Jump to content

Airsoft

Foley
 Share

Recommended Posts

Szczerze mówiąc to nie wiem :) Do mnie docierają z trzeciej ręki, daję 20zł za pudełko (nie pamiętam ile sztuk, jak dostanę to policzę).

Znajomy mówił, że bral je z hurtowni w Gdyni, znalazłem ich stronę, ale nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej. Czyli pozostaje kupić u nich albo mieć znajomego, który ma większą ich ilość :rd7:

Szczerze mówiąc to nie wiem :) Do mnie docierają z trzeciej ręki, daję 20zł za pudełko (nie pamiętam ile sztuk, jak dostanę to policzę).

Znajomy mówił, że bral je z hurtowni w Gdyni, znalazłem ich stronę, ale nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej. Czyli pozostaje kupić u nich albo mieć znajomego, który ma większą ich ilość :rd7:

:octcry:

Trzeba znaleźć ludka z Gdyni, zrobić zamówienie hurtowe i porozsyła nam :lunaderp:

Foley, podaj ich stronkę, jestem pewien że jak się przedzwoni i ładnie porozmawia to wyślą to ;)

A żebym ją teraz znalazł... To było wieki... ekhm... miesiące temu. Nie wyobrażam sobie wysyłki pocztą czegoś takiego :lol:

Poszukaj w Google hurtownia Hestii Gdynia, może znajdziesz szybciej niż ja w historii stron xD

A żebym ją teraz znalazł... To było wieki... ekhm... miesiące temu. Nie wyobrażam sobie wysyłki pocztą czegoś takiego :lol:

Dać nalepkę "Uwaga szkło" na paczce i będzie dobrze :3

Chyba że paczka pierdyknie, wtedy będzie problem :ming:

Jutro poszukam bo dziś leń :ming:

Ja właśnie to samo znalazłem  :yay:

Cena za opakowanie 2 zł, ilość sztuk w środku 2 >>> CO ?!

I tak taniej niż GR-2 :ming:

Ok... Czarnulka po przeglądzie, bateria się ładuje, kulki są, sprzęt spakowany tylko jeszcze na 14 do roboty...

Z ankiety wynika że raczej na pewno wygra fort Ia, tak więc spotkamy się jutro najlepiej o 9:00 w tym miejscu:

https://www.google.pl/maps/dir//52.3646261,16.9488465/@52.3626738,16.9545113,16z/data=!4m3!4m2!1m0!1m0

Edited by Eternal

Sorry za spory offtop ale nie wiem gdzie pytać. Tak czysto teoretycznie (  :lie:  ) Jeśli znalazłem stary schron przeciw bombowy lub bunkier to czy mogę ot tak do niego wejść?

Chodzi o kwestie prawne czy na zasadzie "zawali się, miny, niewypały" itp.?

Kwestie prawne, bo jest to w pobliżu miejsc mieszkalnych. Miny? A co mi to może zrobić, pffffff... pocisk odłamkowo - burzący szpadlem rozłupywałem, a mina coś mi zrobi :D jedynie zawalenie trochę nieciekawie wygląda.

Edited by Flippyn

Generalnie to jeśli to do kogoś należy to nie powinno się wchodzić bez pozwolenia. Wszelkie zamknięcia czy tabliczki typu "Teren prywatny" bądź "Zakaz wstępu" oznaczają, że miejsce ma właściciela, który nie życzy sobie tam gości :lol:

A tak na poważnie to sam musisz ustalić czy wolno.

(co może być w takim miejscu?)

Dużo, od śmieci, przez jakieś truchła zwierząt po meneli :ming: A na serio...pewnie tony śmieci :v

Ale nawet jak nie ma tabliczki warto zobaczyć np. w urzędzie miasta/gminy/powiatu/ czy to teren prywatny czy państwa.

