Skocz do zawartości

Sezon 4


Slaye

Jaki będzie 4 sezon ?  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie 4 sezon ?

    • Fajny
      302
    • Nudny
      12


Recommended Posts

Nie ma na to szans, moim zdaniem. Śmierci w MLP nie uświadczymy, i bardzo dobrze. Tzn. ja nie miałbym nic przeciwko uśmierceniu jakiejś postaci pobocznej, która np. pojawia się tylko w tym jednym odcinku, którego tematem byłoby radzenie sobie ze stratą kogoś bliskiego (podobno w pierwotnym założeniu odcinek z Filomeną miał traktować o śmierci zwierzątka). Takie coś byłoby ciekawe, ale i tak mało prawdopodobne. To nie jest zagadnienie poruszane w serialach dla dzieci (a jeśli poruszane, to bardzo rzadko). Zgon ważnych postaci odpada, sam jestem przeciwny takiemu pomysłowi... Nawet gdyby miała to być Diamond Tiara :P

 

23 listopada? Super, czyli jednak nie zima :) Cztery dni przed moimi urodzinami, trudno o lepszy prezent. Swoją drogą, przynajmniej nadejście szarych, jesiennych dni zostanie nam osłodzone. Nie mogę się doczekać. 

 

Co do spoilerów - też mam wrażenie, że za dużo ich. Kolejnych (o ile się pojawią) nie zamierzam czytać/oglądać. Chociaż nie wiem czy dam radę...

Link do komentarza


Śmierci w MLP nie uświadczymy
Czy to nie Tara w pewnych wypowiedziach odnośnie sezonu trzeciego powiedziała coś w rodzaju:
"W Sezonie drugim byliśmy świadkami narodzin małych kucyków, tu być może uświadczymy śmierci jednego z nich"


Coś takiego na pewno miało miejsce, pamiętam jak po tym poście cykałem się o Kredens, zwłaszcza w chwili utraty panowania nad zaklęciem (jak jej ta magia z rogu uciekała)

Tak czy siak, również mam nadzieję, że owe założenie okaże się błędne
Link do komentarza

Bronies i Pegasisters,dowiedziałam się z kucykowego źródła, że 1 odcinek 3 sezonu MLP FIM to... The Return Of Nightmare Moon!!! To 1 oficjalny odcinek 3 sezonu!!! To jest to!!! The Return Of Nightmare Moon!!!(Powrót Nightmare Moon) To Powrót Ulubionego Kucyka Niektórych bronies!!!

Yeah!!! Tak!!! :enjoy:


Ja uważam, że sezon IV będzie kompletną katastrofą.. Jak mogli zrobić z Twilight alicorna?! Da Fug? :rd8:

 

To, że zrobili z Twi Aicorna, nie znaczy, że sezon 4 będzie katastrofą! Jak już pisałam odcinek pierwszy 3 sezonu będzie o NNM (Nightmare Moon), więc Bronies może się to podobać...Twi na swych nowiusieńkich skrzydłach może przeżywać różne przygody z akcją, albo cała mane 6 zostanie Alicornami.

NO CO PRZECIEŻ TWI MOŻE BYĆ ALICORNEM, TO NIE JEST PRZESTĘPSTWO! NIE WYROSŁY JEJ PISTOLETY NA BOKACH!

Ja uważam że 4 sezon  będzie fajny.


:luna2:

Edytowano przez Slowpoke
Zwiększenie czytelności, poprawienie błędów, usunięcie nadmiaru emot
Link do komentarza

Bronies i Pegasisters,dowiedziałam się z kucykowego źródła, że 1 odcinek 3 sezonu MLP FIM to... The Return Of Nightmare Moon!!! To 1 oficjalny odcinek 3 sezonu!!! To jest to!!! The Return Of Nightmare Moon!!!(Powrót Nightmare Moon) To Powrót Ulubionego Kucyka Niektórych bronies!!!

Yeah!!! Tak!!! :enjoy:

 

 

Link do źródła, inaczej nie uwierzę. 

Link do komentarza

Nie wiem czy wiesz, ale trzeci sezon już był :rainderp:

 

Also, źrodło.

 Bardzo Przepraszam...,Pomyłka :(

Link do źródła, inaczej nie uwierzę. 

