Skocz do zawartości

Najbardziej lubiana piosenka z III sezonu


lerloare

Najlepsza piosenka III sezonu?  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza piosenka III sezonu?

    • The Failure Song + reprise (The Success Song)
      3
    • The Ballad of the Crystal Empire
      4
    • Babs Seed
      22
    • Raise This Barn
      25
    • Morning in Ponyville + reprise (Life in Equestria)
      3
    • What My Cutie Mark is Telling Me
      19
    • I've Got to Find a Way
      18
    • A True, True Friend
      63
    • Celestia's Ballad
      21
    • Behold, Princess Twilight Sparkle
      0


Recommended Posts

Ojejku, trudny wybór. Do końca się nie mogłam zdecydować, ale pierwsza trójka to dla mnie obecnie:
1. 'Raise This Barn' - bo jest niesamowicie skoczna, wesoła, no i w naszej polskiej wersji nie ustępuje oryginałowi.  :v6Jdq:

2. 'Celestia's Ballad' - zwłaszcza w wersji polskiej. Jest przepiękna!

3. 'I've Got to Find a Way' - prawie uroniłam przy niej łezkę...  : Jak miałam doła to słuchałam jej non stop... I w ogóle uwielbiam głos Twily, w obu wersjach językowych, ale w oryginale jednak bardziej.
Na dalszych pozycjach zapewne znalazłoby się 'Babs Seed' i 'A True, True Friend', bo równie często ich słuchałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenki które najbardziej mi się spodobały to "Crystal ballad of the crystal empire", "Failure success song", "True, true friend" oraz "What My Cutie Mark Is Telling Me". Nie umiem wybrać najlepszej, każda ma swój niepowtarzalny klimat. A polskie wersje mile mnie zaskoczyły, jestem dumna  :' D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałam się w piosence "A True,true friend" i mam zamiar zrobić jej cover,tak! Na drugim miejscu Rise this Barn a na trzecim Babs Seed razem z Crystal Fair song.

 

Pfff,nie dziwie się że "Behold..." ma zero głosów,es ist sehr gut,niech tak zostanie.

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście że I've got to find a way. Piosenka jest utrzymana w smutnym stylu, a głos Twilight idealnie pasuje do takiej piosenki. Tylko kurcze ona jest za krótka. A po odsłuchaniu remixu Aftermach'a na YouTubie non-stop nucę te słowa. 

 

A co do "Behold" to ja nawet nie wiem, czemu oni to nazwali piosenką. Tosz to tylko parę słów oznajmujących wejście Twilight... 

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to że w angielskim było tylko słowa : princess,Twilight,behold,cometh,before,here

  a w polskim namnożyło się trzy razy tyle : księżniczka,Twilight, kroczy ( jak to w ogóle brzmi!? KROCZY") ,o tak,jej blask,jej czar,hip hip hura jakieś dodali .... pokłońmy się jej ...to wielki dzień i takie tam,raduje nasze oczy. DLACZEGO !? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi, tak jak i pewnie większości najbardziej podobała się piosenka  "A True, True Friend".

 

Jednak gdybym miał wybrać moją top 5, to wyglądała by tak:

 

1. A True, True Friend (za fajny tekst i wpadającą w ucho linię melodyczną.)

 

2. Babs Seed ( za fajnie zrymowaną treść i grafikę w tle.)

 

3. What My Cutie Mark is Telling Me (za ciekawe brzmienie i nieszablonowe przedstawienie problemu)

 

4. The Failure Song ( za przyjemna w uchu muzykę i za jedyny jak do tej pory wokalny występ Spike'a)

 

5. The Ballad of the Crystal Empire (za fajny grupowy występ bohaterów serialu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Trochę trudno wybrać, ale głosuję na I've got to Find a Way. Dlaczego? Piosenka ma wspaniały nastrój, nie mogę przestać jej śpiewać :rainderp:  No i bardzo mi się podoba, zresztą śpiewa ją Twilight!  :NjdaT:

A to mój ranking piosenek z 3 sezonu:

1. I've Got To Find a Way

2. Raise This Barn

3. Ballad of Crystal Empire

4. True True Friend 

5. Celestia's Ballad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

A True, True Friend - zagłosowałam na tę piosenkę, ponieważ jest też taką kwintesencją MLP, jak Let the Rainbow Reminds You, z sezonu 4 c:

 

Reszta piosenek, kolejność nie ma znaczenia:

The Ballad of the Crystal Empire

Babs Seed

Raise This Barn

Morning in Ponyville (bez reprise :C)

What My Cutie Mark is Telling Me

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True true friend i Ballada Celestii to moje ulubione piosenki nie tylko z 3 sezonu ale z całego serialu. Ta pierwsza po polsku wyszła okropnie ale Ballada wręcz odwrotnie (nawet trafiła do top 10). W tym tygodniu 3 razy przyłapałem się na nuceniu ich w czasie lekcji ;P

Wysłano ze smartfona przy użyciu palca :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...