Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Foley

Airsoft

Recommended Posts

Byłbym chętny to postrzelić jak by wjechało na moją linie xD

A co do Partiznana, jest to zastępstwo.

Jeśli będzie jakaś akcja, jakieś coś co będzie.
Zakładam Partizana i znikam z pola widocznego :D

Będę wtedy pewnie w krzakach z emką. (ten ból, bo emka u ruska :rainderp: )

Będę wtedy pewnie w krzakach z emką. (ten ból, bo emka u ruska :rainderp: )

img8080.jpg

Burn it with fire :crazy:

Tak przy okazji, ten czołg nie strzela tylko wydaje imitacje strzałów ;)

Pac-pac :ming: 

Są też i czołgi strzelające kulkami BB, idzie wyrwać od 200 PLN wzwyż ;) Ale myślę, że przydatność bojowa byłaby baaardzo znikoma. Prędzej bym za połowę tej kwoty kupił pistolet sprężynowy i nim kogoś ubił, niż takim czołgiem :rdblink:

Heh, a ja myślałem jakiś czas temu, żeby zmienić mundur na cyfrową florę. Do M'ki i Deserta pasowałoby wybornie - zabiliby mnie rusofile i hamburgery :lol:

Tyle, że nie sądzę, żeby coś takiego wytrzymało nawet minutę ciągłego ostrzału  :ming: zabawka niestety jednorazowego użytku.

Ogółem powiedzmy, że jest dobrze, jedyna rzecz to tło, ponieważ na naszywce włosy brwi i rogi mogą być mało widoczne, albo prawie wcale, więc bym je zmienił na jakieś khaki, albo kamuflaż czy teren.

Edited by Flippyn

Plota nie urywa, ale może być ;) Tylko jakiś kolor tła jeszcze dobrać.

No nie wydaje mi się... Walnąć jednolite, naszywki nie powinny być zbyt skomplikowane ;)

Hej everypony!

Chciałbym zapytać czy ktoś z Was ma może czas w niedzielę 13 lipca, gdyż wtedy moja ekipa organizuje urodziny. Oczywiście serdecznie zapraszamy, wpisowe to całe 0,00 zł :P Będzie to coś w rodzaju CTF, nastawione głównie na dobrą zabawę :) Miejsce: Słup Pierwszy (taka mała miejscowość w powiecie garwolińskim, między Garwolinem a Siedlcami)

Jak będzie zrobione wydarzenie na FB to na pewni dam link, żebyście mogli zapoznać się ze szczegółami.

Wiedziałem że jak już będzie coś ciekawego to w jedyne 4 dni podczas całych wakacji kiedy mam obóz .-. Ale cóż, na zapas, najlepszego foley i HF :)

• Upvote 1

Najlepszego życzę , a przede wszystkim dobrej zabawy  :hug4: , ale niestety nie pojadę  :aj: . Po pierwsze nadal jestem w lesie z całym sprzętem i idę do pracy, żeby go posiąść więc niestety. W przyszłym roku na pewno się skuszę  :shiarmor: . No i jeszcze fajnych akcji, oraz upgrade'ów, NIE jak ten    

airsoft-funny-poster-normal.jpg

Edited by Flippyn

Ja akurat mam wolne... ale już jestem umówiony z broniakiem na asg u mnie ( przyjeżdża z gorzowa) :fluttershy6:

Dobrej zabawy! :yay:

Edited by Eternal

Ja już powiedziałem, ale i tak miłej zabawy Foley.
Moja impreza urodzinowa nie wypali, ktoś nie dostarczył informacji choć prosiłem i ręczyłem... teraz muszę przekładać na sierpień. :fluttercry:

Czyli nie będzie w tą sobotę, Rico? :rainbowcry: Cóż, może to i dobrze, bo będzie czas przygotować imorezę na tip-top.

Ale mogę Wam napomknąć, że pewnie w okolicy świąt będziemy robić "Strzelankę Swiąteczną". W tamtym roku wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy, a scenariusz na ten rok mam już gotowy :lol:

Ja tam nie wiem, ale moje plany na tamten weekend nie wypaliły na razie, także MOŻE się przejadę. Tylko wtedy przydałaby mi się jakaś zapasowa replika :drurrp:, bo do realizacji zamówienia jeszcze trochę muszę poczekać.

Jakbyś Amol wpadł to nawet mogę swoją pożyczyć, bo będę orgował. Chociaż do tego czasu chcę i tak uruchomić swoją zapasową :)