Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Foley

Airsoft

Recommended Posts

Ujrzałem niebieską izolkę na magazynku i już wiedziałem, że ty tam byłeś  :rd8:

Zorro, ma Z, ja mam niebieską izolkę :lol:

Niestety, Eter - nie jesteś jedyny. Mój kolega z teamu też ma niebieską izolkę na magazynkach do ACR'a. Aczkolwiek w mniejszych ilościach, bo tylko jedno owinięcie :lol: W sumie ja na jednym mam czarną, ale dlatego, że się rozpada :derp4: (jestem chyba ósmym właścicielem, kupiłem w cenie 10zł za sztukę :D)

Edited by Foley

Niestety, Eter - nie jesteś jedyny. Mój kolega z teamu też ma niebieską izolkę

:)

na magazynkach do ACR'a.

:eww:

W sumie ja na jednym mam czarną, ale dlatego, że się rozpada :derp4: (jestem chyba ósmym właścicielem, kupiłem w cenie 10zł za sztukę :D)

Jak taśma naprawi to jest dobry zakup ;)

W chwili zakupu to te magazynki były miodzio. Tylko ostatnio jeden postanowił się rozpadać, więc dostał izolką i działa :lol:

:eww:

A Ty wiesz jaki ACR jest wygodny? Niech się schowa wszystko inne, nawet klasyczna M'ka!

A Ty wiesz jaki ACR jest wygodny? Niech się schowa wszystko inne, nawet klasyczna M'ka!

Miałem to to w łapkach... :twiblush:

Tak, jest wygodne, ale jestem rusofilem więc muszę hejcić :hBB25:

Swoją drogą, wiem że ACR robi A&K, z jakiej stajni jeszcze można dostać?

Ujrzałem niebieską izolkę na magazynku i już wiedziałem, że ty tam byłeś  :rd8:

Bo Eternal to rusofil   :crazytwi:

10442494_710254179022858_279001647988302

ACR jest od magpulla, a ci o ergonomię dbają. W końcu wymyślają te chwyty nie chwyty. 

Edited by WilkU
  • Upvote 1

ACR jest od magpulla, a ci o ergonomię dbają. W końcu wymyślają te chwyty nie chwyty.

Hmm... full magpulowskie emki nawet mi się podobają... co prawda gdybym miał do wyboru AK74 oraz taką emkę to wybór byłby oczywisty, ale zawsze lubię sobie pomacać tego magpulowskiego dziwaka jak jest na strzelance :lol:

Rusofil bawiący się w afgana gdy dostanie do rąk magpulowską emkę :lol:

Edited by Eternal
  • Upvote 1

ACR-a widziałem ze 2 razy, ale niedawno zauważyłem pierwszy raz Tavora. Reakcja też taka jak na filmiku powyżej  :ming: 

Z 2 lub 3 lata temu w Poznańskim środowisku było nieco tavorów... Ares je wypuścił a specshop sprzedawał więc miejscowi mieli radochę :lol:

Dość wygodny, dobrze wykonany, wersja z koli do plota a w stocku był taki sobie... ogólnie cena/jakość taka sobie...

Też Tavorów kilka widziałem. Cóż, wyglądają fajnie, strzelają przyzwoicie. Natomiast ACR'a od A&K znajomy naprawdę chwalił, a podpowiem, że jest serwisantem i to naprawdę niezłym, więc mu wierzę :rd6: Jak kiedyś dostał M'kę KWA po kilku paczkach kulek, to z gearboxa został szkielet i zębatki, "bo reszta to tylko do kosza". Ogólnie zaczął wątpić w KWA jak zobaczył, co w tym siedzi :ming:

Jeśli kiedyś zmienię swoją replikę to pewnie na Masadę :D Zakochałem się w tym od pierwszego wejrzenia :lol:

Masada to gb v2?

Jak tak to teoretycznie w niej powinno siedzieć to co w innych emkach A&K :)

V2, ale z tego, co wiem, to siedzą tam porządniejsze części. Ogólnie A&K podskoczyło ostatnio z jakością :)

V2, ale z tego, co wiem, to siedzą tam porządniejsze części. Ogólnie A&K podskoczyło ostatnio z jakością :)

Swego czasu szalałem za ich LR-300 ( bo stalker :ming: ), i tutaj muszę przyznać że w środku jest fajno sprzęt :3

Ee, znacie jakieś szare angielskie camo, istnieje coś takiego ?

Coś w stylu urban camo

Nie słyszałem o takim wynalazku, ale z tego co kojarzę to brytole po prostu używają ciemno niebieskich lub czarnych kombinezonów.

