Skocz do zawartości

Sezon 4


Slaye

Jaki będzie 4 sezon ?  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie 4 sezon ?

    • Fajny
      302
    • Nudny
      12


Recommended Posts

Trudno mi powiedzieć. Nie zaznaczyłem nic, a nic.

Niby wszystko idzie w dobrym kierunku, ale pojawia się temat humanizacji który jest dość kontrowersyjny.

Mogą zrobić to tak, że będzie ponowny rozkwit MLP i będzie nowa grupa osób dołączających do fandomu, ale mogą to całkowicie spieprzyć i fandom utraci na członkach.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Mogli by w VI opowiedzieć trochę więcej o pozostałych kucykach' date=' co wy na to? O Twilight wiemy już sporo, ale np. o Rainbow Dash prawie nic...[/quote']

Zdecydowanie tak powinno być. Każdy bronies i pegasis utożsamia się w jakimś stopniu lub najbardziej podoba mu się jakaś postać. Mogą czuć niedosyt jeśli chodzi o informację o swoim ulubionym bohaterze. W jakimś stopniu fani Twi mogą być zaspokojeni, także można coś ciekawego pokazać z życia pozostałych postaci. np. RD czy Fluttershy.

Link do komentarza

Hmmm... Moim zdaniem ankieta jest zbyt 'ogólna'. Nikt jeszcze nie ma wyrobionej pełnej opinii o nadchodzącym sezonie czwartym, można tylko spekulować.. Ale to taka tylko moja opinia.

Co do tematu - moim zdaniem, sezon czwarty zapowiada się ciekawie, głównie ze względu na motyw z nowym zajęciem Twilight, co z pewnością stawi otwartą furtkę na większą ilość dobrych odcinków, niż w poprzednim sezonie. Więc nie mam podstaw, aby określić przyszły sezon ''nudnym''. Mam tylko nadzieję, że twórcy serialu dobrze wykorzystają materiały na następne epizody.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

W sumie jak na razie nie ma zbyt wielu informacji na temat IV sezonu prócz tego że może wyjdzie na zimę. No cóż, trzeba czekać. Ja osobiście wierzę, że będzie b.fajny jednak jak już zostało tu powiedziane odejście Lauren zdecydowanie szkodzi serii. ;_;

Link do komentarza

Powiedz to Hasbro, to ich oficjalna wersja.

Kto ci takich głupot nagadał. Do tej pory jest zaplanowane 5 sezonów.

 

Co do ciągłego butthurtu o Twilight jako alicorna. Faust wypowiedziała się mniej więcej tak: "Chce aby Twilight stała się następczynią Celestii, Rarity aby miała swój sklep w Canterlot, RainbowDash aby stała się wonderbolts, PinkiePie aby przejeła Sugarcube Corner oraz CmC aby zdobyły swoje znaczki" dość łopatologiczne tłumaczenie ale idę z pamięci, więc nie podam DOKŁADNYCH zdań ale sam sens pamietam.

Z tego co wyciekło (i tajemniczo dość szybko znikneło) do sieci w 4 sezonie: RD zostanie Wb, Twilight zostanie wciągnięta w nieważny ślub z Trixie, Rarity zacznie powoli piąć się po drabinie kariery i ma dojść nowy zły. W 5S miało niby być ostateczne rozwiązanie w/w spraw ale to się pewnie zmieni. A i nie będzie żadnych ludzi w 4S na 100%.

  • +1 3
Link do komentarza

Primo - kwestia ślubu Twilight i Trixie to był żart primaaprilisowy...

Secondo - poziom serialu regularnie spada od czasu odc. Lesson Zero, gdyż późniejsze są robione bardziej pod Bronies, którzy w kółko mają swoje żądania, a twórcy wolą je zaspokajać niż iść własnym tokiem myślenia. Zatraciła się magia. I sądzę przez to, że IV sezon będzie nieco fajny, nudny raczej nie, ale będzie gorszy od poprzednich. Skończy się na "Obejrzeć, zapomnieć".

Link do komentarza

 

Secondo - poziom serialu regularnie spada od czasu odc. Lesson Zero, gdyż późniejsze są robione bardziej pod Bronies, którzy w kółko mają swoje żądania, a twórcy wolą je zaspokajać niż iść własnym tokiem myślenia. Zatraciła się magia. I sądzę przez to, że IV sezon będzie nieco fajny, nudny raczej nie, ale będzie gorszy od poprzednich. Skończy się na "Obejrzeć, zapomnieć".

 

Nie prawda. Sam Lesson Zero był luźniejszy, ale absolutnie serial nie spada od czasu tego odcinka, nie ma na to żadnych obiektywnych dowodów oprócz twoim osobistych przekonań. Po za tym, jak odcinki są robione pod bronies to niekoniecznie jest wada. Sam serial stał się śmielszy, bardziej zabawny, oraz poważniejszy. Jak dla mnie(i nit tylko dla mnie),same zalety.

 

 

Kto ci takich głupot nagadał. Do tej pory jest zaplanowane 5 sezonów.

 

 

Wiem, że mają być 4 sezony, ale nie wiem nic na temat 5 sezonu. Jest jakiś dowód po za przypuszczeniami?

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Cóż, wyślę, że czwarty sezon powinien być fajny jeżeli twórcy dobrze rozegrali rozkład postaci na odcinki. Chodzi mi o to, że powinno być trochę więcej odcinków np. z Księżniczką Luną, Zecorą lub Rarity ( ostatnio odczułem, jakby brak jej osoby). Mam nadzieję,że powstanie piąty sezon, a czwarty będzie dość ciekawy i poruszy wiele niewyjaśnionych kwestii np. rodzina Scootalo. Propo spadku poziomu można go zauważyć, lecz według mnie nie jest na razie, aż tak odczuwalny i miejmy nadzieję, że będzie piął się w górę w następnym sezonie


Chce aby Twilight stała się następczynią Celestii, Rarity aby miała swój sklep w Canterlot, RainbowDash aby stała się wonderbolts, PinkiePie aby przejeła Sugarcube Corner oraz CmC aby zdobyły swoje znaczki

Propo przejęcia władzy przez Twiligt mam duże wątpliwości, gdyż jakoś tego nie widzę( co by się stało z Celestią, Luna też by odeszła?) Założenia Lauren Faust nie są złe według mnie lecz trochę szalone. Nie wiem czy twórcy porwoą się na tak diametralne zmiany w serialu. Przynajmniej jak dla mnie nie podobałoby się do końca to, że akcja praktycznie nie rozgrywałaby się w Ponyville. Sądzę, że powinni rozpocząć tworzyć więcej odcinków dwuczęściowych, gdyż prawie zawsze wnosiły coś ciekawego.  :fluttershy4:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...