Skocz do zawartości

Rainbow Dash-IV sezon (dyskusja)


L'estaca

Recommended Posts

Jak już wiadomo będzie 4 sezon MLP! Co sądzicie o RD? Dołączy do WB? A może stanie się miła i cicha {moja wyobraźnia:rd12:}? Jaka jest wasza opinia?
Ja sądze że 3 sezon pokazał że RD dorośleje i mam nadzieje że 4 tego nie zepsuje!!! Oczywiście nie przesadzajmy tak z tym charakterem ;)-

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Mógłby być odcinek o stracie kolorów przez Rainbow Dash. Co do WonderBols to raczej niech nie wstępuje w ich progi. Brak czasu dla reszty, a co to za Poniaki bez Dashie?

:ming: Bycie jedną z WonderBols to marzenie, takie jak mają Cutie Mark Crusaders, niech się (na razie) nie spełnia.

Każda z Mane6 ma jakąś cechę główną. 2 pegazy/2 Jednorożce(już niby nie; ale zaliczę na potrzeby przykładu)/2 ziemne.

Applejack- praca i praca

Pinkie- 1mPr3zy

Rarity- magia jako coś do zarabiania

Twilight- Magia jako nauka

Fluttershy- wiadomo, cicha, skryta, nie odezwie się

Rainbow- buntowniczka

Raczej Rainbow się nie zmieni, to byłby koniec serialu(moja teoria).

/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że na pewno jej charakter lekko ulegnie zmianie. Odc o niej powinien być o tym że np. Zbłaźniła się i wszyscy się z niej naśmiewali, nawet księżniczki i przyjaciółki, a także WB. Później okazałoby się że to sen :P. Przedewszystkim będzie szybsza i podwójnie naj, naj, naj! A do tego nowe sztuczki typu Sonic Rainboom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się parę odcinków z Tankiem, jak się nim opiekuje, nauka latania, itp. oraz bardziej Hasbro mogłoby pokazać relacje między Rainbow a Scootaloo.

Zmiana charakteru? Nigdy!

I jakoś nie chcę, by dołączyła do Wonderbolts. Jeden odcinek może być, a by się okazało potem że to był sen. Ale tak jak z CMC - nie chcę by to się na razie spełniło, bo by nie miała wolnego na spędzanie czasu z pięcioma innymi przyjaciółkami. "Rainbow, Discord znowu chcę zawładnąć światem! - Czekaj, Twilight, trenuję z Wonderbolts!". NIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinno być trochę więcej odcinków z RD. W tym sezonie bardzo mi zaimponowała nie tylko ze względu na bycie sobą ale i też na to że się troszeczkę zmieniła. Ta jej przyjaźń wpłynęła coś na mózg i stała się bardziej opiekuńcza i troskliwa. Podobał mi się moment z zamianą znaczków. Podejrzewałam że RD dostanie znaczek Fluttershy. Choć brakowało mi tej cechy charakteru, tej nieśmiałości. Heh. Natomiast fajna scenka była jak te zwierzęta chciały ją zjeść. Zabawne. xD Liczę na więcej relacji ze Scootaloo na przygody z tankiem, a także... no nie wiem, może ktoś nowy wkroczy jej życie. Ciekawość mnie z żżera. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu RD rozmawiamy... Ja się o Twilight boję...

Ciekawe jest ta koncepcja, jak by się do WB dostała... Lecz to i tak nie przebije poronionego zamysłu z Twi jako alicornem :ming:

W sumie RD mogli by poświęcić jeden odcinek, góra dwa odcinki. Ale tylko jej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej czasu z CMC? I co ona by z nimi robiła? Zwróćmy uwagę na (prawdopodobnie) dość dużą różnice wieku pomiędzy RD, a tymi klaczkami. Tym bardziej, że Rainbow nie jest typem opiekunki do dzieci, a to czy obiecała coś Scootaloo nic nie zmieni. Co do przygód z Tankiem, to oprócz możliwości zgubienia się Tanka, nie widzę nic co mogłoby być z nim ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jeszcze kilka razy w tle... No właśnie z CMC 1 odc. i nie więcej. A Tank? Spójrzmy prawdzie w oczy, Tank to żółw. Żółwie nie mają za bardzo co robić. Trochę dziwne że tak mówię, skoro sama mam żółwia. Jest mega szybki

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w czwartym sezonie będzie bardziej zajedwabista? Nie.. Ona już przekracza możliwości zajedwabistości, bo to już max i nie sądzę, że może być fajniejsza, ale nie mówię, że nie może być szybsza, bardziej odlotowa i luźniejsza niż zazwyczaj^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Pixelis
Super by było zobaczyć ją jako nieśmiałą. To by było dopiero... :rainderp:

Heh, masz racę :D

A może nareszcie będzie miała szansę dołączyć do Wonderbolts? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Oan jest przecież ponad max.-Dashu

To wiem, ona nie przekracza maxu, ale to nie znaczy, że nie moze być jeszcze bardziej epicka. Spójrzmy prawdzie w oczy.. Jest więcej niż max? - Nie. Bo to max i koniec. Ale skoro to życie, to może być bardziej epicka. Nie zrozumiałaś? To za epickie tematy^^

Jeśli chodzi o naszą Dashie to ona nadal będzie w kubek w kubek taka sama. Najcudowniejszą i najbardziej czadową pegazicą w Equestrii. Super by było zobaczyć ją jako nieśmiałą. To by było dopiero... :rainderp:

Czy nie zauważyłaś, że ona co sezon jest coraz fajniejsza i niesamowita? Oczywiście, zawsze była.. Ale ona jest coraz bardziej i bardziej. Po prostu się zmienia, jak każdy.

