Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight w sezonie czwartym [Zamknięte]


Siper

Recommended Posts

@up

Zaś co do sezonu czwartego... Cóż... moi drodzy. Twilight pozostanie Księżniczką, więc lepiej przestańcie jojczeć i przyjmijcie to do wiadomości. Była oficjalna koronacja, Celestia skłoniła się przed Twilight w pas, chcąc dać wszystkim do zrozumienia, że TA mała klaczka została PRAWDZIWĄ księżniczką i należy jej się szacunek godny monarsze.

Myślę, że Kirara wszystko wyjaśniła :giggle:

mlfw3619-1331534185628.jpg

Wybacz Kira, ale fakt, że Twilight już jest alicornem nie przeszkadza mi w stwierdzeniu że i tak mi się to nie podoba. Bólu o to nie mam - ale odpada jeden z elementów które w mojej głowie układały MLP w świetny serial. Do wiadomości przyjąłem to dawno, ale nie uznaje opcji "Coś się stało - musisz się z tym pogodzić i się przymknąć". Jasne, nic nie mogę zrobić - tak samo jak Wy nic nie możecie zrobić z moim zdaniem, simply. Może Hasbro stwierdziło, że 6 głównych bohaterek z czego jedna dominująca to za dużo dla młodszej widowni. A taka "ewolucja" to częste zagranie pokazujące jak ktoś z nizin społecznych może wdrapać się na sam szczyt. Niech sobie zostanie tą Księzniczką, jako najbardziej main z mane six na pewno musiała dostać jakieś wyróżnienie - szkoda, że w moich oczach psuje to wyobrażenie o alicornach, niezależnie od tego, ze Twilight to słodziara. Ja kiedy oglądam Twi ze skrzydłami to bardziej mi się chce śmiać, bo znając jej dotychczasowe fizyczne możliwości (a nie licząc dodatku skrzydeł raczej niewiele się zmieniła) będzie obijała się po ścianach jak Tank. Czekam na odcinek, w którym RD będzie uczyć ją latać... Spoko, jarajcie się tym ale nie zakazujcie mi się z tego śmiać, simply. Ciesze się tylko, że Twilight bezproblemowo przeszła przez "transformację" bo ją lubie, a tyle złego mogło się wydarzyć...

6nH9ieH.png

Hmm, tutaj to nawet mogłaby mieć większy potencjał magiczny, gdyby udało jej się opanować magię na dwóch rogach! :lol: Jakby nie wyrabiała, to zawsze może się ochłodzić skrzydłem :lunathink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może naiwnie nadal liczę na detronizację, ujęcie tych mopopodobnych wypustek i powrót naszej Twilight.

A co do ukłonu Celestii - ugh... to było złe pod tak wieloma względami, że nie wiem gdzie zacząć... ogólnie królewska krew nie kłania się przed plebejuszem. Nawet wywyższonym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem czego mogę spodziewać się w S4. Może Discordowi nie spodoba się, że Twilight została księżniczką i znów zacznie siać chaos? Może Twilight będzie teraz dbała o przyjaźń na szerszą skalę, a nie tylko w Ponyville? Naprawdę nie wiem.

Mi też z początku średnio odpowiadało, że Twilight została księżniczką. Pomyślałem, że to faktycznie za szybko. Takie coś bardziej mi pasowało na np. całkowity koniec serialu. Teraz mam taki lęk, że może on stracić to "coś". Jednak ja się pogodziłem z tym, że moja ulubiona postać po prostu zasłużyła na takie wyróżnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie mogę się z tym pogodzić i kto wie (ja mam taką nadzieję), że coś się stanie i Twilight wróci do swojej starej wersji. Nie mogę sobie tego wyobrazić, że będzie nad pozostałymi z mane6 mimo, że Twilight jest moją ulubioną postacią. Nie wyobrażam se tego serialu bez Całego mane6 razem. To by wyglądało na całkowitą zmianę przesłania serialu. I do tego wszystkie poprzednie odcinki poszłyby w całkowite zapomnienie.

