Skocz do zawartości

[Zabawa] Eskorta: Rekrutacja do Straży


Emronn Marvelous

Recommended Posts

Celestia_and_her_tea_S1E22.png

Piękny, wtorkowy ranek... Czy do końca tak zwyczajny? Zobaczymy.

Drogi Emronnie, wezwij moją straż i przygotujcie powóz. Muszę wyruszyć do Ponyville w typowym dla Księżniczki stylu...

*puszcza oczko do pomocnika*

Księżniczko Celestio... Straż prowadząca się rozchorowała, o dziwo każdy na grypę. Nie mamy odpowiednich osób na stanie, które mogły by pociągnąć wóz.

Doprawdy? Wręcz przeciwnie: mamy, i to naprawdę wielki wybór. Przybij te oto *zapisuje coś na małym zwoju* ogłoszenie na słup przy głównej bramie.

*nachyla się nad Emronnem i szepcze*

Ruszaj, przyjacielu.

oddzielnik.gif

Co ona sobie myśli... Jednym z tych mogła dać mnie...

*przybija ogłoszenie*

Moi drodzy!

Potrzebuję waszej pomocy!

Sześciu z was pociągnie mój wóz do Ponyville.

Sprawę by ułatwił znacznie głównie udział pegazów,

lecz inni z pewnością też się przydadzą - mam na to radę.

Celem podróży jest dokładnie cukiernia Państwa Cake,

herbata każdemu z nas dobrze na miejscu zrobi.

Podania ślijcie prosto do zamku, wybiorę osoby, które

udadzą się na tę wspaniałą podróż wraz ze mną.

I EMRONNEM *dopisał szybko*

Liczę na waszą pomoc oraz zalew podań.

Z szacunkiem i radością,

Księżniczka Celestia.

oddzielnik.gif

Proszę składać podania w tym temacie. Krótkie lub długie, powinny zawierać coś o sobie oraz kreatywny wyraz chęci udziału w podróży. Po wybraniu odpowiedniej szóstki, odbędzie się lot z Księżniczką, czyli post dokładnie opisujący cały przebieg. Naturalnie, wybrani będą mieli w tym swój udział.

Miłego dnia oraz świetnej zabawy!

Sprostowanie:

W podaniach mogą się pojawić OC stworzone na potrzebę zabawy. Bez Historii, coś w formie... zwykłego, lecz kreatywnego podania. Wykażcie się, moi drodzy! Sama Celestia będzie to czytała.

Zapisujemy się jako pegazy domyślnie, lecz mogą być ziemne, czy jednorożce - jak Celestia rzekła - mamy na to radę :tia:


Emronie byłbyś zapomniał dodać kto poprowadzi zajęcia rekrutantom.

arden1.jpg

Celestor Quarcente

(Zdjęcie pochodzi z mojego paszportu Equestriańskiego)

Tak moi drodzy, jako kuc pociągowy będę Was nauczał prawidłowej techniki powożenia,

nie mówię że będzie łatwo.

Służba u księżniczki wymaga wiele poświęcenia. I jeszcze więcej ciężkiej pracy ^.^ ale spokojnie, nie gryzę.

psst...na pierwsze zajęcia weźcie sobie maść na otarcia ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie: Wiktor

Rasa: Pegaz

Wygląd: Czarna sierść, czerwone włosy , czerwone oczy.

CM: Znak Gromu (sił specjalnych)

Jestem zwykłym pegazem, który lubi pomagać innym, w tym przypadku księżniczce.

Wywodze się z rodziny o korzeniach wojskowych, więc jak ktoś nas napadnie bede mógł wykorzystać moja wiedzę do obrony księżniczki i innych.

Zawsze marzyłem by towarzyszyć księżniczce w wyprawie jako jeden z strażników i teraz nadażyła się okazja , więc oto jetem gotowy do wyprawy :]

Jestem pewien, ale nie do końca ,że księżniczka mnie wybierze. Jestem pewien ,że pojawią sie inne znakomite posty, które przebija mój, ale jestem dobrej myśli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zglaszam jako pegaz Flitter jestem pegazem ktory mieszka w Cloudsdale mam siostre Cloudchaser z checiom pomoge mojej wladczyni ksiezniczce Celesti ktora jest dla mnie wzorem do nasladowania.