Tak to by było, tak.. Kto by chciał taką RD? To by nie była bajka dla dzieci, ale koszmar *.*

Heh, masz racę :D

A może nareszcie będzie miała szansę dołączyć do Wonderbolts? :3

Do Wonderbolts? może. Lecz to nie jest pewne. Spitfire nie przyjmie Dashie, dopóki nie pokaże, że potrafi się pokazywać publiczności, bo pamiętacie jak się trzęsła na mistrzostwach w lataniu? Może w IV to udowodni? Zresztą się przekonamy..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zmienić charakter Dash? Jak już to najwyżej w takim stopniu, żeby ta zmiana nie wpływała na ogólny wizerunek. Jedyne czego pragnę to to, aby nadal utrzymywała się na poziomie max. zajedwabistości.

Co do odcinków, to faktycznie mógłby być odcinek a'la sen/złudzenie. Przydałby się też zwykły dzień z życia Rainbow.

No i na koniec sezonu Rainbow Dash sztrzeli Solar Rainboom =3

Edytowano przez Rainbow Blitz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Jesteśmy w środku sezonu, a ostatni post sprzed ponad pół roku... coś tu jest nie tak D:

Przede wszystkim moje oczekiwania skupiały się na tym, aby był choć jeden odcinek podobny do Sonic Rainboom czy Wonderbolts Academy, czyli najkrócej mówiąc "Dashie podniebna gwiazda". Oczywiście, fajnie by było gdyby wstąpiła do Wondebolts, ale realia serialu zmusiły mnie do porzucenia tego marzenia... :ming:

W sumie... to tyle, nie ma się co rozpisywać bo rola jaką odegrała w ciągu tych 17 odcinków to czysta poezja... :lunaderp:

Pierwsze dwa odcinki - była bardziej backgroundem niż w ogóle członkinią m6, no ale początek sezonu, jednak wszystko musi się kręcić wokół Twi.

W Castle mane-i hmm... sam odcinek mnie nie porwał, a tym samym jakoś trudno było mi na nim skupić uwagę, ale zobaczyć poni od strony, w której w obliczu "śmierci" wszelkie ich pozytywne cechy idą na bok... piękne xD No i mruu, że dane jej było spędzić epizod w towarzystwie Jabłkowego Jacka, idealne dla shipperów. :3

Daring Don't... omfg. Tak, Dashie zrobiła z siebie... kretynkę, ale koniec końców - jak to w MLP - wszystko się skończyło dobrze, nowy materiał by zasilić strony z materiałami nsfw i ta mina... bezcenne :rainderp:

RD jako Zapp niby powinna mi się spodobać, a jednak nie. Dla mnie to od początku do końca było w całości źle zrobione, a jej strój oraz po prostu rola w odcinku... meh, meh, meh.

A teraz coś, co po prostu zaparło mi dech w piersiach od samego początku... Rainbow Falls~! :soawesome: Jeden z trzech najlepszych odcinków FiM jakie wyemitowano, o ile nie najlepszy. Czysta kwintesencja charakteru Dashie, gdy zobaczyłam napisy końcowe nie mogłam uwierzyć, że to już koniec. Naprawdę, jak słowo daję... ten epizod spełnił wszystkie moje oczekiwania jak i dodał do mojego słownika definicję idealnego odcinka. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz zobaczę tęczowowłosą w takim wydaniu ^ ^

Coś co mnie najbardziej ciekawi, to to jak zakończy się IV sezon i jaką rolę będzie miała w tym Dashie... bo teraz, już 17 odcinków minęło, z czego 7 ostatnich odcinków to dla mnie porażka... w każdym razie zobaczy się co będzie dalej :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Według mnie nie powinien się jej charakter zmienić. Fajnie by było, gdyby jeden odcinek poświęcno na poznanie jej rodziny. :)

 

Niby fajnie by było, ale w praktyce mamy już w sobotę odcinek 20 i... nikłe szanse ;x 

Choć z tego co czytałam to przed końcem sezonu będzie jeszcze jeden odcinek poświęcony Dashie więc w gruncie rzeczy nie jest źle :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Eeech... po wczorajszym odcinku spodziewałam się dużo, dużo więcej. ._.

W Rainbow Falls był taki stres i trzęsienie plotów - och, ach, musimy się dostać do Equestria Games, Dashie best lotnik, chluba, honor, szybkie pegazy, strzelaniny, wybuchy... a teraz co?

Już pies trącał fakt, że Daszka przegrała ze Spitfire i skończyli ze srebrem (które swoją drogą jest wymuszone przez twórców serialu co by za bardzo nie wywyższać Ponyville), ale strasznie się zawiodłam, że cały odcinek był skupiony na Spike'u. Kompletne zero zbliżeń na wyścig, zero konkretnej rywalizacji czy emocji jak w S4E10... heh... a można było to rozciągnąć na dwa epizody i połączyć oba wątki.

Pięknie, 2/10 :I

Teraz czekam na koniec sezonu, może jakoś się zrehabilituje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...