Alicorn- ehh może po jakimś czasie przywykne do tego, ale teraz jestem tym tak nabuzowany, że chce starą Twilight i kropka!

Księżniczka- jeśli będzie z przyjaciółmi, nie zmieni się i tematyka serialu będzie nadal taka sama to jakoś przywyknę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak od razu nie odrzucałbym teorii, że Twilight w jakiś sposób powróci do swojej poprzedniej postaci, szczególnie że widzieliśmy do tej pory tylko 1/3 części całej historii (jeśli wierzyć Twiterowi od Meghan McCarthy). Jest bardzo długa przerwa do początku kolejnego sezonu, w sam raz na sprzedaż zabawek, a potem wszystko może się zdarzyć. Wciąż liczę na jakiś interesującą rolę dla Discorda w tej całej układance, bo jako całkowity OP-ek byłbym zdolny do usunięcia Twilight skrzydeł tak jak to zrobił na początku sezony 2 z Rainbow i Shy.

Niezależnie od tego czy skrzydła jej zostaną na stałe, czy też jakimś interesującym plot twistem Twi zostanie zdetronizowana czeka nas interesujący początek 4 sezonu. Dla mnie cała ta zmiana otwiera tyle możliwości na ciekawe opowieści, że nawet preferowałbym gdyby Twilight pozostała tą całą księżniczką. Zasłużyła na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy wątpią w księżniczkowatość Twi... Zabawka na której opiera się cała alicorn Twi

https://www.youtube.com/watch?v=ousqDhThfH0

Nie zmienią Twilight tylko dlatego, że kilku fanów się nie podoba, jest zabawka, jest reklama. Jedyne co jest do pogdybania to w jakiej roli zobaczymy naszą lawendową klacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy jesteś z zawodu pesymistą?

A co do TWI w sumie to jest zawsze jakaś szansa na wszystko. Jest wiele opcji (w tej chwili głowa mnie rozbolała) ale jeśli My Little HasBro już wypuściło na rynek TWI jako alicorna to nawet me Epycka teoria ze snem gryzie ziemię. Ale nawet jeśli TWI zostanie taka jaka jest to i tak pozostanie moją ulubioną postacią... :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się kłócić :3

Ale moje rozumowania świata jest dziwne...

Oczywiście każdy ma prawo nie lubić nowej TWI... Lecz "Z powodu Harpenowego rozumowania świata ten tekst został wycięty Przepraszamy za usterki"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie fajnie teraz jest, a pozatym 4 sezon ma być sezonem OSTATECZNYM!!! więc wyluzujcie, hasbro na pewno nie zrobi z tego końca świata, czegoś na rodzaju Fallout: Equestria. Tacy głupi to chyba nie są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pesymizm tylko realizm. Popatrz na to od strony twórców' date=' czy opłaca im się znieść z anteny taką reklamę? Nie, Twilight zostanie alicornem na zawsze, handluj z tym.[/quote']

Tzn. wiesz od strony twórców to nie wiadomo co im tam w główkach siedzi. Rozumiem nowa zabawka, pieniążki z nowej zabawki. Mają teraz kilka dobrych miesięcy aby sprzedawać figurki itp. akcesoria z serialu do czasu wyjścia nowego sezonu. Jednakże nie jest to jednoznaczne z tym, że Twilight może nie wrócić do swojej starej postaci. Tak samo nie opłacałoby im się wypuszczać figurek Chrysalis, którą widzieliśmy raz w serialu i nie wiadomo czy ujrzymy ją ponownie.

Niestety, ale w tej sytuacji możemy jedynie dyskutować i dzielić się na dwie grupy tzn. jedni za tym, że Twi-alicorn będzie na zawsze , a drudzy za powrotem unicornowej Twilight. Na pewne informacje trzeba czekać albo od Huba, Hasbro, a może od kogoś z muzyków czy osób dubbingujących postacie. Na pewno w niedalekim czasie będzie jakiś wielki konwent "poniaczowy", na który zostaną zaproszeni twórcy itp. osoby z serialu i może tam uchylą rąbek/-ki tajemnicy na temat produkowanego sezonu IV.

