Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Teorie spiskowe? mam kilka!

1. Epicki pojedynek sombra vs discord- oboje giną

2.Twi władza uderzy do głowy i narazi tym samym całą equestrię na śmiertelne niebezbieczeństwo a m6 po raz enty ją uratuję.

3. scootalu nauczy się latać:D

4.C.M.C zdonędą znaczki

5. Prochibicja na cydr!

na chwilę obecną tak to widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym coś dodać ponieważ obejrzalem nie tak dawno equestria girls(jak ktoś jeszcze nie obejrzał i nie chce wiedzieć co tam bylo to niech nie czyta a jak już to bardzo przepraszam)ale wracając był tam pewien chłopak nie pamiętam imienia i pojawił się on w krysztalowym imperium na początku i na kiec filmu oraz jak była czlowiekiem ,dla niewiedzacych chłopak z niebieskimi włosami .i bylo wyraźnie widać że wpadł w oko twilight ,wiem że mieszam wa m w głowie .chodzi mi o to że może pojawi się on w 4 sezonie i będziemy mieli mały romans

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Flash jednak będzie w 4 sezonie? Pierwsze 2 odcinki: Flash rozkochuje w sobie Twilight by zdobyć koronę, ona będzie musiała wybrać między miłością a przyjaźnią i wybiera źle (miłość) i wiecie, jak zawsze końcówka walka z tym złym i znów happy end - taka akcja byłaby epicka (choć w sumie trochę szkoda byłoby Flasha zmieniać w tego złego).

Nurtuje mnie pytanie: dlaczego zabawki kucyków (te z Sunset Shimmer) mają na sobie maski karnawałowe? Sunset przecież nie wróci tak szybko, bo 30 księżyców musi przeczekać, ale znów jak są takie zabawki to muszą nawiązywać do jakiegoś odcinka...

 

Wiem, że mówili że Flasha nie będzie w 4 sezonie, ale hasbro lubi tollować ludzi no i... wiem że mówili że Equestria Girls nie będzie nawiązywała - wcale nie musi. Nie muszą wspominać o portalu, alternatywnej rzeczywistości itp. Nowy gwardzista to co innego xd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Rainbow Party - ja myślę że mane6 urządzą jakąś imprezę w zamku pod nieobecność księżniczek,nie koniecznie musi chodzić o Dash, ale jeśli już to ona pewnie namówi pozostałe,coś zniszczy przez przypadek a potem będzie się musiała Celestii tłumaczyć i wyjdzie z tego jakiś morał...w sumie to będzie trochę bez sensu to co napisałam,ale jak spiskować,to spiskować!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Jak już o tym Rainbow Party to moim zdaniem fajnie by było gdyby to byłby odcinek np. o urodzinach RD i na przyjęciu oprócz jej przyjaciół byłaby także jej rodzina (o której prawie nic nie wiemy). Przyleciałaby też gilda, by zniszczyć przyjęcie i zemścić się na pinkie, ale i tak po jakiś wydarzeniach wszystko skończyłoby się dobrze. Druga moja myśl to coś w stylu takiego zjazdu pegazów (pomysł od zjazd rodziny apple), który w tym roku odbyłby się w domu RD. Przyleciałyby pegazy z najbliższych okolic, a RD i Fluttershy zaprosiłyby swoje rodziny.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Dzięki ;) . Fajnie by było gdyby tak było w 4 sezonie  :soawesome: . A co do tej gildy to też jest dobry pomysł. W końcu gdyby wszyscy źli stali się dobrymi (lub zostali pokonani), musiałoby przyjść jakieś nowe zło, by mane6 miało zajęcie.

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

*może ;) . Na pewno będzie parę odcinków ze znaczkową ligą   :cmc:

fanRD uprzedził mnie odpowiedzią  :rainbowcry:

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może jeszcze do tego zmiana Gildy na dobre tak jak  Trixie w 3 sezonie.

 

To byłoby zbyt płaskie i oklepane. Czarny/neutralny charakter pojawiwszy się w jednym odcinku bez perspektyw na kontynuację wątku nie powinien być nawracany, bo dany odcinek straciłby tyko na wartości merytorycznej i stałby się bezwartościowym nieporozumieniem.

 

 

chodzi mi o to że może pojawi się on w 4 sezonie i będziemy mieli mały romans

 

Potwierdzoną informacją jest, że Flash Sentry nie pojawi się w nadchodzącym sezonie.

 

 

A morze coś zrobią ze znaczkową ligą.

 

A może popracowałbyś nad ortografią?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze do tego zmiana Gildy na dobre tak jak  Trixie w 3 sezonie.

