Skocz do zawartości

Pyrkon 2013


misieken

Recommended Posts

Witam wszystkich.

W marcu 2013 roku odbywa się konwent Pyrkon w Poznaniu. Chciałem się was bronies i pegasis zapytać czy ktoś z was się tam wybiera i czy będzie tam może jakieś atrakcje, panele tematyczne na temat naszego serialu :twilight4: ?

Szukałem na stronie Pyrkonu, ale nic takiego nie znalazłem, a to trochę dla mnie dziwne, bo coraz częściej na konwentach anime itp. znajdzie się coś dla fanów MLP FiM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy będą jakieś panele o MLP, ale na pewno będzie przynajmniej jedno stoisko, na którym będzie można kupić kucykowe gadżety :twilight4:

Z tego co mi wiadomo sporo Bronies z Poznania się też wybiera na Pyrkon, więc na pewno będzie z kim się spotkać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będą jakieś panele o MLP, ale na pewno będzie przynajmniej jedno stoisko, na którym będzie można kupić kucykowe gadżety :twilight4:

Z tego co mi wiadomo sporo Bronies z Poznania się też wybiera na Pyrkon, więc na pewno będzie z kim się spotkać

Ma być niby maskotka poznania zwana Lemurem właśnie z paroma Poznańskimi bronymi oraz Pare osób z Bronies Bydgoszcz i Bronies Toruń no i ja :I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh trochę daleko, niegdyś prowadzilm kucykowe stoisko, znaczy wynajęty stolik na konwencie nie tyle co MLP a anime. było to stoisko rysunku live. i w sumie było tam sporo kucykowych fanów. na Pyrkonie fajnieby było być. Jakby ktoś kiedy wcześniej wiedział niech da Mi znać to może uda mi się wykupić stolik ~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę coraz więcej osób pisze się na bycie na Pyrkonie. Nice :D

A ktoś może był np. rok temu na Pyrkonie 2012 ? Czy były tam jakieś atrakcje dla bronies ?

Byłem w poprzednim roku na Japaniconie i było kilka atrakcji (panele tematyczne, konkurs) jak i stoisk dla fanów MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno do dzisiaj można zgłaszać jakieś konkursy i panele. Może jakieś pomysły i ktoś by coś poprowadził czy cuś. Bo jak dobrze kojarzę to nie ma kurczę jak na razie żadnych "kucykowych" atrakcji. Nie wiem jak tam stoiska, ale coś tam powinno być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, na Pyrkon miałam jechać i zgłaszać coś kucykowego. Ale w końcu wyszło, że nie wiem czy pojadę, więc żadnych atrakcji nie zgłaszałam ._. A szkoda, bo fajnie byłoby spotkać ludzi z forum na swojej atrakcji ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poniżej znajdziecie formularz, za pomocą którego można składać propozycje Waszych punktów programu. Propozycje punktów programu zbieramy do 22 lutego!"

I jak ogarnął ktoś jakiś kucykowy panel, czy coś? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ogarnął ktoś jakiś kucykowy panel' date=' czy coś? :D[/quote']

Wiem, że były pomysły na zrobienie takiego czegoś, ale czy coś z tego wyszło to nie mam pojęcia. Raczej niestety nie ;(

Tak czy inaczej prawie na bank zjawię się na Pyrkonie i kto wie może coś jednak mnie zaskoczy. Były jakieś pomysły na robienie "wiedzówek" o serialu, ale jak kojarzę to przeznaczone dla młodszych fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w tym czasie w Poznaniu, ale czy pojawię się na Pyrkonie... nie mam pojęcia. Zastanawiam się nad wbiciem, bo z jednej strony nie siedzę w fantastyce, z drugiej strony dużo Bronych-przyjaciół chce iść i może jak pójdę z nimi to będzie fajnie i akurat się zainteresuję fantastyką? Z resztą czekam na odpowiedź od fanów Saint Seiya (Rycerzy Zodiaku) na to, czy ktoś się pojawi i to jest dla mnie też ważne. Miło by było spotkać w realnym życiu jakiegoś fana SS, z którym mógłbym co nieco o tym anime podyskutować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... zapomniałem się wpisać :ming:

Już od dłuższego czasu gadam z Drzewem o tym no i... chyba na 1000% będę :rainderp: Zapewne przyjadę z cosplayem, ale bez peruki :dunno: W końcu czasem ciężko w niej wytrzymać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już program i natrafiłem na nim na dwie atrakcję dotyczące kuców:

23.03 sob 20:00 - My Little Pony, czyli kucykowe studium fenomenu ;) Radek "Cerber" Weber, Krysia "Errema" Ziętek

termin: sob 20:00

czas trwania: 0:50 h

blok: Inne

miejsce: Komiks/Małe konkursy (budynek: 14, III p.)

opis:

Kochasz kucyki całym sercem, ale spotykasz się z pobłażliwymi spojrzeniami postronnych? Uważasz, że "My Little Pony" nie są wyłącznie kreskówką dla dzieci, która jest wyświetlana na Mini Mini? Chcesz dowiedzieć się, o co chodzi tym, którzy z niecierpliwością czekają na każdy kolejny odcinek lub zwyczajnie uwielbiasz Derpy`ego, Rainbow Dash, a księżniczka Celestia to Twój niedościgniony wzór? Radek (wielbiciel "My Little Pony") i Krysia (kucyowy sceptyk) zapraszają na prezentację i porywającą dyskusję :)

23.03 sob 11:00 - Mój Mały Kucyk - jak to się zaczęło? Magdalena "Beo" Urban

termin: sob 11:00

czas trwania: 0:50 h

blok: Dziecięcy

miejsce: Blok dziecięcy - prelekcje (budynek: 7a)

opis:

Czy wiedziałaś, droga pega-siostro, że było kilka kucykowych generacji? Czy chcesz się dowiedzieć, kochany kucy-bracie, jak to wszystko się zaczęło?

Wszystkich najmłodszych Pyrkonowiczów zapraszam gorąco na prelekcję o kucykach (wszystkie bąble mile widziane)! Razem jeszcze raz rozpoczniemy magiczną przygodę ze wszystkimi kucykami ziemnymi, jednorożcami, pegazami i kucami morskimi, wspólnie odwiedzimy ich krainy i dowiemy się, jak kolejne generacje zmieniały się na przestrzeni lat! Od pierwszych kuców z `82 roku aż po Magiczną Przyjaźń, która w 2010 rozpoczęła największy kucykowy BOOM wszechczasów. : )

Dodatkowo wszystkich serdecznie zapraszam na mój panel na bloku mangi i anime:

23.03 sob 10:00 - Ajnowie - rdzenni mieszkańcy Japonii Michał "Ichi" Skrzypczyński

termin: sob 10:00

czas trwania: 0:50 h

blok: Manga i Anime

miejsce: Manga i anime (budynek: 14, III p.)

opis:

Który naród pierwotnie zamieszkiwał Japonię? Wielu z Was uzna to pytanie za banalne i w odpowiedzi usłyszymy: "Japończycy. Przecież to oczywiste". NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Na długo zanim jeszcze pierwszy przedstawiciel ludu japońskiego postawił tam swoją stopę, na północy rozwijał się już prężnie lud, który mimo bardzo wielu przeciwności istnieje po dziś dzień. Czy zechcesz poznać jego fascynujące dzieje?

PS. A TYLKO SPRÓBUJCIE NIE PRZYJŚĆ NA MÓJ PANEL :pinkrage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...