"sezonem OSTATECZNYM"- Whaaat ? A z kąd masz takie informacje, że miałby to być ostatni sezon ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale...przecież była wcześniej mowa, że sezonów będzie więcej (dłuższych i krótszych). Patrząc na popularność serialu 91 odcinków to bardzo mało...no ale cóż...może jestem i taka naiwna, że wierzyłam, że sezonów będzie z co najmniej 5/6. Mam nadzieję, że to tylko taka informacja wyssana z palca, bo szkoda mi końca oficjalnego serialu...Jeśli to prawda, to Hasbro straci jedyny największy dochód w dziejach historii kreskówek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wcześniej tą wiadomość na wikia i też mnie zaszokowało. Myślałem, że masz tą informację z innego źródła. Najciekawsze jest skąd mają taką informację. I też ciekawe, że ani Equestria Daily ani nasz For Glorious Equestria nie wspomnieli o tym w ogóle. A taka wiadomość powinna być na pierwszych stronach każdej z tych stron. Oby to była jakaś pomyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszałem od kolegi że mają jakieś finansowanie czy obowiązek (nie pamiętam) do zrobienia 4Sez a później już nie muszą. I zrobią albo nie zrobią, ale raczej jest pewne że będzie więcej ponieważ pieniądze :) a normalna twilight powinna powrócić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to wspominane, ale ponoć pierwsze 2 odcinki sezonu 4 mają być kontynuacją ostatniego odcinka. Może tam wszystko się wyjaśni odnośnie Twili. Będzie alicornem, przestanie nim być...

Mówię, że to tylko plotka i radzę bardzo w to nie wierzyć. Ale zawsze to jakiś punkt zaczepienia.

300post :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to wspominane, ale ponoć pierwsze 2 odcinki sezonu 4 mają być kontynuacją ostatniego odcinka. Może tam wszystko się wyjaśni odnośnie Twili. Będzie alicornem, przestanie nim być...

Mówię, że to tylko plotka i radzę bardzo w to nie wierzyć. Ale zawsze to jakiś punkt zaczepienia.

Jeśli chodzi o tą plotkę to powstała ona z posta z tweetera Meghan McCarthy (https://twitter.com/MMeghanMcCarthy). Ciekawe czy to prawda, a może to nie jest jej tweeter tylko ktoś się pod nią podszywa? Ale sądzę, że bronies by to raczej zauważyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno moim zdaniem bo wszyscy dostali niezłej mózgopapki jak twi została alicornem -,- Ale moim zdaniem powinno zostać tak jak jest. Twórcy MLP nie mają w zwyczaju cofać nagle czegoś co nawet diametralnie zmienia fabułę. Oczywiście jak to wiele ludzi wspomina, pewna harmonia się burzy ale z drugiej strony dodaje to bardzo świeżego powiewu i stawia wiele nowych pytań. Pomyślcie. Gdyby pozostało tak jak jest, wątki mogłyby się szybko wyczerpać a sezon czwarty mógł okazać się ostatni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a co powiecie na to:

http://i.imgur.com/gjyrGxN.png

Mam pewną... hipotezę... Otóż... skoro jest szansa, że pojawi się nowa postać wśród głównej szóstki... Twilight została księżniczką... to może... Ta nowa klaczka będzie jej uczennicą, tak jak ona niegdyś była uczennicą Celestii?

Co o tym myślicie? :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana nie wchodzi nawet w grę. Jak już pisałem w temacie Spoilery IV sezon, Tara Strong w wywiadzie powiedziała, że Twilight zostaje w Ponyville i będzie nadal z mane6. Link do wywiadu w wyżej wymienionym temacie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...