Właśnie wróciłem ze strzelanki. Obfitowała w ciekawe akcje, jak np. włażenie na dach budynku z repliką na plecach po piorunochronie :rainderp: bo miałem robić za ochronę snajpera, któremu kazano się tam ulokować. Dalej, idąc po jakimś zawalonym gratami pomieszczeniu, zbutwiała podłoga postanowiła załamać się pod moją nogą i wpadłbym do piwnicy, ale zdołałem się chwycić jakiejś szafki :lol: Bawiłem się w otwieranie drzwi z kopa i wrzucanie granatów (jeden frag granatem!). No i gdy graliśmy w capture the flag, przeleżałem w krzakach dobre dwadzieścia minut jakieś dziesięc metrów od grupy przeciwników, czekając aż odejdą, żeby zabrać flagę i wejść na ich tyły :evilshy:

Słowem - super :soawesome: Właśnie dlatego kocham ten sport :)

Opisałbym bardziej szczegółowo, ale lecę coś zjeść, bo ostatni posiłek jadłem... Hm... Wczoraj około 17 :derp: Jeśli nie liczyć jakiejś jagodzianki, którą raczyłem się podczas szykowania na strzelankę :D

Jak emkę sobie załatwię to muszę się kiedyś do was wybrać  :rainpriest: , wcześniej już wam się podłoga kiedyś w tych domkach zarywała? Bo na 3 czy 4 piętrze mogłoby być nieciekawie  :crazytwi2: . Na przyszłość skitraj sobie puszkę pół kilową chleba żytniego  :ajawesome: , albo może jakąś małą rację żywnościową . Przez 20 minut siedzenia w krzakach byś na spokojnie ją zdążył podgrzać i jeszcze zjeść :P.

Ps. Wersja Tan M'ki wygląda zaje*iście, ale gorzej maskuje, taki dylemat  :fluttershy3:

Edited by Flippyn

Miałeś farta, ale tam pewnie i tak była zwykła podłoga :P ja raz prawie na deskach z  gwoździami wylądowałem, bo cegła mi się wysunęła spod buta :rainderp: a przechodziłem obok sporej dziury.

Wracając do tematu, soon w miarę ogarnę sytuację finansową (bo samochód się zbliża :derp2:), także zapewne zamówię cm. 702 oraz colta M1911 od KJW.

http://www.taiwangun.com/replika-1911-gbb-z-magazynkiem-na-co-sub-2-sub-kjw?from=listing&campaign-id=19

Edited by Amolek

Byliśmy akurat na miejscówce, którą używamy raz na ruski rok. Generalnie to ze względów bezpieczeństwa staramy się grać tylko parter i I piętro, bo wyżej to już "odrobinę" niebezpiecznie :rainderp: Podobnie wszelkie balkony i schody.

Myślę, że M'ka w tanie nie będzie się aż tak rzucała w oczy. W końcu czarny też nie jest odpowiednim kolorem do lasu :) Dlatego najlepsze są - zielone! :evilshy:

Amolek, jak chcesz to możesz kupić colta z wmasg, lecz niestety może to być loteria. 

Jak swojego kupiłem za 200zł, to każdy się na niego chapał!

Musisz zastanowić się grubo nad wyborem, bo jak mi się znudzi colt (NIE SZYBKO, NIE SZYBKO!!!), 

To przejdę na glocka 19 albo 17 od WE, prawdę mówiąc jest to pistolet najmniej awaryjny.

Co do Emek, polecam mieszanie Tana z Czarnym, jak i camo zielone digital tak zwany grass.

Strzelanka za tydzień nie cały, a ja dalej kulek nie mam :l

Małe ogłoszonko (ruski sprzęcior) :3

Mam na sprzedaż KZM w kamuflażu Flecktarn-D.

Użyty w polu ~4 razy, stan bdb, żywe barwy.

Rozmiar to ponoć 56 - 182 / 188 cm, pas - 85 - 100cm.

KZM jest świetny na wiosnę / lato - Lekki, przewiewny i nie krępuje ruchów. Domyślnie zakłada się go na mundur ( jest to maskałat ), jednak latem bez problemu można go nosić bez niczego.

Flecktarn-D bardzo dobrze kamufluje w terenie leśnym.

Cena: 90zł + wysyłka.

Jak kogoś mocno interesuje to mogę zarezerwować do czasu następnego meeta w KH aby przymierzyć / obmacać itp. ;)

Jest też możliwość wymiany - Wasze propozycje!

40aba2c57c.jpg

0efd693eef.jpg

83d0661dcd.jpg

Edited by Eternal

Wymienię na siostrę: małe, wredne, zajmuje komputer tylko wtedy gdy go potrzebujesz, obraża cię i co najważniejsze jest młodsza to może robić co chce, wysyłkę opłacę osobiście. I w sumie nie chcę nic w zamian.

A tak na serio jak myślicie, jakby takie cuś się sprawdziło w CQB w roli mini drona bojowego ? :P

9982-2401.jpg

http://rcsport.pl/czolgi/10616--czolg-rc-german-panther-g-.html

Edited by Flippyn