Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Przecież był już taki odcinek (RD i Scoot na biwaku, nie pamiętam tytułu).

Poza tym o żadnej z CMC nie wiemy wcale więcej (no dobra, nie wiemy gdzie mieszka Scoot, ani nie znamy jej rodziny, ale kogo to obchodzi...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że był. O pozostałych CMC wiemy przynajmniej tyle, jakiej rodziny są członkami. Chodziło mi właśnie o odcinek dotyczący historii samej Scoots, bądź jakiegoś wątku, z którego dowiedzielibyśmy się skąd pochodzi i o jej rodzinie.

no dobra, nie wiemy gdzie mieszka Scoot, ani nie znamy jej rodziny, ale kogo to obchodzi.

Mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się troszkę dowiedzieć o rodzinie Fluttershy i wyżej wymienionej Scoot.

Co do SsS (lepiej? :P), wydaje mi się, że to kucyk przeniesiony do świata ludzi, ale dotyczący tylko EG, a nie samego MLP.

Twilicorn? Jestem za. Ale to, że jest księżniczką, niezbyt mi się podoba. A gdyby tak panowanie ją przerosło, oddałaby koronę i żyła jak dawniej, tylko ze skrzydłami? Ech... Marzenia.

Chciałabym zobaczyć też jakiś ciekawy event w Kryształowym Imperium (będę mówić imperium i już!), może w ramach finałowej imprezy? Kryształowe kucyki i ich zwyczaje są nieco tajemnicze, a wspomniany bal maskowy imho byłby ciekawszy, gdyby odbył się właśnie tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

przydałyby się odcinki o kucykach i ich wspomnieniach. Dowiedzielibyśmy się o nich czegoś więcej.  :rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to tylko FanMade trailer a nie prawdziwy ;] 

Zagłady pewnie nie będzie chociaż nie wiemy co można się spodziewać po Hasbro, ale przecież dobro zawsze zwycięża nad złem, prawda? :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

zapewne prawda. ja nie mogę się doczekać aż pojawi się coś w internecie na temat 4 sezonu. Patrząc iż premiera jest prawdopodobnie w grudniu, może niedługo czegoś się dowiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zobaczysz jak spoilery będą napływać, zapewne przez wakacje ;P Albo trochę później.. ;x

Jeszcze tylko odsiać fake'i od prawdziwych spoilerów i gotowe...

Chociaż mam nadzieję że będzie ich niewiele, nie chcę sobie odbierać nawet ułamka przyjemności która płynie z oglądania świeżutkich odcinków ^^

Edytowano przez Rahmir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nowy sezon.

Wtedy zobaczymy czy mlp przetrwa.

4 Sezon Może się okazać klapą.

Albo wielkim sukcesem. :twilight7:

Spisków będzie coraz więcej.

Będą się tak powiększać aż do 4 sezonu.

A to oznacza że może to być koniec mlp.

No to teraz zrobiłeś spisek w spisku (teorię w teorii) :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez mane 6 będe czuł się jakoś niesfojo. Mogą rozbudować trochę tło, a także rozwinąć wiele tematów których nie rozwinięto/rozpoczęto/dokończono we wcześniejszych sezonach. Jest jeszcze tyle możliwości i tyle fajnych tematów na odcinki(trzeba tylko ładnie je zobrazować). Pozostawiamy wszystko w rękach Hasbro i Lauren Faust.


Koniec mlp poskutkowałby pewnie u wielu bronis i pegasis wielkim smutkiem i załamaniem. Sądzę, że u mnie podobnie. Ale nie ma co przesadzać. Jeśli będziemy myśleć tylko o tym że kucyki się skończą to nie będziemy mogli się cieszyć z tego, że jeszcze są z nami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze by było ukazać nieco bliżej dzieciństwo każdej z mane 6 albo dzieciństwo Luny i Celestii!

Bez mane 6 będe czuł się jakoś niesfojo. Mogą rozbudować trochę tło, a także rozwinąć wiele tematów których nie rozwinięto/rozpoczęto/dokończono we wcześniejszych sezonach. Jest jeszcze tyle możliwości i tyle fajnych tematów na odcinki(trzeba tylko ładnie je zobrazować). Pozostawiamy wszystko w rękach Hasbro i Lauren Faust.

Koniec mlp poskutkowałby pewnie u wielu bronis i pegasis wielkim smutkiem i załamaniem. Sądzę, że u mnie podobnie. Ale nie ma co przesadzać. Jeśli będziemy myśleć tylko o tym że kucyki się skończą to nie będziemy mogli się cieszyć z tego, że jeszcze są z nami.

Masz rację. Cieszmy się kucykami i knujmy teorie spiskowe. ;-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że ona gościnnie te pierwsze odcinki robi, ale w drugiej jej już nie było na 99%...

 

 

To trochę dziwne bo w czołówce jest napisane 'developed for television by Lauren Faust' 

'written by Lauren Faust'(pierwszy sezon)

Ale rzeczywiście w późniejszych sezonach zmienili na 'written by M.A.Larson'. 

 

Niezbyt rozumiem ich system.

Edytowano przez Rovio9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne bo w czołówce jest napisane 'developed for television by Lauren Faust' 

'written by Lauren Faust'(pierwszy sezon)

Ale rzeczywiście w późniejszych sezonach zmienili na 'written by M.A.Larson'. 

 

Niezbyt rozumiem ich system.

 

Chodzi o to że ona stworzyła Friendship is Magic i "podsunęła" je telewizji więc muszą napisać że opracowane dla telewizji przez Lauren Faust. 

Lauren wyreżyserowała tylko kilka odcinków w pierwszym sezonie,na pewno pierwsze dwa. Na początku każdego odcinka po openingu jest napisane kto go wyreżyserował .

Dobra koniec offtopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie ciekawi jedna sprawa czemu Celestia ustąpiła tronu Twilight przecież jest nieśmiertelna mogła rządzić dalej a Twilight zosttawić w spokoju lub zostawić ją tylko alicornem boję się tylko co znią teraz zrobią Twilight i drugi plan to już nie to samo co MLP



W sumie to jeszcze nie wiem ale najlepszą opcją z wybrnięcia sytuacji to jest brak kontroli Twilight nad potężną mocą alicorna chociaż w to wątpie ponieważ ona napisała własną magię

 

Hola Hola !
A gdzie tu przepraszam było pokazane że Celestia ustąpiła ?



Według mnie Twi mogła by wykombinować jak by tu ochronić swoje BessstFriEEndSS przed śmiercią.

Poboczne pomysły.
Celestia na Królową, Kredens staje twarzą w twarz z Sombrerem i dowiaduje się o swoich zaginionych rodzicach, Twi mianuje spike'a na swoja damę dworu, Twi dostaje ten fajny zameczek który stoi obok Canterlotu, Całe zuo sprzysięgło się przeciwko przyjaźni i ruszają na Ponywille, Księżniczki w tajemniczy sposób znikają na jeden dzień i cała Equestriia jest w ła.. ykhym, kopytkach Twi, Spike zaczyna rosnąć,Twi ponownie dostaje świra tylko tym razem rozwala Ponyville na drobny mak, Ukazują się pradawni rodzice Tii i Luny, Odcinek z młodości księżniczek.

Edytowano przez Raizen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...