 Sorry,zaś pomyłka miałam napisać 4 a nie trzeci,DERP A link to tu: http://www.youtube.com/watch?v=olOhjRU5VsQ i oto przedstawiam z napisami po polsku :3 możecie pytać więcej o 4 sezonie!

 Mówili że 4 sezon ukaże się 2013/2014 w zimę. :lunaderp:

Nie wiem czy wiesz, ale trzeci sezon już był :rainderp:

 

Also, źrodło.

 

Bo wiesz,napisałam 3 a nie 4 bardzo sorry,DERP :megusta:  

Link do komentarza

Sorry,zaś pomyłka miałam napisać 4 a nie trzeci,DERP A link to tu: http://www.youtube.c...h?v=olOhjRU5VsQ i oto przedstawiam z napisami po polsku :3 możecie pytać więcej o 4 sezonie!

 

Już wiele razy ten spojler był tu dyskutowany. I to raczej nie będzie powrót NMM, tylko retrospekcja z tego co było 1000 lat temu.

 

 

 Kliknij Linka -,-

Ten spoiler był już dawno, w języku angielskim, poza tym jest oddzielny temat do dyskusji o spoilerach. Zresztą w tym linku, który wysłałaś sam tłumacz zwraca uwagę na to co mówiłem, w którymś komentarzu na dole

 

Post poniżej usunięty z powodu dubla. Na następny raz proszę użyć opcji ,,edytuj'' ~Lordek

Link do komentarza

Myślę, że to raczej nie to, ale kto wie? Raczej nie będzie to związane z wizytą rodzinki Pie, bo to miał być inny odc, ale być może ma to związek z tą kwestią o kasie (Której swoją drogą nie ogarniam w tłumaczeniu, więc się nie wypowiem)

Link do komentarza

To z tymi super bohaterkami...no ludzie,srsly ? 

Piosenka jest świetna ! Już mi wpadła w ucho,Pinkie w rodzinie Apple ? Interesujące,będzie zabawnie ! Nadzwyczajnie ładnie to zaśpiewali :) Ciekawe gdzie jadą ? 

I pod koniec...Luna.... *nie otwierajcie tego jeśli nie chcecie dostać zawału a mi - dać bana,przepraszam ale muszę,za kraj...

LUNA ! LUNA LUNA! LUNA!

TEN JEJ GŁOS,TEN JEJ ŚMIECH, TE JEJ KWESTIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODCINEK PREQUEL :_: MÓJ MÓZG KRWAWI BOŻE BOŻE BOŻE !!?!!?!?!?!?!!?!!?!?!? NIGDY NIE POWIEDZIAŁABYM ŻE TO ZROBIŁO HASBRO :________: JZU.....DLACZEGO JA TAK JĄ KOCHAM !!??!?  TA JEJ MINA W 4:26 <33333 JUŻ WIDZĘ TEGO VECTORA NA MOJEJ SYGNATURZE <333

Ogólnie,przepraszam za to xD

Link do komentarza

Pytanie w ankiecie jest zbyt ogólne, więc sam odpowiem zbyt ogólnie.

 

Tak, sądzę, że sezon 4 My Little Pony Firendship is Magic będzie fajny.

 

Rzadko piszę tak krótkie posty, ale jakie pytanie, taka odpowiedź.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza

Nie,z tymi z włosami to teoria obalona bo kiedy Celestia przywołuje retrospekcję o wygnaniu Sombry na wieczną zimnę - Luna ma falowane włosy,a było to przed wygnaniem jej na księżyc. Załóżmy że Luna ma proste włosy gdy nie ma mocy,lub jest osłabiona. 

Co do tego odcinka to jestem w paradoksie...z jednej strony zakładam że Luna jest zazdrosna o Twilight ( jeślii by tak zrobili to zrobili by z Luny całkiem inną postać niż była do tąd) ALE! Jakby miała być o nią zazdrosna jeśli sama brała udział w jej - jakby to powiedzieć - lvl up'ie! Do tego widzieliście jaka była radosna przy koronacji Twilight ? W dodatku mówi tam: "W Equestrii może być tylko jedna księżniczka" ALE, STOP! Przecież już są 4 ( chyba że Cadance się nie liczy ). Cóż,można tak gdybać ale jak to powiedział :

 

(...) pożyjemy zobaczymy.

Link do komentarza
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...