Skocz do zawartości

Moje rysunki


HTB4

Recommended Posts

Gimpem' date=' czasami jeszcze dorabiam w Paincie. (Gimp nie ma tego "Sprayu")[/quote']

Rozumiem Cię w pełni,gdy coś robię w gimpie brakuje mi czasem jakiejś prostoty z painta,coś na szybko....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeej no... założyłeś temat z rysunkami 4 dni temu i nadal ani jednego bazgroła? To nie lepiej było się wstrzymać póki nie będziesz w stanie coś wrzucić niż robić tu nabijalnię postów dla zniecierpliwionych broniaczy i pegasisterek? Jeżeli naprawdę nie możesz teraz wrzucić pracy to chociaż zrób jakieś zdjęcie z progressu i nam je daj no...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to trochę dziwne - fajnie by było jakbyś już wrzucił te rysunki a nie dopiero co zapowiadał ich powstanie. To tak jakbym napisał "Tutaj pojawi się pełnometrażowy film z kucykami nad którym pracuje. Na razie jestem na etapie szukania pomysłu na scenariusz :)", ale bez urazy ... nie znam mocno aż tak waszej społeczności bym już musiał Was od razu oceniać. Na pewno HTB4 wrzuci coś ... ale styl rezerwowania sobie forum jak jeszcze rysunki nie zostały jest dla mnie dziwny.

Gorąco pozdrawiam wszystkich sympatyków MLP ... miłego zbliżającego się weekendu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTB4 po porostu chce trzymać nas w napięciu, zwykle tak jest jak są różne produkcje to pierwej daje się ich zapowiedzi^^ A z obrazkami tak jest , Ja dobrze rozumiem, że ma się coś zrobić ale jest jakieś ale i trzeba się mocno za to wziąć i jak się usiądzie to się zrobi, a jak się robi na tury to zawsze dłużej to trwa. No zapomina się po prostu. (Ja tak mam). Motywacji trzeba mieć więcej. Mi się najlepiej działa jak mam coś za coś, np, ktoś komu mam w danej chwili coś narysować czyta Mi na głos książkę. Ot i ma się idealne warunki twórcze^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... jakiś nowy ten styl ... albo kolega robi gości w konia i trzyma w niepokoju po tym daje rysunek dość "dziwny" albo mamy nowy styl sztuki zwany pony'izmem :) Sam nie wiem - niech reszta oceni :) Zresztą - co by nie mówić - ja rysować nie umiem to mi wypadłby jeszcze gorszy rysunek od tego ... czyli nie jest tak źle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, gotowe, a teraz oceńcie. Weźcie pod uwagę, że:

1. To mój 1 rysunek.

2. Zepsułem głowę.

3. Oczy są zezowate.

4. Lubię dżem.

5. Rysowałem na szybko.

7. Nie ma punktu 6.

8. Mam 2 złote

9. Piszę bezsensowne punkty...

10. ...dlatego ten jest ostatni.

http://i.imgur.com/9wkpar5.jpg

Świetne, ustawiam sobie jako tapetę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTB, widziałem twój poprzedni rysunek - ten rysowany odręcznie, więc jako jeden z niewielu (bo to nie na tym forum było ;d) wiem, że to PERFEKCYJNY trolling... No, chyba że faktycznie umiesz rysować ręką, lecz GIMPem nie za bardzo. Jestem szczery do bólu, bo naprawdę mnie to rozśmieszyło i raczej mam co do tego pozytywną opinię, ponieważ ten rysunek jest bardzo podobny stylem do mojego (zresztą też tylko kilka osób go widziało ;d). Masz ode mnie 10/10 za humor, ale jeśli to było na poważnie, to dam 4/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 100% pewność że to jest po prostu jeden wielki TROLL. Widziałem jego poprzednie rysunki, i nawet na kartce z pamięci rysowany był lepszy, niż to coś. To jest jeden wielki troll.

Tak, widziałem twój poprzedni rysunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...