Skocz do zawartości

Sezon 4


Slaye

Jaki będzie 4 sezon ?  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie 4 sezon ?

    • Fajny
      302
    • Nudny
      12


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Myślę, że nie można się spodziewać hitu. Patrząc na to, że Hasbro chce zrobić taki chłam jak "Equestria Girls" widać, że po drugim sezonie nie stać ich na zbyt wiele. Po za tym pewnie zmienią główne postacie (wiem, że większość bronych tego chce, ale ja do nich nie należę).

Link do komentarza
. Po za tym pewnie zmienią główne postacie (wiem' date=' że większość bronych tego chce, ale ja do nich nie należę).[/quote']

Wut? Jak to zmieniać główne postacie? Musieli by też chyba zmienić wioskę, ale i tak nie chciał bym aby usunęli którąkolwiek z Mane6

Link do komentarza

A tam, Internety. Wiecie, tak to bronies lubią humanizację, ale jak się pojawiły głosy o Equestria Girls, od razy się nastawili przeciwko temu :P

I tak samo w sumie jest z background mane6. Niby mówią, że chcą, ale tak naprawdę to nie.

Link do komentarza

Zauważyliście że za bardzo (HASBRO) podporządkowują się Bronies.

Ja jestem przeciw humanizmom wszelakiego typu.

Nie widzę większego sensu (to po pierwsze)

a po drugie po co zmieniać coś co jest w swojej klasie najlepsze, to tak samo jakby zamienić PS3 na konsole do gry w Ponga:fluttershy4:

Link do komentarza
Tak dojdzie jeden podobno. Będzie miał maskę i nazywać sie będzie Sunset czy jakoś tak :-D

Masz rację, ma jakiś dojść. A nazywać się będzie Sunset Shimmer, jak coś.

Co do tematu. Mam nadzieję, że sezon 4 będzie lepszy pod względem odcinków niż poprzedni. Liczę na to, że wprowadzą wiele ciekawych bohaterów, w tym antagonistów.

Link do komentarza

ja też mam taką nadzieję 3 sezon był na 4 mimo iż czasami obawiałem się obniżenia poziomu jeszcze niżej to ten sezon będę miło wspominać Liczę na to że rozwiną wątek Sombry bo bądźmy szczerzy, że obecnie nawet wróg Darlling Do wydaje się bardziej rozwinięty od niego mimo że jest to antagonista bardzo sztampowy W ogóle liczę na więcej z historii Equestriii

Link do komentarza

Cóż, Twilight - alicorn otwiera wiele nowych możliwości dla twórców. Jeżeli było to jedyne wyjście, by serial nie zaczął zjadać własnego ogona, albo się nie zakończył, to uważam, że to dobra decyzja.

Jeżeli Twilight nie straci nagle skrzydeł, to obstawiam, że IV sezon obfitował będzie w jeszcze więcej magii, bardziej skomplikowanych akcji i niebezpiecznych sytuacji. W końcu główna bohaterka 'awansowała', zatem najprawdopodobniej stanie przed poważniejszymi wyzwaniami niż do tej pory. Czyli jest na co czekać :) Liczę zwłaszcza na nowych antagonistów - co najmniej jednego, epickiego bossa pokroju Discorda lub Chrysalis. Zresztą, Sombra też był interesujący... Wiadomo, chodzi o bardziej rozbudowany czarny charakter, kierujący się konkretnymi pobudkami.

PS: Osobiście sam byłem sceptycznie nastawiony do alicornizacji TS, ale odcinek finałowy był naprawdę piękny. Po przemyśleniu sprawy myślę, że to może wcale nie zaszkodzić serialowi, a nawet wręcz przeciwnie. Biorąc pod uwagę, że nowy sezon ma mieć 26 odcinków wnioskuję, że twórcy MLP mają wiele ciekawych, zaskakujących pomysłów. Gdyby stracili wenę, zapewne wypuściliby kolejny 13-odcinkowy sezon.

Link do komentarza

Ja uważam, że sezon IV będzie kompletną katastrofą.. Jak mogli zrobić z Twilight alicorna?! Da Fug? :rd8:

Mój drogi dla mnie to że Twi jet teraz Alicornem jest logicznym ciągiem zdarzeń. W końcu Celstiia nie wysyłała by swojej ukochanej uczennicy do Ponyvilie aby tylko przyjaciół poznała i tam zamieszkała, ale by się nauczyła czegoś i awansowała w swoich studiach na wyższy poziom dlatego Traktuję Twicorna jako kolejny Etap jej nauki wyższy poziom wtajemniczenia, dlatego uważam że Wątek Twi dopiero teraz zacznie być ciekawy bo pole do popisów i zwrotów akcji jest ogromne np załóżmy taką sytuację, że Celestia nagle się wypnie na swoje obowiązki i przekaże je Twii, a ta stara się jej nie zawieść ale wszytko wychodzi nie tak jak powinno i to ją przytłacza i uczy się że z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność oczywiście dzięki swoim przyjaciółkom

Link do komentarza

Ten sezon nie będzie się chyba nadawał,ale na razie są same plotki co do niego ja mam tępą nadzieje a w między czasie czytam clop'y bo raczej se na niego poczekam to mi przejdzie że na nikogo nie będe patrzał tak samo, coś słyszałem żę ma wyjść w październiku ale wiarygodne źródło to nie było

Link do komentarza
Flippyn napisał(a):

A tak wogóle myślicie że wyjdzie 5 sezon ?

Wątpie chyba że dostaną kase na dalsze odcinki.

Sądzę, że jeśli serial będzie nadal miał taką oglądalność jak dotychczas to będą robić kolejne sezony. Z pomysłami na nowe odcinki to nie powinniśmy się martwić. W Hasbro jest dużo głów, które już o to zadbają.

Jeśli chodzi o Twi-corna ja już powoli się do tego faktu przyzwyczajam (jednakże chciałbym starą Twi) i sądzę, że ten element serialu da więcej możliwości scenarzystom na pisanie coraz to nowszych historii. Jedyne co nie mogę przełknąć to zostanie przez Twi księżniczką. Po co to komu ? Chyba tylko małym dziewczynkom na nowe zabawki i wiemy jak młodsza część widowni lubi "księżniczkowanie".

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...