Skocz do zawartości

Pyrkon 2013


misieken

Recommended Posts

To był świetny pomysł z tą flagą! Hilianus(Skrzynek!) stanął na swojej skrzyni i wymachiwał nią tak długo aż w końcu dokoła zgromadziła się spora grupa Bronies. Po chwili mieliśmy głośniki i zaraz wszyscy zaczęli śpiewać! Ja stałem tam razem z nimi w koszulce "Team Fortress 2" z niedużym mieczem na plecach. Widziałem tam NightfallHeart bo był dosyć duży i wyróżniał się oraz wielu innych. Ludzie dokoła przyglądali się z zaciekawieniem :shiarmor:

A mnie rozpoznasz na pewno :D Na początku ja machałem :D Szara bluza, okulary, plecak i 4 przypinki, gadalismy potem przed kon kursem MLP ja krecilem a ty gadales o koledze co ma 2k subów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hej! Byłem tam!

Przystanąłem na chwilę ze znajomym, ale że nic się nie działo, a kumpel był totalnie zażenowany, więc poszliśmy dalej. W przyszłym roku mam zamiar śpiewać, więc nie przyjeżdżajcie jeśli kochacie muzykę taką jaka jest - mojego wokalu nie da się słuchać z przyjemnością.

I widziałem też gościa z przypinkami na kurtce, najpierw na konkursie, a potem przy stoisku, gdy wybierał wzór na komputerze. Pozdro spoko gościu z przypinkami!

Wielkie dzięki dla Discorda-Stachula, za ciepłe hugi. Mięciusi cosplay.. to głupie ale nigdy nie myślałem że spodoba mi się przytulanie faceta.. a niech to w jabłoń!

Serdecznie dziękuje Skrzynkowi, za miejsce siedzące na panelu o kucykach i za ciepłą herbatę. Mam nadzieję że kubek-święty gral wrócił do prawowitego właściciela.

No i dzięki wszystkim inny którzy odważyli się przybyć na nasz Poznański -Con. Oby takie imprezy odbywały się jak najczęściej! Nie mogę się doczekać by was wszystkich znów zobaczyć razem! Do zobaczenia za rok!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że koszulki kupowaliście w Podziemnych Pracowniach? Sam zgarnąłem kubek z shipem Vinyl&Octavia.

felicita_by_inuhoshi_to_darkpen-d5s0alu.png

Jeśli ktoś przegapił to stoisko, to od siebie szczerze polecam. Szczególnie ze względu na ekipę, która je prowadzi. Naprawdę świetni ludzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może też coś od siebie napisze. Minął już tydzień od Pyrkonu, a ja nadal jestem nabuzowany tam panującą pozytywną energią.

Był to mój drugi w życiu konwent, ale pierwszy tak duży i na taką skalę. Obszar na którym to się wszystko odbywało jest ogromny.Tyle tych sklepów, stoisk, że aż człowiek może dostać oczopląsu od tych wszystkich pamiątek, upominków. Tyle się chciałoby kupić rzeczy tylko fundusze czasem na to nie pozwalają.

Stworzyłem ten wątek o Pyrkonie w obawie, że przyjadę na konwent i nie będzie żadnych atrakcji ani fanów MLP FiM. Jednakże te obawy zniknęły gdy zobaczyłem w programie cztery atrakcje (dwie dla najmłodszych, dwie dla starszych fanów) oraz dużą ilością bronies i pegasis. Spotkanie w centrum Festiwalu, wymachiwanie flagą z Luną (pozdrowienia dla właściciela flagi), wspólne śpiewanie piosenek i do tego krótki wywiad z Radiem Eska Rock było naprawdę wspaniałym przeżyciem. Tak pozytywnie nakręconych ludzi (wyróżniający się "skrzynek", kolega przebrany za Discorda) jeszcze w życiu raczej nie spotkałem.

Konkurs wiedzy o naszym serialu był dobrze przygotowany i niektóre pytania były naprawdę trudne, ale i tak brawo za przygotowanie takiego quizu.

Jedyne co mogło mi i zapewne wielu tam obecnym nie spodobać się to organizacja pomieszczenia na panel tematyczny o My Little Pony. Sala była na tyle mała, że ok połowa zainteresowanych stała w wąskim korytarzu gdzie powoli zaczynało brakować powietrza. Czy organizatorzy nie sądzili, że tyle nas tam chętnych będzie i zorganizowała tak mały pokoik ? Chyba nie zdawali se jeszcze sprawy, że fandom poniaczy jest tak ogromny.

Podsumowując to był dla mnie najlepszy w życiu konwent, który bez was bronies i pegasis nie byłby aż tak wspaniały. Dzięki wam z całego serca i mam nadzieję, że spotkamy się za rok na Pyronie 2014, a kto wie może gdzieś wcześniej...:twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...