Skocz do zawartości

Pyrkon 2013


misieken

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

23.03 sob 20:00 - My Little Pony' date=' czyli kucykowe studium fenomenu ;) Radek "Cerber" Weber, Krysia "Errema" Ziętek[/quote']

No i moje życie stało się 20% lepsze :D.:rd5:

A już myślałem, że na Pyrkonie nie znajdzie się żadna "kucykowa" atrakcja. Chętnie przyjdę.

I kolejna atrakcja, na którą z czystej ciekawości bym przyszedł. Ale nie wiem czy wpuszcza 21-letniego "konia" na program dla najmłodszych.:fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szukałby kogoś do zabawy, to ja przyjadę już w piątek o godzinie 10:29. Na peronie mam spotkać Evertree, więc jeżeli ktoś byłby w tych okolicach, to zapraszam tam nas spotkać :ming:

Dodatkowo, jeżeli jedzie ktoś ze Śląska, to jadę pociągiem z Katowic o 5:00! Zapraszam oczywiście! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z ostatniej chwili: Turoń jedzie. Jakby kto go szukał to szukajcie tam Księdza w sutannie z dzwonkiem i stułą(wyglądam bardzo podobnie jak w avatarze)


a i jeszcze jedno, będe przy stoisku i będe robić rysunki live

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwent był świetny! Było na nim mnóstwo Bronies! Szczególnie było widać cosplay Discorda jak i "Skrzynka" xD. Tylko organizacja paneli związanych z MLP nie do końca była dopracowana. Było mało miejsca na salach, bardzo mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było się na Pyrkonie, było. ;] Liczyłem co prawda na pojawienie się jakiegoś sygnału od bronies, ale nie spodziewałem się, że będzie taki zauważalny - miłe zaskoczenie, nie powiem. ^^

Na kucowym panelu byłem tylko jednym, ale fakt, ścisk był po prostu niemiłosierny (cały czas dyszałem w kark prowadzącej, bo nie było nawet krztyny miejsca, by przysiąść). Fanty typu naklejki, koszulki itp. również mi się przewinęły przez wzrok jak buszowałem po stoiskach, szkoda, że miałem kasy jedynie na parę przypinek. Cosplayowcy też byli obecni - widziałem duety Pinkie + RD, Fluttershy + RD, a także kolesia, który - niespodzianka - także cosplayował RD. Discorda nie dało się po prostu nie zauważyć. ;p Nie jestem pewien, czy ktoś z przebierających się brał udział w maskaradzie, bo nie miałem czasu, żeby zostać na całej - ktoś się może pochwali? Z racji faktu, że to był mój pierwszy konwent w życiu, mam teraz ogromnego smaka na kolejne takie spotkania w tym roku. Jeszcze się odezwę, gdy trochę potrenuję pewność siebie.

No i... biegnąc przez dworzec, by odebrać kumpla, mignął mi przez chwilę proporzec poznańskich Bronies na bodajże 4 peronie. Nie miałem jednak czasu, by przystanąć i zagadać cokolwiek. ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konkursu, wymagali dużej dokładności lub też czepiali się o byle co ( Nie zaliczyli odpowiedzi z Trixie bo nie podali The great and powerfull Trixie tylko Trixie Lulamoon). A co do przypinki to ja ofiarowałem pewniej pannie takową z Luną xD. Tak czy owak było świetnie.

The best question ever!: Wymień po kolei wszystkie znaczki jakie pojawiły się na AppleBloom kiedy zachorowała na znaczkową grypę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram konkurs wiedzowy był trochę wredny. Nie zaliczyli Trixie Lulamoon,a następne pytanie jakie dostała moja drużyna to "Wymień wszystkie CM jakie dostała AppleBloom podczas znaczkowej ospy"(czas na odpowiedź 30 sec)

Ogólnie było świetnie. Poznałem nowych broniaczy(szkoda, że żaden nie mieszka w moich okolicach), zakupiłem tonę przypinek(ci co widzieli mnie jak miałem je wszystkie na sobie niech wiedzą, że jeszcze trochę dokupiłem:derp:), kubek i koszulkę z BlackJack(yay).

Hmmm właśnie się zorientowałem, że nie pamiętam części imion poznanych broniaczy:twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wątek konkursu, zna ktoś z was tego typka co przebrał się za Rainbow? Był mega epicki, ale nie udało mi się go uchwycić kamerą ani aparatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ten w kurtce który stał blisko skrzynki zła :P Dobrze że wpadłem na pomysł wzięcia tego gościa z flagą luny, i że była osoba która chciała machać xD

Ja wygrałem wraz z 3 osoba quiz kucykowy, uratowała nas dżyrżypłoszka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był świetny pomysł z tą flagą! Hilianus(Skrzynek!) stanął na swojej skrzyni i wymachiwał nią tak długo aż w końcu dokoła zgromadziła się spora grupa Bronies. Po chwili mieliśmy głośniki i zaraz wszyscy zaczęli śpiewać! Ja stałem tam razem z nimi w koszulce "Team Fortress 2" z niedużym mieczem na plecach. Widziałem tam NightfallHeart bo był dosyć duży i wyróżniał się oraz wielu innych. Ludzie dokoła przyglądali się z zaciekawieniem :shiarmor:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...