Przybyłem Zobaczyłem Zwyciężyłem Oberwałem :ming:

Tradycji stało się zadość, kolejna strzelanka i znów polała się krew (moja :lunaderp:)

Spotkanie było specjalne - pojawili się ludzi którzy chodzili gdy ja zaczynałem 7 lat temu a od dwóch może trzech lat byli na airsoftowej emeryturze... Aż się papa cieszyła jak można było tym tetrykom znów wpakować kulkę w zad :D

Poza tym na dobre pożegnałem się z flecktarnem, przeciwodłamek sprzedany, niech dobrze służy nowemu właścicielowi... ehh mimo wszystko sentyment mam do tego munduru :fluttercry2:

Poza tym chyba udało mi się przekonać pewnego broniaka (Wizio hue hue :crazy: ) (i kolegów) do strzelanek wmasgowych przez co może nawet uda się powiększyć ekipę :3

Na koniec fotka dokumentująca nasz udział :yay:

http://puu.sh/7WL56

Edited by Eternal

Podpisz jeszcze który to który, bo tylko Ciebie poznaję :lol: Swoją drogą, widziałem dzisiaj takiego chesta jak ten Twój na zdjęciu (bądź podobnego) za 60+ PLN ;)

A u mnie szansa pojechania na strzelankę jutro zwiększyła się pięćdziesięciokrotnie :yay: (z jednego % do 50). Niestety, Rico, nie do Siedlec :rainbowcry:

Chcę w końcu wybróbować moją nową strzelbę! Póki co opracowałem jak mogę nosić ją na plecach dosyć wygodnie i stabilnie.

Podpisz jeszcze który to który, bo tylko Ciebie poznaję :lol:

Eter celebryta. WOW. Tak popularny WoW. :lunaderp:

Od lewej jest Wiozio (Noire).

Swoją drogą, widziałem dzisiaj takiego chesta jak ten Twój na zdjęciu (bądź podobnego) za 60+ PLN ;)

Ale chodzi o tego czikoma? ( to takie zielone na magi).

Chodzi o to co masz na sobie, a wygląda jak Chest Rig z Wietnamu na 3 magi AK i 4 granaty :rdblink:

Nie wiem czy tylko ja tak mam, że na zdjęciach rzuca mi się w oczy kto ma palec na spuście? :rd4:

PS: Ależ prezentacja kamuflaży na tym zdjęciu! Co za różnorodność

Chodzi o to co masz na sobie, a wygląda jak Chest Rig z Wietnamu na 3 magi AK i 4 granaty :rdblink:

Bo to jest z wietnamu :lunaderp:

Zwie się czikom i od mil teca jest za 35zł :)

Nie wiem czy tylko ja tak mam, że na zdjęciach rzuca mi się w oczy kto ma palec na spuście? :rd4:

Trzeba przeprowadzić chłostę, aby się nauczyli :crazy:

No to właśnie to widziałem :D

Ja się nauczyłem, żeby nie trzymać palca na spuście bardzo szybko - poluzował mi się chwyt pistoletowy i zsunął, pociągając za sobą rękę. Palec trafił na spust i posłałem serię tuż koło kolegi, który szedł przede mną :lol:

Teraz trigger discipline level max :

Hahaha, teraz mi się przypomniało; miałem dziś super akcję :D

Szturmujemy pozycję wroga, widzę jak Wizio się chowa za wałem, to ja szybko szturmem na niego. Dolatuję do wału, widzę go na dole jak leży, ja w takiej pozycji:

gangsta.jpg

I oczywiście full auto... ale zapomniałem zatankować magazynek :ming:

Mina wszystkich bezcenna :lol:

Nie można zapomnieć o twojej wardze, w którą dostałeś z mojej repliki ^^. Było bardzo fajnie. Cholernie się ciesze, że pojechaliśmy z kumplami. Rady dali, kulki (w ciało) dali i było dobrze. Pomimo nastawiania kostki w palcu i "dziurze" w czole to jest dobrze.