Skocz do zawartości

Obrazki Turonia


Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Prace są ładne i oryginalne to fakt, ale osobiście tematyka mi się nie podoba zbytnio :drurrp: Tak czy siak, masz ciekawy styl i to jest ważne. Pracuj dalej i powodzenia ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOWOWOWOWOWOWOWOW,

i jeszcze raz WOW!

Obrazek jest Prześwietny przez wielkie "P".

Wiedziałem że Discord w twoim stylu będzie dobry,

ale to mnie rozwaliło.

To jeden z lepszych rysunków władcy chaosu jaki widziałem :discord2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny Discord. I jeszcze raz zapytam o to co poprzednim razem, bo chyba nikt nie zwrócił uwagi na mój post. Czy jak będziesz mieć wenę i czas no i chęci oczywiście to czy narysowałbyś dla mnie Raindrops w twoim stylu? Może być turoniowata, zależy jak by Ci się chciało. :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh to teraz trochę hejtu żeby nie było za słodko , to NIE jest Discord , to NIE jest istota inteligentna , fakt jest fajnie narysowany ale jego wyraz twarzy nie przedstawia istoty inteligentnej , przypomina to szykującego się do skoku jaguara , albo zerglinga (trolol) , to NIE jest wszechwładny pan chaosu , tylko tępe zwierzę . Wygląda to tak jakbyś go chciała na siłę zdemonizować.

Chociaż jestem prawie pewien że tak było , wnioskując z większości twoich postów widzę że jesteś młodocianym moherem i '' zagorzałą katoliczką '' , nie istnieje dla ciebie coś takiego jak odcienie szarości , wszystko co nie jest moralnie białe jak śnieg musi zostać zniszczone .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...