Skocz do zawartości

Odcinek 19: Putting Your Hoof Down (Lekcja Stanowczości)


Lukiner

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dość dużo odcinków z 8/10 jest w 2 sezonie. Plusy: -W końcu jakiś odcinek o Fluttershy. -Iron Will-bardzo fajna postać. Rozwala mnie jego zachowanie oraz mowa. W dodatku na końcu nie okazał się chamem, tylko zgodził się, żeby FS nie zapłaciła. -Muzyka na scenie. Iron Will to Rocky Balboa :) -Flutterbitch. WOW Widziałem, że Flattershy potrafi postawić na swoje, ale żeby była taką wiedźmą.......Fajnie, że dali taką olbrzymią metamorfozę postaci. -Akcja przed domkiem FS z Iron Willem, Pinkie i Rarity. -Ukazali coś takiego, że kucyki to nie taki rozbawiony lud, w którym wszyscy się kochają i szanują. Tak samo jak w naszym świecie, są tam chamy i inne tego typu kucyki. -Kozy :D -Nie mała ilość fajnych momentów: ~Rozwaliło mnie to, jak ten Iron Will chodzi. Te szeroko rozstawione ręce i dziarski krok jak jakiś "boss osiedla". ~Iron Will z koszykiem HAHAHAHAHAHHAHA ~Pinkie chodząca w powietrzu :O ~Styl pukania Iron Willa. Robi olbrzymi zamach, jak by chciał rozwalić drzwi z całą ścianą, a tu takie delikatne pukanie ;D ~Fluttershy mówi "Nie". Reakcja Pinkie i Rarity :lol: ..... i kóz też ~Iron Will spotykając się z odmową "Och, nie chciałbym być teraz tobą" i się rozciąga na płocie XD ~FS mówi, dlaczego nie zapłaci. Oniemiała Rarity zamyka usta jeszcze bardziej oniemiałej Pinkie :D ~Iron Will naradza się z kozami; przez chwilę patrzą na FS i znowu się naradzają :) Minusy: -Flatterbitch przesadziła np. z tym listonoszem, z turystą i z Pinkie i Rarity. To już było gorsze od tego, co te inne kuce wcześniej wyrabiały. -Przez cały czas Pinkie i Rarity utrzymywały, że Iron Will to jakiś potwór który robi z innych kucyków potwory. Wcale nie jest potworem ani nie robi ich z innych, tylko FS za bardzo wzięła sobie to do serca. -Angel jest fajny, tylko jak się tak trochę droczy, a w tym odcinku to on był potworem, a nie FS. Ocena:8/10 Odcinek świetny, głównie za Iron Willa. Bardzo go lubię, chociaż dużo ludzi nie. Flutterbitch była epicka, lecz pod koniec zrobiła się już mocno chamska. Scena przy domku Fluttershy mnie rozniosła na kawałki. Mimo, że było parę minusów, to dotyczyły one tylko postaci, a nie samego odcinka. Według mnie, Fluttershy powinna być taka, jak na końcu, miła, lecz stanowcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Super odcinek, nareszcie cały poświęcony kochanej flutterce  :squee:  moja ocena to 9/10. Szkoda tylko że musiałem się przejmować co oni z nią zrobili  :yay:

Fluttershy jest najlepsza jak jest sobą i dobrze że tak pozostało. Złość kategorycznie nie jest dla niej. Nareszcie mogłem podziwiać jaka ona jest urocza i słodka  :fluttershy4:

Zawsze jest jej mało w większości odcinków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek bardzo dobry, jeden z moich ulubionych.

Fluttershy przeginała, ale cóż... Jeżeli ktoś przez tak długi czas tłumi w sobie negatywne emocje, to może nastąpić niezły wybuch. FS prawdopodobnie przez całe swoje życie była miła, słodka i uprzejma - w końcu musiało nastąpić przełamanie, a że dostało się niewinnym kucykom... Myślę, że później wszystkich poszkodowanych przeprosiła (Rarity i Pinkie na pewno, w końcowej scenie).

Często natrafiałem na opinie, jakoby ten odcinek był przesadzony, bo przedstawił część mieszkańców Ponyville w złym świetle. Dla mnie to plus; owszem, lubię MLP za tę sielankowość, ale przynajmniej zobaczyliśmy, że nawet ten idealny świat ma swoje wady, tak jak 'nasz'. Cwaniaków i naciągaczy wszak nie brakuje.

Iron Will to ciekawa postać, polubiłem go. Nie nazwałbym minotaura antagonistą - on po prostu zarabiał na życie jako 'coach', a jednak pogodził się z faktem, że Fluttershy odmawia zapłaty. Jak sam ujął, jest 'rozsądnym stworzeniem'.

Angel zawsze był chamem, teraz stał się zwyczajną świnią. Postać do odstrzału, przebija nawet Diamond Tiarę, Gildę i snobistyczne kuce z Canterlotu. Pasztet z królika dobra rzecz, więc jakby co, możecie go do mnie podesłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie zgadzam się z poprzednikiem. Iron Will w cale nie jest taki zły, on nie chciał nic na siłę dlatego to też trochę wina Flutterki że się tak zmieniła. Jeżeli chodzi o Angela to nigdy go nie lubiłem. Nie wiem po co taka chamska postać jest potrzebna w MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...