Skocz do zawartości

Moje Bazgroły


Recommended Posts

No dobra, może wymienię po kolei.

Fluttershy Ma bardzo dziwny nos, taki ziemniakowy. Rainbow Dash także ma dziwny nos i tylne nogi. Chodzi mi o to:

Beznbsptytu1420u_zps350f52b5.png

Widzisz? Tam powinna być kreska.

U Twilight róg jest krzywy. Gruby na środku a przy głowie chudy. Luna ma jakąś dziwną twarz. U Applejack, wcięcie z nogi na zadek powinno być ostro zakończone, u Ciebie jest bardzo łagodne.Do tego ostatniego rysunku nie będę się przyczepiać bo jest dobry. Popracuj nad proporcjami i będzie świetnie. :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Flutterka nie podobna do siebie.

RD także, za dużą ma głowę.

Twilcia ma dziwny róg, tak jakby zwisący, złe narysowanie jak siedzi, trochę dziwny pyszczek.

Luna jest stanowczo za długa, ma dziwną gardziele(Mam namyśli to), za mały diadem (koronę?), trochę za duże oko, dziwną nogę która jest podniesiona - jest za chuda.

AJ ma za duży pyszczek, za krótką kitkę, dziwne nogi, przednia noga się dziwnie zgina.

FS słabo pokolorowana, za duży pyszczek (mam namyśli głowę ;p), szyi nie ma co standardowe konie mają, od razu schodzi do pleców(? Nie potrafię tego nazwać)

PDP wyszła Ci świetnie, patrząc na poprzednie obrazki.

I super że jest wampirem *u*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Znów wchodzę z artami!!!!

Przez to iż mam szlaban na komputer czasami rysuję i oto są takie 2 arty z głowy:

1. Szyja jak u żyrafy.

AlKWMMv.jpg

2. Nwm co o nim powiedzieć. Jak coś to ta czerwona plama obok tej klaczy to... sam nwm co to xD

YuA9knR.jpg

 

 

Wiem coś mi nie idzie ale dzięki za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, świetnie rysujesz... Nie to co ja... Moje rysunki (a zwłaszcza tamten co usunąłem wątek) powinny trafiać na wysypisko w Leśnie Górnym a nie na MLP Polska.

Może Twoje rysunki nie są idealne ale w porównaniu z moimi są arcydziełem.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kolejny szkic i znowu na kartce w kratkę, przepraszam że są w kratkę ale jakoś nie chce mi się przekopywać przez wszystkie moje śmieci w innych szafkach by znaleźć chociaż jeden kawałek białej kartki :T

 

http://th00.deviantart.net/fs71/PRE/i/2013/193/3/3/fluttershy_w_papierowej_torbie_by_wavex1999-d6d4yga.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...