Ps.Przepraszam za ortografie jestem na niemieckiej klawiaturze a ona nie ma polskich znakow .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem alicornem z Canterlot i mam na imię Moonlight star. Mieszkam z rodzicami , mam starszą siostrę, która mieszka z nami. Moje prawe oko jest różowego koloru, przez pewne zaklęcie rzucone przez moją siostrę kilka lat temu. Byłabym zaszczycona mogąc wieść tak ważną personę jaką jest Wasza Wysokość, jestem szczęśliwa wiedząc, że mogę być przydatna władczyni Equestrii. Nawet jeśli się nie dostanę to obiecuję nie mścić się i nie obrażać. Jestem zaszczycona możliwością pomocy solarnej księżniczce.

Moonlight star!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Anna Stellar

Gatunek:pegaz

Wygląd:Biała sierść,kobaltowa(niebieska)grzywa upięta w kitkę.

Znaczek:Granatowa Gwiazda

Jestem pegazem wrażliwym i nieśmiałym,ale kiedy kucyk potrzebuje pomocy nie zważa na inne przeszkody. Świetnie znam położenie gwiazd,dlatego na pewno się ni zgubimy:).:lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Animal Heart

Rasa: Pegaz

Wygląd: Ciemne brązowe oczy i włosy, bardzo jasna brązowa sierść

CM: Czarny odcisk wilczej łapy

Animal wychowana w lesie jest bardzo wysportowana, szybka i silna. Jednak jak na kogoś kto żył w dziczy jest bardzo nieśmiała, strachliwa i wrażliwa. Posiada dar zmiany w dowolne zwierzę, więc w każdej chwili może zmienić się w inną istotę.

"Droga Księżniczko Celestio, bardzo chciałabym Ci pomóc w dotarciu do Ponyville bezpiecznie. Postaram się dać z siebie wszystko i nie zawieźć Cię."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Two Face

Rasa:Pegas

Wygląd:Niebieskie oczy,czarna sierść i krótka biała grzywa i ogon.

CM:Czarno biały miecz.

Two Face stracił rodziców w wypatku i od tamtej strony jest smutny lecz gdy poznał nowych przyjaciół znów uśmiech na jego twarzy jego i znów odzyskał wiarę w dobro lecz koszmary przeszłości ciaglę go prześladują dlatego zaczoł trenować by nikomu już niestała się krzywda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart Trade

[justify]"Cóż, chcesz Księżniczko dowiedzieć się dlaczego właściwie się tu pojawiłem?" - pegaz kremowym umaszczeniu i krótkiej, wymizerowanej brązowej grzywie uśmiecha się ironicznie. Jest dość wątłej postury, czym wyraźnie odcina się od większości pegazów, zazwyczaj wysportowanych i zdrowo wyglądających. Jego lewe ucho sterczy, naderwane. Po chwili krępującej ciszy odzywa się znowu: "Właściwie, to sam nie wiem. Czasem po prostu chciałbym zrobić coś większego, zostać zauważonym, wybić się ponad przeciętność... Ale cóż ty możesz o tym wiedzieć? Nigdy nie wizytowałaś ciasnych zaułków swej stolicy, nie odwiedzałaś swych poddanych, którym ciebie najbardziej brakuje. Przynajmniej nigdy cię tam nie widziałem. Widziałaś mój znaczek?" - wskazuje na swój bok, na którym widnieją trzy miedziane monety, po chwili kontynuuje: "Nie dostałem go, ot tak sobie, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. No cóż, od zawsze miałem talent do interesów i pomnażania swej skromnej "fortuny". Dziwa sprawa, gdyż zazwyczaj pegazy posiadają talent do zupełnie innych rzeczy. Gdybym urodził się w jakiejś zamożnej rodzinie, to kto wie, może zostałbym bankierem? Jednak nie taki los był mi pisany. Uliczny handel czyli wciskanie przechodniom rzeczy, których nigdy by nie kupili. Jakoś trzeba było podreperować skromny budżet rodziny. Jednak czasem i to nie starczało. Trzeba było chwytać się wszystkich opcji, nawet jeśli były dość radykalne. Paserstwo było naturalną koleją rzeczy. To prawda, robiłem rzeczy z których nie powinienem być dumny, ale pomimo to nie wstydzę się tego. Takie życie." - wzrusza ramionami - "Obecnie prowadzę mały sklepik na przedmieściach Canterlot. Nie zbijam na tym fortuny, ale udaje mi się przeżyć. Być może zaskoczy cię to, ale takie życie mnie satysfakcjonuje. Jest prawdziwe, a nie tak sztuczne jakie tu prowadzisz, otoczona rzeszą uwielbiających cię kucyków. Nie przyszedłem tu zresztą prosić o pieniądze, ale coś zupełnie innego. Chciałbym choć raz spojrzeć z góry na to miasto, w którym spędziłem całe swe życie. Splunąć mu w twarz bez żadnych konsekwencji. Wyrwać się stąd, choćby na moment. I właśnie teraz mam taką szansę. O ile mi na to pozwolisz..."[/justify]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Fire Hooves , a nazywany jest Burned

