Skocz do zawartości

Obrazki Turonia


Recommended Posts

Masz bardzo specyficzny styl rysowania pyszczków, trochę kojarzący się z G3. Niekoniecznie on do mnie przemawia, ale dobrze, że eksperymentujesz z kreską, a nie wzorujesz bezpośrednio serialem. Naprawdę cenię takich artystów.:aj5:

Prace bardzo miłe dla oka, nie robione z przesadą, ani z wymuszeniem. Bardzo pewnie czujesz się z tabletem, stąd też moje zapytanie - ile czasu już rysujesz? Bardzo bym chciał dojść do podobnego poziomu, ale przede mną jeszcze sporo pracy.

Ćwicz, rozwijaj się i nie daj umrzeć temu tematowi. :rd8: I'll be watching you.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz EPIC! Arty moja ocena 9999999/10 hehe :P A mógł bym prosić coś z Vinyl Scratch zmieszana ze smokiem ^^? A jeżeli okaże się że to będzie nie wykonalne bądź za ciężkie to po proszę wtedy coś z Vinyl a w tle smok :P Pozostawiam tobie już wolną rękę Pozdrawiam i czekam cierpliwie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysuje już praktycznie od zawsze, ale znam osoby które zaczęły późno i jak ćwiczyły to osiągnęły naprawdę znakomity poziom są już na asp itp, dlatego każdy o ile ma chęci i cierpliwość może się nauczyć. Więc nie poddawaj się i ćwicz^^

A pyszczki są takie bo ja z kucykami do czynienia mam od dawien dawna^^

Prośby postaram się zrobić, ale nie wiem kiedy, obecnie zbliżają się święta.


a propos, taki mały świąteczny spoiler:

alleluja_by_turonie-d5zfngi.jpg

na Święta mój avatar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, cierpliwość... Cnota, której ewidentnie nie posiadam. Najlepsze, że w sumie zdaję sobie sprawę, że wyrobienie choćby pyłka umiejętności potrzeba czasu, to jednak zniechęcam się zdecydowanie za szybko, bo wręcz wkurzają mnie moje dzieła...

A baranek bardzo ładny. Tuliłbym (chociaż on by mnie pewno zjadł, czy coś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, jest super ^^ Mogę ustawić jako avek?

Oczywiście^^

Taa, cierpliwość... Cnota, której ewidentnie nie posiadam. Najlepsze, że w sumie zdaję sobie sprawę, że wyrobienie choćby pyłka umiejętności potrzeba czasu, to jednak zniechęcam się zdecydowanie za szybko, bo wręcz wkurzają mnie moje dzieła...

A baranek bardzo ładny. Tuliłbym (chociaż on by mnie pewno zjadł, czy coś).

niestety, cierpliwość jest ważna..ale dobrym sposobem jest obserwacja postępów, to daje dużo motywacji^^ A Ten Baranek jest bardzo potulny i wierz że Cię nie zje ^^

@Rubinko, za kilka dni raczę rzec 'Alleluja!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Te Święta! i te Dzwoony co będą wszędzie grały wesołe pieśni i ogólnie... Pamiętam rok temu było cudownie(akurat Turoń wlazł na dzwonnice gdy grały xD) a dzień wcześniej w Wielki Piątek tak się złożyło, że wracaliśmy ze znajomą z Niepokalanowa i kupiła ona Tam taki wieeelki KRZYŻ (z półtora metra) i wracaliśmy z nim na plecach jak na Drodze Krzyżowej i ludzie się zabawnie patrzyli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Te Święta! i te Dzwoony co będą wszędzie grały wesołe pieśni i ogólnie... Pamiętam rok temu było cudownie(akurat Turoń wlazł na dzwonnice gdy grały xD) a dzień wcześniej w Wielki Piątek tak się złożyło, że wracaliśmy ze znajomą z Niepokalanowa i kupiła ona Tam taki wieeelki KRZYŻ (z półtora metra) i wracaliśmy z nim na plecach jak na Drodze Krzyżowej i ludzie się zabawnie patrzyli :D

Więc widok min tych ludzi była bezcenna.:spitfire2:

Byłam w Niepokalanowie tam kupiłam sobie figurkę św. Michała Archanioła.

Jednego nie lubię dużo ludzi w kościołach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten baranek ... on jest ... taki ... słodki ... że ja ... rzygam tęczą :O

Moim bardzo spostrzegawczym okiem zauważyłam, że Tobie rzadko się coś podoba.

To coś musi być... Na równi z Turoniem, co jest nie możliwe, ponieważ los nie obdarzył nikogo takimi wyjątkowymi zdolnościami plastycznymi, no chyba że wybrańców (co na tym forum według mnie jest mnóstwo.xd) ;ooo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te prace są inne... Specyficzne, wyróżniające się spośród innych swoją oryginalnością. Muszę przyznać że na forum jest paru twórców którzy tak jak Ty tworzysz wyjątkową sztukę. Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to Pyrkonie było twoje stoisko z rysunkami, jednak nie starczyło mi odwagi żeby podejść i obejrzeć je z bliska (z daleka wydawały się ciemne i straszne więc przyglądałem się z odległości) no chyba że ciebie z kimś pomyliłem. Trochę żałuje bo teraz widać jakie te prace są piękne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim bardzo spostrzegawczym okiem zauważyłam, że Tobie rzadko się coś podoba.

To coś musi być... Na równi z Turoniem, co jest nie możliwe, ponieważ los nie obdarzył nikogo takimi wyjątkowymi zdolnościami plastycznymi, no chyba że wybrańców (co na tym forum według mnie jest mnóstwo.xd) ;ooo

Mi rzadko co się podoba? :x Mi się często coś podoba tylko zwracam szczególną uwagę na proporcje i inne takie badziestwa ^^ Przecież moje rysunki nawet w jednym procencie nie dorównują rysunkom Turonia :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...