Skocz do zawartości

Obrazki Turonia


Recommended Posts

na kompie dużo nie mam tyle co z Mojego dA www.turonie.deviantart.com

Moje małe Turonie:

my_little_turon_priest_by_turonie-d5ve2a

powyższy z Mojego terazczasowego avatara

my_little_turon_by_turonie-d5ve30c.png

Turoń anonim

my_little_priest_turon_by_turonie-d5vlcx

Kolejny Turoń Ksiądz.

Ogólnie lubię Księży, a i Turonie też

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace, choć mogące budzić kontrowersje u niektórych zdecydowanie wyróżniają się wśród większości fan artu na MLPP ^ ^

Masz naprawdę niesamowity styl zarówno rysowania jak i kolorowania, którego - nie ukrywam - szczerze Ci zazdroszczę :<

Aczkolwiek liczę na kolejne niesamowite prace, ale może troszku bardziej odchodzące od tematów religijnych. ;3

A Aglet, jak to Aglet ma zawsze kilka pytań:

- jakiego programu używasz?

- jakiego tabletu graficznego używasz? [no ja przynajmniej nie wierzę aby takie cudeńka były tworzone za pomocą myszki...]

- rysowanie to dla Ciebie tylko hobby czy coś więcej? [w sensie: chodzisz do szkoły plastycznej, studiujesz na ASP, zarabiasz na rysowaniu/rysunek to Twoja praca itp.]

- rysujesz coś oprócz kuców?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co próbuje się przerzucić z photoshopa na gimpa bo mam obecnie tylko netbooka, na którym nie mam prawie nic, ale ten gimp mnie wkurza i często robię tez na My Paintcie. Tablet mam bardzo szatański , bo Pentagram ale rysik mam rozwalony i działam w sumie pół na pół z myszką(tzn nie myszką tylko tym czymś dotykowym co te netbooki zamiast myszki mają); a rysowanie to hobby i nie tylko, bo chodziłam do liceum plastycznego, prócz hobbystycznych kucyków (turoniów?) tworze obrazy religijne, które czasami sprzedaje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys (jeszcze przed FiM) z czasów ogólnego kucykowania zdarzyło Mi się robić również animacje , to tylko fragmencik , reszty niestety nie mam, może kiedyś uda Mi sie odzyskać (bylo to na innym komputerze,) czyli scene z innymi kucykami tanczacymi wokół kucyka(turonia?) Rolda i dalszej scenygdzie kucyki wesoło kręcą się z Roldzikiem na karuzeli .


a kiedy będzię ten "czas"? :rainderp:

Jak ktoś Mnie poprosi i powie co i jak...noi kiedyś może się zrobi :fluttershy5:~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli już byś przyjmowała requesty/commisony to rysujesz coś oprócz kuców? :o

Albo może byś była chętne na art trade/collab? :fluttershy5:

Ja bym chętnie się podjęła, z tym że to też za jakiś czas bo aktualnie ani weny nie mam, ani czasu. :<

A cu to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...