Skocz do zawartości

Obrazki Turonia


Recommended Posts

kilka obrazków;

Bellamina Quartcente

bel_by_turonie-d5zkf8r.jpg

2 wersje smoczej Vinyl Scratch dla Dragona_Adama

full kolor:

vsdr_by_turonie-d60vgio.jpg

i nie full kolor, ale że dla mnie fajnie tak wygląda to wsadzam

vsdr2_by_turonie-d60vggk.jpg

Oraz avatar dla Aretry Dashu

Fleetfoot

wonav_by_turonie-d60vgad.jpg

Obecnie nie wiem czy dam radę robić obrazki za free na prośbę, troche dużo mi to czasu zajmuje, obietnicy jednak dotrzymam, więc jak komuś coś Turoń obiecywał to mu przypomnijta na PW. Ogólnie jakoby co to PW~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To... jest... za... dużo... Moje oczy tego nie wytrzymują! To jest za dobre! Pewnie część umiejętności wzięła się z tego liceum plastycznego, ale większość to jednak talent. Jestem po prostu załamana jak można tak dobrze rysować? Według mnie najsupsze (Tak, tak. Nie istnieje takie słowo. Lubię neologizmy) są: konkursowa Luna, Twój obecny avatar i Silver Spoon. One najbardziej mnie zachwyciły, ale wszystkie prace są miłe dla oka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są cudowne!

Chciałabym się spytać o twoje życie prywatne.. Czy chodzisz gdzieś na jakieś kółko, albo coś w tym stylu? Czy w domu je wykonujesz? Od kogo się tak nauczyłaś pięknie rysować, czy to raczej geny? Jeśli dla ciebie te pytania wydają się zbyt prywatne i osobiste, to nie musisz odpowiadać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie samemu to robię, a umiejętności to żaden talent czy geny, tylko czysta praktyka i chęci, jak ktoś wystarczająco dużo czasu poświęci rysowaniu to zawsze się nauczy. U mnie liceum było plastyczne, ale tam nie uczyliśmy się rysować kucyków D:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turoniu czy mógłbym Cię prosić o narysowanie mojego OC? (Wiem że ''Pony Creator'' Ale nie umiem rysować :c)

http://scr.hu/0qf9/8nbik

Ostatnio mam troche mniej czasu na requesty, ale ewentualnie mogę przystać na układ rysunek za rysunek^^

Zacna krecha, wygląda świetnie : )

 

Tylko strasznie chude nóżki xd

Jak rysuje nie 'kucykowo' to zazwyczaj mają chude nóżki i uśmieszki takie...jakoś tak mam  xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...