 

Ja uważam to samo, co Alexsuz. Gdyby zmiana wszystkich wrogów na dobre, MLP straciło oglądalność. Szkoda, że ani Sunset Shimmer, ani Flash Senter nie pojawią się w sezonie. Skoro dodali ich w filmach, to dlaczego nie dadzą do serii? :cadance4: Ta sprawa jest dla mnie żałosna, a zarazem śmieszna. Myślę, iż też w IV sezonie powinny być jakieś akcje, typu np. Discord znowu stał się zły, albo jak ktoś kiedyś pisał, żeby wrogowie się zjednoczyli i zrobić atak na Canterlot. To dałoby charakter sezonowi. :TWcU3: Albo romans czy ślub. Tego mi TAK BARDZO brakuje. III seria była dobra, film beznadziejny dla mnie, myślę, że się uratują, zanim zejdą na psy i stracą widzów.  

Edytowano przez Zielona Herbata
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam to samo, co Alexsuz. Gdyby zmiana wszystkich wrogów na dobre, MLP straciło oglądalność. Szkoda, że ani Sunset Shimmer, ani Flash Senter nie pojawią się w sezonie. Skoro dodali ich w filmach, to dlaczego nie dadzą do serii? :cadance4: Ta sprawa jest dla mnie żałosna, a zarazem śmieszna. Myślę, iż też w IV sezonie powinny być jakieś akcje, typu np. Discord znowu stał się zły, albo jak ktoś kiedyś pisał, żeby wrogowie się zjednoczyli i zrobić atak na Canterlot. To dałoby charakter sezonowi. :TWcU3: Albo romans czy ślub. Tego mi TAK BARDZO brakuje. III seria była dobra, film beznadziejny dla mnie, myślę, że się uratują, zanim zejdą na psy i stracą widzów.  

To, że dla ciebie był beznadziejny, nie oznacza, iż inni też tak myślą. Większość wystawia ocenę 7/10. Nie ma potrzeby się ratować.

 

Co do dwóch pierwszych odcinków, to Twilight, będzie pewnie na tym królewskim szczycie i tradycyjnie wróg. Ale skoro Twilight nauczyła się już wszystkiego o przyjażni, to czego ten serial będzie uczył? Jak zajmować się poddanymi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby gdyby Equestrię odwiedzili ludzie.

 

Nie masz racji. Ludzie w Equestrii byliby najgorszą możliwą innowacją w tym serialu. Jeżeli już jedno uniwersum, to jedno uniwersum. Ludzie zepsuliby cały klimat, do tego wystąpiłoby dziwne zróżnicowanie człowiek - kuc. Realia powinny pozostać w takiej postaci, jak teraz.

Edytowano przez Alexsuz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja,człowiek-kuc było w pierwszej generacji która nas nie zachwyciła...

 

Mimo to jest moją ulubioną generacją zaraz po G4 ! Bo kuce wyglądały jak kuce a nie jak dziwne zmutowane potwory z nadmuchanymi głowami i krzywymi kopytami  ( tutaj wspominamy nasze piękne,kochane [omgniechspłonie] G3.5).

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W książce "Twilight sparkle and the crystall heart spell" której fabuła rozgrywa się już po tym jak jest ona (Twilight) alicornem może dać pojęcie jak to wszystko się z nią potoczy. Polecam lekturę. Powiem jedynie, że możecie być spokojni. To powinno troszeczkę ostudzić teorie spiskowe.

Edytowano przez Fisk Adored
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

ekhem...

 

Hasbro,go home, you're drunk !!!

Co to ma być ? Przed chwilą była Skyla która podejrzewaliśmy o córkę kredensa, a teraz jest TWILA !? Wtf ? Bo już inaczej nie można napisać,teraz tworzy sie teoria że Skyla to córka kadencji która chodziła z Twiley i mają razem córkę Twile O_o MOTHER OF MOON....

 

I dlaczego do jasnego księżyca tam jest napisane że ona jest córką BLUEBLOODA I TWILIGHT !? D:< co to ma być...ja już nie wiem co myśleć...

 

 

Uff...to tylko przeróbka w photoshop'ie do tego -> http://www.fimfiction.net/story/99470/1/still-a-better-love-story-than-twilight/yes-the-tag-says-romance-put-down-your-torches-and-pitchforks-and-start-reading  znaczy...ja tak sądzę,na angielskim się nie znam ^^"

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Twi już jest tą księżniczką, to na 100% będzie brała ślub z jakimś innym księciem, którego nie będzie kochała itd, bo tak jest chyba w wielu bajkach o księżniczkach.

Osobiście bym dodał jakąś wojenkę z podmieńcami, najlepiej żeby była przez cały sezon, albo żeby było cokolwiek co będzie się rozwijać przez cały sezon. Poza tym fajnie byłoby zwiedzić chałupę RD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...