Skocz do zawartości

Opinia - Sezon III


Cozy Glass

Recommended Posts

Ogólnie III sezon bardzo przypadł mi do gustu. Bardzo podobały mi się piosenki i komentarze niektórych kucyków z tła(albo raczej z drugiego planu :3). To co jednak mi się nie podobało jest o wiele więcej:

-Brak walki sióstr (Celesti i Luny) w duecie

-Za mało Derpy i Time Turnera (albo Doctora Whooves'a  dla każdego coś innego) :D

-Brak zdobycia znaczków przez Sweetie Belle, Scootalo i Apple Bloom (mam nadzieje że w IV sezonie je dostaną) ;P

- I oczywiście ZA MAŁO DISCORDA !

Chciałabym żeby w IV sezonie pokażą jego działalność dla Equestrii oraz dla kucyków, czy będzie mieszkać w Ponyvile lub w samym zamku. :D

 

No cóż każdy mam nadzieję że IV będzie dobry dla każdego z nas i pokaże chociaż jedną rzecz którą chcemy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Moim zdaniem sezon 3 był bardzo fajny. Widać po loginie i awatarze kogo bardzo polubiłam. Uważam, że był lepszy od dwóch poprzednich. Niczego mi nie brakowało i spodobało mi się wszystko!

... a mi się nie podobają zdania z małej litery. Boli w oczy, pilnuj się na następny raz. ~Tisosek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się sezon 3 bardzo podobał. Znalazłem w nim jednak kilka wad:

- Za mało Discorda!

- Król Sombra trochę za mało mówił, a szkoda, bo ma epicki głos.

- Odcinek ,,Spike at your service" jest dość przymulający.

- Historia w ,,Magical Mystery Cure" została wciśnięta w jeden odcinek, a powinna być rozłożona na 2.

- Twilight nie pisze listów do księżniczki.

 

Bardzo mi się natomiast spodobało:

- ,,The Crystal Empire"

- ,,Keep calm and Flutter on"

- Piosenki z ,,Magical Mystery Cure" i ,,The Crystal Empire".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak dla mnie III sezon z jednej strony był fajny - masa odcinków z ciekawą fabułą. Dużo fajnych, znanych postaci, a nie jakichś nowych niepotrzebnych tak jak w sezonie II.

Z drugiej strony III sezon był:

- bardziej przewidywalny

- miał mniej klimatu co II sezon, który miał zaś mniej od najlepszego sezonu, czyli od I (moja uwaga nie tyczy się odc. "Too many Pinkie Pie"

- Nie ma tego feelingu, klimatu, tak więc MLP dla mnie stało się zwykłą kreskówką jak masa innych. Wina oczywiście spełniania jak najwięcej zachcianek fandomu za wszelką cenę.

- W efekcie tego wszystkiego nie miałem tak jak przy 1. sezonie, czy przy I połowie 2. sezonu, że nie mogłem się doczekać kolejnego odcinka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo podobał się trzeci sezon.

 

Najbardziej podobały mi się odcinki:

- Crystal Empire 1 i 2 ( za Króla Sombrę i jego mroczną magię, a także za bohaterstwo i występ wokalny Spika).

- Keep calm and flutter on ( za powrót Discorda i dużą dawkę chaosu!)

- Magical mystery cure ( Za całokształt i konkretne nazwanie skrzydlatego jednorożca. Również za piosenkę a true true friend).

 

W sumie brakowało trochę księżniczki Luny i przydałoby się nieco więcej odcinków skupiających się na Discordzie i Spike' u.

 

Najbardziej nie podobało mi się to jak przedstawili Spike'a w odcinku Spike at your service. Według niego Spike jest niezdarą co jest nieco dziwne bo zazwyczaj jest bardzo dokładny i staranny. Nie podobało mi się też zniszczenie Króla Sombry na kilka tysięcy kawałków.

Edytowano przez sajback
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Świetny sezon! Według mnie najlepszy chociaż najkrótszy. Kilka bardzo ciekawych odcinków np. Wonderbolts Academy gdzie Rainbow Dash znów pokazała ,że jest lojalna wobec przyjaciółek , Sleepless in Ponyville w tym odcinku można lepiej Poznać Scootalo. Jest jeszcze Crystal Empire ,tutaj z kolei ucieszył mnie powrót Cadance i Shining Armora , których uważam za najlepszych władców w całej Equestrii. Ogólnie sezon zasługuje na ocenę 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Jak już mówiłem, czuję wielką sympatię do tej serii, bo kojarzy mi się z początkiem mojej fascynacji serialem, a jednocześnie te odcinki widziałem tak rzadko, więc trochę brakuje mi ich, bo MiniMini przestało emitować 3 serię, nie wiedzieć dlaczego.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...