Opis wyglądu: Jaki on jest, każdy może zobaczyć

Droga Księżniczko. Chciałbym pomóc ci dostać się do Ponyville. Wiem, nie jestem pegazem, lecz magia, w której się specjalizuję, może być bardzo przydatna w wypadku niezapowiedzianego zagrożenia. Umiem tworzyć ogień, przez który nic ani nikt nie przejdzie, oraz napędzać prosty silnik, który mogę skonstruować z odpowiednio ściśniętego powietrza. Dlatego też uważam, że mogę być przydatny jako kuc rezerwowy. Albowiem Ty i inne pegazy sobie poradzą w razie wypadku, lecz co z Emronnem?A jeśli pojawią się podmieńce?Swoją prośbę motywuję chęcią zwiedzenia Ponyville i rozmowy z mistrzynią czarów Twilight Sparkle na temat nieznanych mi czarów ognia, a które ona może znać. Bo moim marzeniem jest stać się najlepszym magiem ognia Equestrii.

Twój skromny poddany, Fire Hooves

P.S. Kiedyś po Equestrii rozniosła się plotka, że spowodowałem pożar mojej rodzimej wioski. Lecz prawda jest taka, że ja ten pożar ugasiłem. A inni sami sobie dopowiedzieli na podstawie domysłów, że także zapaliłem. Więc nie ma co się martwić o poziom mojej magii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Quinzel

Rasa: Pegaz

Wygląd: Granatowa sierść, ciemnoszara grzywa, jasnofioletowe oczy

Miłościwie nam panująca Księżniczko Celestio!

Ja, Quinzel, gotów jestem, by służyć Ci wiernie i oddanie! Me skrzydła dla Ciebie gotowe są kilometry nieba przemierzać, byś mogła do celu dotrzeć, w spokoju i na czas!

Nie na darmo bowiem siódme poty wylewałem w Canterlodzkiej Akademii Pegazów, której to zresztą jesteś, o Pani, patronką i założycielką,

nie na darmo godziny treningów przelatałem, w dzień i w nocy, by tylko me oczy zdolne były do lotu o każdej porze doby,

nie na darmo manewry niecodzienne setki razy powtarzałem, by niestraszne mi były tornada, wichury lub burze,

nie na darmo skrzydeł mych nie oszczędzałem, by zdolne były one spory ciężar udźwignąć,

nie na darmo długie loty odbywałem, bym niestrudzony mógł niebo przemierzać bez zmęczenia oraz odpoczynku potrzeby,

nie na darmo do głowy mej nauki rózne wpajano, bym teraz mógł z dumą powiedzieć - wierność Tobie, Władczyni Słońca, jest najważniejsza i świętą jest wartością, którą cenię bardziej niż moje własne życie!

