sombrę, o ile jeszcze żyje (xD):sombra: Ale wtedy....:twilight3:...będzie....k..k...k..koniec SERIALU :rarirage:::rainbowcry::grumptwi::lyraaxe:::huhwha::fluttercry:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba, że wymyślą coś epickiego :twilight2:. Ale...wszystko może się skończyć...:pinkieo:. Ale w każdym bądź razie nieważne. Zgadzam się ze wszystkimi. Więcej Luny :TWcU3:!!!! Ale spróbujcie zapomnieć o mojej przerażającej (oby się nie spełniła!!!) wizji?" Ja się bać :flutterblush:!!!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serialu to na pewno nie skończą bo wcześniej dobrze mówiono, że nie zażyna się kury znoszącej złote jaja (patrz masa dorosłych facenów kupująca zabawki :) ) ale boję się, że przekombinują, z resztą już to zrobili... księżniczka Twi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. Ale z tego, co spostrzegłam, Twilight umie latać. Chyba, że reżyser zrobił to dla szpanu, żeby było epickie zakończenie. Też tak może być. Twilight w pierwszym odcinku może sobie nie radzić z lataniem, dlatego RD i Fluttershy zabierają ją do szkółki latania. Albo nawet same księżniczki. Tak też prawdopodobnie może wyglądać pierwszy odcinek sezonu 4. Jak już mówilam : wszystko może się wydarzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reżyser zrobił to, bo pewnie nie wiedział jak skończyć odcinek. Ale gdyby jednak 1 odcinek sezonu 4 zaczął się od nauki latania Twilight to byłoby bez sensu. Moim zdaniem, gdy Twi dostała te skrzydła z pewnością już umiała latać. Przecież to też magia Celestii, o ile się nie mylę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Nie wyobrażam sobie...przypuśćmy Znaczkowej Ligii i kogoś jeszcze, jako mane 6. To byłoby...dziwne. Może, jeśli Twi zostanie na stałe księżniczką reszta mane 6 przeprowadzi się do Canterlotu, o ile będą chciały. Ja, patrząc na taką przyszłość mane 6, widzę przed sobą ogromną przeprowadzkę zwierzaków Fluttershy do ogrodu królewskiego. Ale wątpię, żeby to się dobrze skończyło :P. Pewnie będzie wojna terytorialna ze zwierzakami Canterlockimi. Applejack będzie tęskniła za Akrami Słodkich Jabłek, albo nie polubi tamtejszych wygód. Pinkie...hm...wkurzy się, że nikogo nie rozśmiesza w Canterlocie i będzie chciała wrócić tam gdzie ją cenią. RD? Może zostanie zauważona przez Wonderbolts, tak jak wcześniej, tylko że Twi jej pomoże. Ale mimo wszystko będzie chciała wrócić do swojej poprzedniej pracy, bo słyszała, że Derpy wariuje z pogodą :derptongue:. A Rarity? Ona będzie wprost ucieszona! :fabulous: Te wygody, elegancja, klasyka, a przede wszystkim moda!!! Będzie sobie wyobrażała, że będzie robiła dla zamożnych największe kreacje wszech czasów. Ale okaże się, że będzie robiła sukienki tylko dla Twi, ale tylko na specjalne okazje. A zamówień nie dostawała. W Ponyville miała zamówień od zawalenia. A teraz? Nie pozostało jej nic innego jak wrócić do Ponyville, gdzie mogła projektować kreacje dla prawdziwych przyjaciół. Tak...a co będzie robiła biedna Twilight? Będzie tęskniła za przyjaciółkami i być może odda skrzydła i koronę za przyjaźń lub będzie przekonywała przyjaciółki do powrotu, bo nie chce rezygnować z posady, żeby nie zawieść Celestii. Tak obecnie wygląda moja wizja, ale wątpię, żeby się spełniła. W końcu nie marzę o takiej sytuacji, ale wszystko jest możliwe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była trójka CMC, doszła Babs Seed i nie było problemów że nie pasuje. Co się okaże, to się okaże, ale racja - trochę niepokojące jest to, że ktoś może zając miejsce Twilight, lecz po co wprowadzać kolejna panikę (Matko, ostatnimi czasy to nie jest Brony Fandom a Histeria Hospicjum). Nawet pokazano ewentualnie jak ma wyglądać kolejna do Mane7 niby- żólty jednorożec o płomiennej grzywie ze Słońcem z czymś tam na środku jako CM. Ale co się okaże, to się okaże.

Twicorn dla mnie może zostać, bo mi nie przeszkadza a nawet przyklaskuję temu, jednak podejrzewam, że coś może się zdarzyć, że Bronies znów zaleją internet takim S***stormem, że dosłownie bez kapoka nie powinno się wychodzić. A to dopiero był 1 odcinek z trylogii o Twicornie...

Tak - Luna powinna mieć teraz śpiewaną premierę, ale powinna być to dość mroczna i smutna pieśń moim zdaniem. Poza tym historia... Więcej historii by trochę poukładać chronologię zdarzeń i ewentualnie jakieś wyjaśnienia co do paru spraw (np, skąd do jasnej ciasnej jest Cadance).

No i ostatni hit internetu - Discord to Starswirl po nieudanym czarze. Tsk, to byłoby już trochę dziwaczne, ale co tam im wpadnie do łba, to nie wiem... I tak FF będą się trzymały różnych wersji więc to mi nie zaprząta głowy.

Odcinek o nauce latania - to nadal jest możliwe, bo co z tego, że na końcu fruwała - kto powiedział, że wylądowała bez problemów? Poza tym mogła użyć magii by się wspomóc jak w Winter Wrap Up. Ten temat wciąż jest otwarty.

Temat Znaczków CMC - podejrzewam, że w tym sezonie odnajdą przeznaczenie. Trzy sezony - a one wciąż nie wiedzą, że mają wszystko przed nosem. Nawet jak będą je miały, podejrzewam, że założą grupę wspomagającą inne kucyki do pomocy tym, co jeszcze nie mają i wciąż bedą ze sobą więc nie ma co pluć na monitor.

Na tą chwilę to tyle, ale może coś dopiszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 razy pojawiła się w ostatnim odcinku... Derpy ma się dobrze, co mnie cieszy. Co do humanizacji - to spin-off... Coś jak hmm... Huckleberry Hound i Yogi Bear. Nie wierzycie - sami sprawdźcie. Może akurat coś z tego wyniknie, ale o tym nie mówimy.

A i kolejna teoria - Derpy to siostra RD. Kiedyś to było tylko plotką, ale teraz umacniają ten wybór tym, że ojciec RD (ten ze wspomnień, o ile jest ojcem) Ma ten sam kolor oczu co nasza muffinkowa listonoszka. Hmm, teoria za teorią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że to z mane6, To musiało sie stać :P było poprostu zbyt głośno o tym< zbyt otwarcie>

Humanizacja ? WTF My little People ?

A co do s3 e13 pewnie każdy zauważył że pojawiło się wiele nowych ,, bohaterów tła''

Wiesz co to spin off? To nie bedzie miało NIC WSPÓLNEGO z MLP chociaż... te "humans" wyglądają creepy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...