Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Czyli, że w połowie czasu Discord będzie służył krajowi.

"Przez większość czasu". Będzie robił na 3/4 etatu :P

 

Swoją drogą to niepokoi mnie ta zabawka FS jako alicorn w chinach. Ku***! Nie chcę nic mówić, ale najpierw pojawiały się zabawki, a później niespodzianki w serialu. Tak było z alicron TS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję by Discord czynił dobro, jako nowa bibliotekarka :crazytwi:

 

Wątpię by zrobili z Flutterki alikorna. Wszystko jest możliwe, może nawet by całe Mane 6 zostało alikornami nie byłoby złe, gdyby twórcy zrobili jakieś sensowne uzasadnienie, np. wybuch reaktora w Stalliongradzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Znalazłem materiał dotyczący 4 sezonu , przedstawia urywki czterech odcinków My Little Pony: Friendship is Magic, ujawnionych na Comic Con'ie 2013 w San Diego. Zostały pokazane storyboardy z odcinka pierwszego, piątego, szóstego oraz dziewiątego, gotowe do animowania.Przedstawiają one m.in. przygody Scootaloo, parodię superbohaterów z uniwersum DC, piosenkę "Apples to the Core" w wykonaniu rodziny Apples i Pinkie Pie, oraz końcówkę pierwszego odcinka, w którym Luna przybiera formę Nightmare Moon.

Edytowano przez Schweppes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie ciekawi ta nowa zabawka wypuszczona przez Hasbro mianowicie Księżniczka Skyla (czyt: Skajla)

Mam pewne przypuszczenia, że to córeczka Cadance.

 

Wiecie coś może o tym więcej?

 

Też tak podejrzewam. Celestia, Luna i Twilight odpadają, no chyba że pojawienie się Starswirla okaże się prawdą i namiesza on w rzeczywistościach poprzez przenoszenie w czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzialam scene z 4 sezonu w ktorym (UWAGA SPOILER) Luna znow zamienia sie w nightmare moon. Widzialam w fanfickach i piosence "Lullabay for a princess" (mysle ze ja znacie, jest bardzo popularna) ze przemiana Luny to tak naprawde wina Celestii, poniewaz ja oposcila i byla slepa gdy Lune ogarnial bol, smutek, zal i wscieklosc. Chcialabym zeby tak bylo i w 4 sezoinie, a wy CO MYSLICIE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłam myślę, że byłoby to trochę bez sensu.

Przecież teraz Luna jest lubiana i doceniana, Celestia nie pozwoli by to się powtórzyło. Czemu Luna miałaby znowu zamieniać się w Nightmare Moon? Moim zdaniem Twilight tylko śni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzialam scene z 4 sezonu w ktorym (UWAGA SPOILER) Luna znow zamienia sie w nightmare moon. Widzialam w fanfickach i piosence "Lullabay for a princess" (mysle ze ja znacie, jest bardzo popularna) ze przemiana Luny to tak naprawde wina Celestii, poniewaz ja oposcila i byla slepa gdy Lune ogarnial bol, smutek, zal i wscieklosc. Chcialabym zeby tak bylo i w 4 sezoinie, a wy CO MYSLICIE?

 

1.To nieprawda, młodsza czuła się niedoceniana, była zła, że nikt oprócz jej siostry nie patrzy na nocne niebo przez co się zmieniła i tutaj nie ma ani trochę winy ze strony Władczyni dnia.

Nawet jeśli  jest w tym trochę jej winy, to naprawiła swój błąd oferując siostrze rozejm, BA! Nawet przyjaźń i powrót na dawne stanowisko! Każdy wie, że gdyby chciała to zrobiłaby powtórkę z rozrywki, a tak się przecież nie stało bo kocha siostrę.

 

 

 

2.Luna nie zamieni się w NMM, to tylko będzie wizja/sen Twilight postawionej 1000 lat temu na miejscu Celestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet jeśli jest w tym trochę jej winy, to naprawiła swój błąd oferując siostrze rozejm, BA! Nawet przyjaźń i powrót na dawne stanowisko! Każdy wie, że gdyby chciała to zrobiłaby powtórkę z rozrywki, a tak się przecież nie stało bo kocha siostrę.

 

 Z tego co wiem to Celestia zaproponowała przyjaźń i powrót Lunie, kiedy Elementy odmieniły NMM, można z tego wywnioskować że ta broń, jakimi są, zmienia kucyka/człowieka ze złej istoty w dobrą (co widać też na przykładzie SS http://mlppolska.pl/watek/6326-sunset-shimmer/page-2 post 37) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.To nieprawda, młodsza czuła się niedoceniana, była zła, że nikt oprócz jej siostry nie patrzy na nocne niebo przez co się zmieniła i tutaj nie ma ani trochę winy ze strony Władczyni dnia.

Nawet jeśli  jest w tym trochę jej winy, to naprawiła swój błąd oferując siostrze rozejm, BA! Nawet przyjaźń i powrót na dawne stanowisko! Każdy wie, że gdyby chciała to zrobiłaby powtórkę z rozrywki, a tak się przecież nie stało bo kocha siostrę.

 

 

 

2.Luna nie zamieni się w NMM, to tylko będzie wizja/sen Twilight postawionej 1000 lat temu na miejscu Celestii.

1.Wiem wiem. Na odcinku tak bylo. Tia kocha swa siostre jednak mi chodzi o piosenke w ktorej choc wlasnie ja kochala to byla slepa na to ze Luna jest smutna i czuje sie niedoceniona. Moim zdaniem ciekawie by bylo gdyby rezyserzy zrobili z tej wymyslonej piosenki czesc historii.

2. Dzieki za info

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłam właśnie super-nierealną   teorię spiskową, dlaczego Pinkie Pie śpiewa piosenkę "Apples to the core". Mianowicie wymyśliłam romans Pinkie & Big Mac. Gdyby za niego wyszła, to by zaczęła należeć do rodziny Apple :crazytwi:

 

Jestem genialna :rariderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WhiteWarrior- właśnie mi dałeś temat na fanfick :rariderp:

Pinkie nadawałaby się na biologiczną córkę państwa Cake- to pewnie dlatego się jej jeszcze nie pozbyli. Albo to zaginione dziecko, zaginionych rodziców Applejack. A do rodziny Pie rzeczywiście mało pasuje, do farmy kamieni tym bardziej. 

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WhiteWarrior- właśnie mi dałeś temat na fanfick :rariderp:

Pinkie nadawałaby się na biologiczną córkę państwa Cake- to pewnie dlatego się jej jeszcze nie pozbyli. Albo to zaginione dziecko, zaginionych rodziców Applejack. A do rodziny Pie rzeczywiście mało pasuje, do farmy kamieni tym bardziej. 

Do usług

d21e293906989ab7f224ad863697c51f_origina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie od two-partera z Crystal Empire zaczęła mi przysparzać sporo okazji do reflaksji. Nie wiem czemu, ale umyśliłem sobie, że może mieć ona w rodzinie jakiegoś dalekiego krewnego - kryształowego kuca, po którym odziedziczyłaby zdolność do okazywania swojego nastroju poprzez grzywę (a raczej stan jej uczesania). Imo, nie przeszkadza jej to również być jakimś zaginionym dzieckiem którejś z serialowych rodzin. Swoją drogą, ciekawy zamysł, odcinek z rodziną Jabłek rozwieje wątpliwości.

 

Co do tak reklamowanej ostatnio księżniczki Skyli - raczej wątpię żeby zrobiła karierę w serialu. To zwykły recolor Sweetie Belle ze skrzydłami, więc no worries. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...