I dlategoż honorem wielkim byłoby móc powóz Najwspanialszej Księżniczki prowadzić po nieboskłonie, com jest gotów uczynić z oddaniem i nieopisaną dumą, gdyż taka jest wola mej władczyni, Jej Wysokości Księżniczki Celestii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miano: Pianissimo

Wiek: Młody

Rasa: Jednorożec

Wygląd: Drobna klaczka, trochę niewyrośnięta. Jej sierść ma kremowy kolor, zaś kopyta skąpane są biało-czarnymi łatami. Grzywa szara z pasemkami w kolorze morskim. Jej zad zdobi Cute Mark - smyczek skrzyżowany z półnutą.

Charakter: Cicha i nieśmiała. Z natury spokojna, jednak dość łatwo wyprowadzić ją z równowagi. Lojalna i ambitna, acz czasem leniwa.

"Witam księżniczko, jestem jednorożcem o imieniu Pianissimo. Klacz w wieku młodym, że tak powiem.

Pochodzę z Manehattanu, a że usłyszałam pewne pogłoski o poszukiwaniu eskorty do twego orszaku, postanowiłam czym prędzej dotrzeć do Canterlotu, by to spróbować do niego dołączyć. Wpierw myślałam sobie - po cóż dla miłościwej księżniczki w ekipie jednorożec? Jednak mimo wszystko pragnę spróbować.

Moim przeznaczeniem jest muzyka. Ot, taka mała rodzinna tradycja. Znaczek mój przedstawia smyczek skrzyżowany z półnutą. Dlaczegóż? Gram oto na instrumentach smyczkowych, głównie altówce. Od kiedy? Trudno powiedzieć. Od kołyski. Pamiętam moją pierwszą altówkę, którą to rodziciele wręczyli mi parę miesięcy po narodzinach. Cóż, niestety skończyła swój żywot dość tragicznie. Wiadomo jednak było, że tak mały źrebak prędzej instrument zniszczy, niż nauczy się na nim grać.

Powiem szczerze, że jestem też dość dobra w czarach obronnych. Nie mistrzem, ale mimo to coś potrafię.

Cóż bym tu mogła jeszcze powiedzieć. Z samego podania czerpię wielką satysfakcję, ponieważ dzięki niemu wiem, że mimo wszystko mam dość dużo odwagi, bo się zgłosiłam. Tak, zgłosiłam się! A z natury jestem dość nieśmiałą osobą.

Mam też nadzieję, że księżniczka weźmie do serca choć moje starania. To by mi wystarczyło.

Pozdrawiam, Pianissmo."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Breeze

Rasa: Pegaz

Wygląd: Oczy srebrno-białe, niebieska sierść, grzywa i ogon w odcieniach różu. Zresztą zdjęcie jest ustawione obok jako avatar.

CM: Para białych skrzydeł z ołówkiem i piórem między nimi.

Płeć: Klaczka

Kreatywna artystka, która w wolnych chwilach uwielbia pomagać innym, mimo mylnego wyglądu jest silna i szybka. Gdzieś w głębi duszy marzy o zaszczycie dostania się do Gwardii Królewskiej. Szuka nowych doznań, akcjii by później opisać to w wierszach, powieściach lub po prostu ukazać to co czuła i widziała rysunkowo. Jest bardzo wesołą klaczką choć umie też zachować powagę i kamienną minę. Bardzo chętna pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Say

Ród: Akuto

Rasa: Alicorn

Wygląd:

myPonyPNG_xawwahp.PNG

CM: Brak

Płeć: Ogier

Kuc o wysokich zdolnościach lotniczych, w wolnych chwilach uwielbia latać z innymi pegazami. Jego marzeniem jest dostanie się do Zespołu Wonderbolts oraz zakwalifikowanie się do Akademii Canterlot w klasie Twilight Sparkle. Nie korzysta z magii ponieważ nie potrafi nawet wykrzesać iskierki z rogu,a czar ukazuje się tylko w nietypowych momentach oraz w tych, które go potrzebują . Jest silny niczym byk, więc pociągnięcie wozu to dla niego pestka. Bardzo by chciał ujrzeć Jej Wysokość na własne oczęta :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie: Graczmon Gaming

Rasa: Alicorn

Wygląd: ponywithbackgroundm.png

Znaczek: Pad od PS3

Jestem Alicornem który szanuje pegazy jak i kucyki ziemnne.

