Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

JA ZNAM PRAWDĘ! Celestia od początku swatała Cadence z Shining Armor'em (żeniąc się z Cadence - Shining dostaje miano księcia, więc Twi musi być księżniczką, bo należy do królewskiej rodziny). :MJTQO:

 

Dziwi mnie tylko to, jak Sunset Shimmer mogła zrezygnować ze studiów u Celestii, jak była w tym samym wieku co Twilight? Zero sensu :wut: .

No i nadal uważam, że SS pojawi się w 4 sezonie, niezależnie co powie Hasbro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ZNAM PRAWDĘ! Celestia od początku swatała Cadence z Shining Armor'em (żeniąc się z Cadence - Shining dostaje miano księcia, więc Twi musi być księżniczką, bo należy do królewskiej rodziny). :MJTQO:

 

 

Ale siostra gościa który wychodzi za pannę ze szlachetnego rodu zyskując miano księcia nie zostaje automatycznie księżniczką. Idąc twoją logiką,rodzice Twilight i Shining'a powinni zostać królem i królową. :rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po prostu  nie zgadzam się na nowe postacie w mlp 3 sezony a w 4 mają zniknąć bez sensu

Aaa... chwila... i tak nie czaję :/.

Chodzi Ci o Derpy? A może Flasha? .... Sunset?

 

Ps. Studniówka już za nami, zostało 99 dni! :D

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jednak Cadance też urodziła się jako alicorn i wtedy,  nie wiedziano że będzie dobra i kolejny punkt jest taki że ma rodziców ,którzy oboje są jednorożcami,

Wybaczcie, wiem, że napisał to prawie dwa tygodnie temu, ale to mój czuły punkt :ming: .

 

Po raz ostatni powtarzam, CADANCE URODZIŁA SIĘ JAKO PEGAZ!!!

 

I tak, wiem, że już go doinformowaliście :P .

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luna_facehoof_by_3luk-d4sqhwm.png

 

Wikipedia, moi mili, wikipedia nie boli.

 

Aż zacytuję sam siebie:

Cadance była zwykłym pegazem, dopiero potem stała się alicornem dzięki pewnemu artefaktowi (muszę w końcu przeczytać ten komiks). Wtedy Celestia wyniosła ją do rangi księżniczki. "W zamysłach twórców" Cadance była jednorożcem. Zamysły twórców nie mają żadnego wpływu na serial, dlatego o nich nie mówię! Cadance przed akcją serialu była pegazem. Fabuła nie ogranicza się jedynie do serialu!

Tylko się poprawię, bo to nie pochodzi z komiksu, tylko z książki.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił dziad do obrazu...

"Przecież Cadence urodziła się jako Alicorn lolz". Czy tylko my dostajemy szału?

 

Cadence może urodziła się jako alicorn,ale Cadance - jako pegaz. :rainderp:

 

Ty,co właśnie na to patrzysz,nie zrozumiałeś tego posta ? Czytaj tyle razy aż zauważysz o co chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za książka/komiks? Jest w wersji pl?

Jak Cadence mogła roztaczać miłość bez rogu?

Czy to już offtop?

Nie ma w wersji pl.

Dla mnie to też nie ma sensu, prędzej gdyby była jednorożcem.

Tak i jak będziemy się dalej kłócić to będzie nagły atak ostrzeżeniami.

 

Nie, pisze się przez "a" i nie będziemy się tutaj kłócić bo to już offtop.

Pisze, się przez "e" i zakończmy to, bo to definitywnie offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święty Warmenie, dopomóż <znak Facepalmu Pańskiego w tle> .

 

Piszę się Cadance. Sprawdź wiki. Cadence była jedynie w zamysłach.

 

Nie trzeba być jednorożcem, by używać magii. Róg ją jedynie skupia i ułatwia użytkowanie (teoria).

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w Guidebooku jest zapisane, że Cadance była uczennicą Celestii jak TS, ale to już pewnie wiecie...

A gdzieś chyba w odcinku było(już nie pamiętam, ale gdzieś było), że to jest siostrzenica Celestii, to kim ona do siana była? :rainderp:

No i jak była uczennicą, to ciekawe ile jeszcze alicornów będzie... chwila... uczennica Celestii, ale po tym jak zyskała róg, tak? Ok, nic już nie czaję xD... Muszę poczytać komiksy i internety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...