Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight w sezonie czwartym [Zamknięte]


Siper

Recommended Posts

Póki co to wróżymy z fusów z herbaty... która jeszcze się nie zaparzyła. Dla mnie sezony 1-3 to zamknięta historia. W pierwszym odcinku Twi przybywa do Ponyville w ostatnim staje się alicornem. Celestia miała wobec niej plan. W końcu Twilight była jej uczennicą.

Fajnie było by zobaczyć nową "trylogię" 4-6 z nowymi postaciami, która zaczęła by się XY lat później. Wiecie, coś w stylu Gwiezdnych Wojen.

Hmm... CMC utworzą nowe Mane6? :twilight3: (Pierwszy odcinek - wprowadzenie dwóch nowych postaci. Córek/synów dwóch z piątki głównych bohaterek?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pierwsze odcinki czwartego sezonu - epicka przygoda księżniczki Twi pod koniec drugiego budzi się w momencie 13 odcinka gdy przywróciła mane5 do normy i doznała olśnienia odnośnie zaklęcia i postanowiła go nie kończyć :P

Tadam Twi na powrót jednorożec XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Twi nie będzie z powrotem jednorożcem to moim zdaniem serial i fandom upadnie :P Mam nadzieje że: Nie będziecie jej sie podobało bycie księżniczką bo za dużo obowiązków itd., nie ma czasu dla przyjaciół przez co przyjaciele sie na nią obrażają i olewają. Mówi molesti że chce znowu być jednorożcem i wrócić ponyville :P inaczej nie może być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ale bardzo proszę pisać bardziej rozwinięte wypowiedzi, a nie prostackie treści rodem z shoutboxa :lyra3:

Zaś co do sezonu czwartego... Cóż... moi drodzy. Twilight pozostanie Księżniczką, więc lepiej przestańcie jojczeć i przyjmijcie to do wiadomości. Była oficjalna koronacja, Celestia skłoniła się przed Twilight w pas, chcąc dać wszystkim do zrozumienia, że TA mała klaczka została PRAWDZIWĄ księżniczką i należy jej się szacunek godny monarsze.

Nie ma opcji, żeby teraz się z tego wycofano. To nie był sen, tylko jawa. W następnych odcinkach przekonacie się o tym... Poza tym, jak słusznie zauważył Kuoth... Hasbro już wypuściło zabawki z Twilight jako księżniczką, więc nie ma opcji, żeby to się zmieniło.

Zaś co będzie dalej? Co będzie opowiadał sezon czwarty? Czy Twilight będzie musiała zamieszkać w Canterlot?

Szczerze?

Wątpię. Celestia nie rozdzieli głównych bohaterek, bo gdyby nie przyjaciółki świeżo upieczonej księżniczki, ta nie stałaby się tym, kim się stała. Więc uspokójcie się, weźcie coś przeciwbólowego (bo mam wrażenie, że niektórych boli to, że Twilight się zmieniła) i czekajcie na nowe odcinki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celestia nie rozdzieli głównych bohaterek' date='[/quote']

I Tu mamy dwie opcje. Albo wszystkie przyjadą do Canterlot, albo (co większości by się spodobało) Twilight wróci do Ponyville, w co osobiście wątpię. Dlaczego? Ponieważ Canterlot to stolica, jako księżniczka ma tam obowiązki, po za tym pochodzi z tego miasta. Dodatkowo można dodać, że Canterlot otwiera większości przyjaciółek drogę do marzeń, Rainbow ma bliżej do Wonderblots, Rarity ma szanse na zostanie najsłynniejszą projektantką Equestrii, Fluttershy może poszerzać swoją wiedzę na temat zwierząt, Pinkie... cóż... tu chyba można mieć nadzieję, że chce organizować imprezy... Pozostaje kwestia AJ, która jest związana z Ponyville, ze swoją rodziną, "Akrami Słodkich Jabłek". Odszedłem trochę od tematu Twi, wybaczcie mi to. Wracając do głównej myśli, mamy dwa możliwe scenariusz, którą drogą pójdą twórcy? Tego dowiemy się wraz z premierą czwartego sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Kirara wszystko wyjaśniła :giggle:

Więc uspokójcie się' date=' weźcie coś przeciwbólowego (bo mam wrażenie, że niektórych boli to, że Twilight się zmieniła) i czekajcie na nowe odcinki.[/quote']

Mam coś idealnego:

59d.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Twajla po prostu będzie dalej potrzebowała pomocy od Celestii,tak sądzę. I oczywiście popieram Kirarę że nie rozdzielą jej. Ciekawe by było właśnie znowu wtrącenie Chrysalis żeby zmierzyła się z Twi. To byłoby coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasbro już wypuściło zabawki z Twilight jako księżniczką' date= więc nie ma opcji, żeby to się zmieniło.

To własnie był cel Hasbro zrobić z Twi alicorno-księżniczkę by zarobić oni mieli wszystko zaplanowane,(kasa przede wszystkim !) Ale to ze zrobili zabawki nie oznacza ze nie mogą jej zmienić. Widzicie teraz jest szum o tym czyli Hasbro ma dobra reklamę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasbro to firma, której zależy na dużej oglądalności serialu, a co za tym idzie zakup przez fanów serialu zabawek ich produkcji. Taka jest branża i nikt tego nie zmieni. O tym, że została księżniczką nie znaczy, że nią zostanie do końca. Może się zrzec korony (nawiązanie do abdykacji papieża). Czy pozostanie Alicornem też nie wiadomo. Przez magię została w niego przemieniona to i zarazem może za pomocą magii powrócić do stanu wcześniejszego.

Ale jeśli chodzi o te zabawki Twilight Alicorn to nic takiego w sklepie Hasbro nie znalazlem (http://www.hasbrotoyshop.com/).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie, jak Twilight Alicorn będzie w nowych odcinkach występować jako postać drugoplanowa, tak jak inne księżniczki, od czasu do czasu pojawiając się na 5 minut? Albo jak Twili będzie miała swoją uczennicę, którą będzie musiała nauczyć przyjaźni itp, i pod koniec serii np. 6 jej uczennica stanie się Alicornem, i ta uczennica będzie miała swoją uczennicę, którą będzie musiała nauczyć magii przyjaźni i tak w kółko :twilight4: Ale wymyśliłem :pinkiep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie' date=' jak Twilight Alicorn będzie w nowych odcinkach występować jako postać drugoplanowa[/quote']

Wydaje mi się to mało prawdopodobne. Tara Strong w wywiadzie mówiła, że Twilight się nie zmieni i będzie taka sama jak zawsze (chodziło raczej o charakter). I nie zapominajmy, że Twilight jest praktycznie najważniejszą (główną) postacią w serialu. Nie żebym ją wywyższał nad innymi z mane6, ale nie oszukując się taka jest prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niby przenieść główną postać do postaci drugoplanowej? ;o

Może nam się wydawać, że nie ma potencjału jako księżniczka, hasbro może nas zaskoczyć, ale też uważam że kolejne sezonu nie będą już tak owinięte wokół Twilight jak te dotychczas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...