Będe służył tobie i Lunie do mojej śmierći.Nawet gdyby szedł za ciebie na pewno śmierć to wiedz że robie to dla ciebie.

Twój wierny sługa Graczmon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Jasin i już wiem jak pociągać karotę, czy też wóz bo mieszkam na wsi, więc zaoszczędzicie na szkoleniu. Wiem też jak naprawić wóz więc nie będziesz musiała się martwić jak coś się zepsuje. Jednak moim największym atutem jest to, że uwielbiam herbatę. Jestem od niej uzależniony, dziennie pije jej ze 3 litry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Do pokoju wchodzi biały pegaz o blond grzywie. Zachęcony twoim gestem podchodzi do biurka. Zauważasz przy tym, że jedno z kopyt wydaje trochę inny dźwięk uderzając o posadzkę... Jakby bardziej... metaliczny?

Zatrzymuje się przed tobą, salutuje regulaminowo i kładzie na blaczie formularz. Wypisany jest niesamowicie równym pismem, w którym każda litera zdaje się jak żywcem wyjęta z elementarza do poprawnej kaligrafii]

Podanie w sprawie Eskorty Księżniczki Celestii

Imię: Sky Shield

CM: Złota trójkątna tarcza wbita w chmurę. (symbolizuje ochronę przed nieuświadomionym niebezpieczeństwem.)

Rasa i płeć: Ogier, pegaz.

Wygląd:

the_spear_by_equestria_prevails-d54glqo.png

Umiejętności i kompetencje: ukończył Akademię Gwardzistów w Cloudsdale z wyróżnieniem. Ostatnie 2,5 roku służy w tamtejszej jednostce, od roku jako podoficer o stopniu sierżanta. Zainteresowanie magioznawstwem i kulturoznawstwem na poziomie ponadprzeciętnym. Nadzwyczajny talent do wyczuwania prawdy i kłamstwa, nawet na piśmie. Umie bronić się przed magią dzięki [fragment tekstu z jakiegoś powodu jest zamazany i kompletnie nieczytelny] pewnej właściwości z trudem nabytej.

Osobowość: Perfekcjonista. Skromny. Uczciwy. Lojalny. Na pierwszym miejscu stawia służbę i dążenie do doskonałości, co odbija się zarówno w nieustającym trenowaniu swoich umiejętności dowódczych i bojowych, jak i utrzymywaniu czystych, nieskalanych prywatą motywacji. Życie prywatne: w zaniku...

List motywacyjny:

Księżniczko!

Jestem tylko skromnym gwardzistą z Cloudsdale, pragnącym wiernie Ci służyć. I chociaż wiem że mam już swoje obowiązki jako Gwardzista, uważam, że mogę okazać się nawet bardziej przydatny jako twój przyboczny strażnik i obrońca. Mimo iż nie jestem zbyt stary stażem, nauczyłem się już wiele i zrobię wszystko co w mej mocy, aby wypełnić każde powierzone przez ciebie zadanie. Dla dobra twojego oraz całej Equestrii!

Jest też jeszcze coś, Księżniczko. [Tutaj pismo na chwilę stało się mniej wyraźne, by szybko znowu powrócić do poprzedniego stanu.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Do pokoju wchodzi biały pegaz o blond grzywie. Zachęcony twoim gestem podchodzi do biurka. Zauważasz przy tym, że jedno z kopyt wydaje trochę inny dźwięk uderzając o posadzkę... Jakby bardziej... metaliczny?
Zatrzymuje się przed tobą, salutuje regulaminowo i kładzie na blaczie formularz. Wypisany jest niesamowicie równym pismem, w którym każda litera zdaje się jak żywcem wyjęta z elementarza do poprawnej kaligrafii]

Podanie w sprawie Eskorty Księżniczki Celestii


Imię: Sky Shield
CM: Złota trójkątna tarcza wbita w chmurę. (symbolizuje ochronę przed nieuświadomionym niebezpieczeństwem.)
Rasa i płeć: Ogier, pegaz.
Wygląd:

the_spear_by_equestria_prevails-d54glqo.


