Skocz do zawartości

Odcinek 9: Okiełznać plotkę


Tarreth

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Z tego odcinka najbardziej wbił mi się w pamięć zmieniony głos Fluttershy. Kiedy po raz pierwszy go usłyszałem - myślałem, że spadnę z krzesła. To było wybitne! Poza tym, że odcinek był w ogóle super, hiper itd. to zawiera jeszcze PIERWSZORZĘDNY MORAŁ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Jednorazowy odcinek. Plusy: -Zecora (bardzo fajna postać, ten jej głos, te jej rymy i ten jej wygląd) -piosenka zarówno w wersji Pinkie jak i Flutterguy (nie powala na kolana ale jest fajna, zwłaszcza ta pierwsza) -Spittie Pie (jej mowa dobija) -Appletini (bardzo fajno-smieszny głos) -Flutterguy (nie muszę pisać dlaczego) -dużo fajnych momentów: *Twillight "A jej paski nie są dla mody, Rarity, Ona się z nimi urodziła." I Rarity mdleje XD *AJ, RD i FS "Na własną rękę'' i Rarity znowu mdleje XD *trzęsąca się ze strachu Applejack *Twill "Łoł. Chwytliwe" Pinkie "To robota w toku" *RD "Co miesiąc przychodzi do Ponyville." Twilight "uuuu!" Rarity "Potem czai się obok sklepów." TS "Ojej!" FS "A potem kopie w ziemi." Mrs. Sparkle "O mój Boże!" *Pinkie Pie: Well, I heard that Zecora eats hay. Twilight Sparkle: Pinkie, I eat hay; you eat hay! Pinkie Pie: Yeah, but I heard it's the evil way she eats hay. Applejack: Hey! Where's Apple Bloom? Świetna gra słów. *Pinkie "Pee pah Zthecora! Sthe Twiput a cursthe on me!'' i cała ślina na Spike. HAH *Spike: To przezabawne! Spójrzcie na siebie! Mamy: Harity, Rainbow Crash, Spittie Pie, Appletini, Flutterguy i... Nie mam nic... Twilight Sparkle. Serio, co mam z tym zrobić. *Panika z powodu braku AJ. *Spike: Nie. Muszę zostać i szukać lekarstwa. Twilight Flopple! :-D *Krzycząca Flutterguy *Aj siłuje się z uchem. Minusy: -największym plusem tego odcinka jest Flutterguy lecz jest ona śmieszna tylko za pierwszym razem. -nie wyjaśnili dlaczego Zecora kopie w ziemi Ocena:8/10 Za pierwszym razem po obejrzeniu odcinka: "JA NIE MOGĘ, najlepszy odcinek i najśmieszniejszy odcinek FOR EVER, daje 1000000/10. FLUTTERGUY RZĄDZI". Za drugim razem: "He he, fajny odcinek daje max. 9/10." Niestety taka jest prawda. Odcinke po 2 obejrzeniu jest 2x gorszy. Mimo to i tak jest fajny. Spike, Fluttershy i Pinkie wymiatają, Zecora jest bardzo fajną postacią a kuce pod działaniem tego bluszczu są 2x lepsze niż normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • 9 months later...
  • 5 years later...
  • 1 month later...

Odcinek z przesłaniem "Nie oceniaj książki po okładce". W ogóle odcinek pokazuje ciemną stronę ludzkiej natury, obgadywanie kogoś, robienie mu złej reputacji, jak jeszcze się nawet kogoś dobrze nie poznało. Uwielbiam to, poza tym śmieszne scenki wynikające i ze strachu przed Zecorą i te z powodu zetknięcia się z tymi kwiatami. Jak to dobrze, że to Apple Bloom okazała się tą rozsądniejszą, a jeszcze wówczas nie była w Znaczkowej Lidze. Super!:rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...