Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight w sezonie czwartym [Zamknięte]


Siper

Recommended Posts

A więc trzeci sezon dobiegł końca, a nasza kochana Twilie pod koniec bardzo się zmieniła.
Jak sądzicie, jak będzie wyglądało jej życie w czwartym sezonie jako księżniczka alicorn?

Zapraszam do dyskusji :giggle:!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno zmieni się o tyle, że jej nauka przejdzie na wyższy poziom, a ona sama otrzyma nieco więcej obowiązków w Equestrii. Jednak ufam, że poza tym pozostanie tą samą Twi, którą kochamy i która pyta o książki o księżniczkowaniu. :rainderp:

Zresztą jej siłą są przyjaciółki, więc nie sądzę, by mieli je rozdzielić. Owszem, ma pałacyk, ale pewno wróci do Ponyville. I stawiam, że będzie to dla niej dziwne, bo kuce będą jej wyrażać swój szacunek jak na księżniczkę przystało, a ona będzie tym zakłopotana. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyliście, że coś "za łatwo" Twilight została alicornem? Dokończyła jedynie zaklęcie, moim zdaniem to coś za mało żeby móc zostać księżniczką. Owszem, kto jak kto, ale ona chyba najbardziej na to zasługuje, ale coś mi tu nie gra...

Moim zdaniem dnia 16.02.2013 Twilight Sparkle dla mnie umarła. [*]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... Sezon czwarty ma zacząć się od dwóch odcinków, będących KONTYNUACJĄ ostatniego odcinka poprzedniego sezonu. Czyli cała przygoda Twilight się de facto dopiero zaczęła.

Wciąż wszystko może się zdarzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że ona będzie nadal mieszkać w Ponyville ale zamiast pisać te raporty do Celestii to poddani będą do niej pisać a tak w ogóle to słyszałam ze przed 4 sezonem ma być film wiecie coś o tym?

Sorry za orto jestem na niemieckiej klawiaturze (Spoko, sytuacja opanowana - Hoffman) -,-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wątpię w powrót jako jednorożec.... ona już została alicornem i sądzę że tego nie zmienią. Aczkolwiek też pewnie będzie miała multum przygód.

Też tak myślę, powracanie nie ma najmniejszego sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rain, nie wiadomo do końca. Bo spójrz na Cadance - przynajmniej do tej pory starzeje się jak normalny kucyk xd Więc albo to nie jest aż takie proste jak się wydaje, albo po prostu alicorny starzeją się do pewnego momentu, a później już nie xd

Albo też, jak w Past Sins, ich wygląd zależy od poziomu mocy, bo jak inaczej wytłumaczyć przemianę Luny w dorosłą klacz? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was, dlaczego sądzicie, że Twilight zrobi coś złego i straci skrzydła?

Od samego początku było wiadomo, że Twi jest tą "ważniejszą" postacią w serialu. Dlaczego teraz po wszystkich odcinkach od 1 sezonu do teraz nagle te poszlaki miałyby stać się nieważne? Bo nie podoba wam się to, że jest alicornem? To nic nie da, Twi już nim zostanie, bo takie jest jej przeznaczenie.

Twilight jest wyjątkową postacią, która zawsze była uznawana za liderkę Mane6. Kto jak kto, ale jeśli ktoś powinien zostać alicornem to właśnie ona. Zasługuje na to, a wy powinniście uszanować to, że jej ciężka praca w końcu się opłaciła. Nie martwcie się o to, że teraz straci przyjaciół, bo to dzięki nim własnie została księżniczką.

I na koniec: http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/000/493/068/89f.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...