Umiejętności i kompetencje: ukończył Akademię Gwardzistów w Cloudsdale z wyróżnieniem. Ostatnie 2,5 roku służy w tamtejszej jednostce, od roku jako podoficer o stopniu sierżanta. Zainteresowanie magioznawstwem i kulturoznawstwem na poziomie ponadprzeciętnym. Nadzwyczajny talent do wyczuwania prawdy i kłamstwa, nawet na piśmie. Umie bronić się przed magią dzięki [fragment tekstu z jakiegoś powodu jest zamazany i kompletnie nieczytelny] pewnej właściwości z trudem nabytej. Sprawnie posługuje się mieczem i tarczą. Niestety, nie miał dotąd przyjemności ciagnąć... Królewskiego rydwanu. Gotów jest więc bez sprzeciwu poddać się przeszkoleniu Celestora.
Dodatkowo:

Osobowość: Perfekcjonista. Skromny. Uczciwy. Lojalny. Na pierwszym miejscu stawia służbę i dążenie do doskonałości, co odbija się zarówno w nieustającym trenowaniu swoich umiejętności dowódczych i bojowych, jak i utrzymywaniu czystych, nieskalanych prywatą motywacji. Życie prywatne: w zaniku...

List motywacyjny:
Księżniczko!
Jestem tylko skromnym gwardzistą z Cloudsdale, pragnącym wiernie Ci służyć. I chociaż wiem że mam już swoje obowiązki jako Gwardzista, uważam, że mogę okazać się nawet bardziej przydatny jako twój przyboczny strażnik i obrońca. Mimo iż nie jestem zbyt stary stażem, nauczyłem się już wiele i zrobię wszystko co w mej mocy, aby wypełnić każde powierzone przez ciebie zadanie. Od ciągnięcia twojego rydwanu, aż po tak obcą większości kucyków - walkę. Bo musisz wiedzieć że w swej przezorności wytrenowałem się w niej tak dalece, jak pozwalały mi na to mój młody wiek oraz, niestety, brak doświadczonych trenerów. W razie zaistnienia takiej konieczności - a wiedz, Pani, że nie zwykłem rzucać słów na wiatr - gotów jestem nawet zginąć w twojej obronie.
Dla dobra twojego oraz całej Equestrii!

[dopiero teraz zauważasz że na blacie biurka leży jeszcze coś. Złożona kilkakrotnie, nieco sponiewierana kartka. Pisze na niej "TYLKO DO WGLĄDU CELESTII I EMRONNA" Jeśli jesteś nimi, znajdziesz ją w swojej skrzynce odbiorczej. Jeśli nie... a czy muszę od razu zdradzać wszystko o moim blondasku? :3]

 

Edit: Ups, Double Post! Nie wiem jak to się stało że tego nie zauważyłem... Jak najbardziej chciałem wstawić ten, DOKOŃCZONY post, niż tamten. Niestety nie ogarnąłem jeszcze nowego forum na tyle by wiedzieć jak kasować własne posty. Da się w ogóle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Droga Księżniczko Celestio!

Ja, Twoja wierna uczennica Melody Warbleness, chcę pomóc Ci w dojechaniu do Ponyville, konkretniej do cukierni Państwa Cake. Jestem jednorożcem, ale bardzo dobrze znam potrzebne zaklęcia, typu zdobycia skrzydeł bądź innych, równie ciekawych sztuczek. Mój uroczy znaczek przedstawia skrzydła otoczone polem magicznym mojej barwy. Jestem klaczą sympatyczną, miłą i skorą do pomocy. Jestem dość silna, chociaż wyglądam na kucyka drobnej budowy. Mogę również zapewnić Ci miłą atmosferę, gdyż potrafię się skupić na paru rzeczach naraz. Jedyną moją wadą jest straszna niecierpliwość, ale ze względu na Twoją obecność, będę starała się nikomu, a przede wszystkim Tobie, psuć humoru tą błahostką. Myślę, że mogłabym Ci bardzo pomóc i postaram dogadywać się z resztą wybranych, jeśli dojdzie do jakichkolwiek nieporozumień. 

Twoja wierna uczennica,

Melody Warbleness

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...