Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Foley

Airsoft

Recommended Posts

Jak zrobimy strzelankę Świąteczną Wigilijną proponuję scenario taki:
Święci mikołajowie Kontra Wojsko xD

Edited by Riconish

A dowódca mikołajów by przyjechał na saniach z 2 minigunami :D
Wojsko podleciało zrobiło desant i by było cudownie :D

Stoi tam Polska jednostka i mówi:

-Ty Wiesiek mamy kozoje*ce

-Ale Zbychu ja tu tylko sprzątam

-Weźmy go, będziemy mieli z kim się bawić w up tralalala.

-Ale co dowódca powie

-Ja powiem, że dobrego ostatnio Kebaba jadłem, taki dorodny baran... podajże z generała.

Mam pytanie czy używał ktoś może kulek firmy Patrol? link Bo szukam czegoś, co zastąpi niedostępne wszędzie G&G. Obecnie "męczę się" z MadBullami, ale w pmagach mi nie podają kulek (reszta midów bez problemu), więc szukam czegoś jeszcze innego.

A próbowałeś może P&J, moi znajomi zaopatrują się głównie w te kulki, więc chyba powinny być nawet niezłe http://www.asg.warszawa.pl/p,p-j-kulki-bb-0-25g-2000szt-premium,6185.html. Znajomemu chodzą bez żadnych problemów w magazynku gazowym, jak i normalnym stanagu, chyba, że naprawdę szukasz jakości dla snajpera.

Edited by Flippyn

Wśród swojej skarbnicy kulek mam i PJ :rdblink: W zasadzie nie wiem po co jeszcze je trzymam, ale może kiedyś się przydadzą. Opinię mam o nich... nawet średnią. Są bardzo tanie, współpracują nawet z niektórymi midami, ale wolę nie pakować do precki 6,02, bo mają większą tolerancję wykonania niż G&G, Guardery, MadBulle itp. Do stockowych replik mogą być.

Eter, a masz może pojęcie, gdzie obecnie dostanę 0,25 Guardera? Bo że są dobre to wiem, ale wywiało je z moich sklepów :rainbowcry:

EDIT: I z tego, co pamiętam, to Guardery były droższe od G&G, bo kosztowały 38zł, a G&G na bbmax za 36 kupowałem ;)

EDIT2: No zastrzelcie mnie... Wchodzę na TG, a tu dostępne 0,25 Guarder... No k :yay: mać! A ostatnio jak sprawdzałem tylko te gówniane bio były...

Edited by Foley

Eter, a masz może pojęcie, gdzie obecnie dostanę 0,25 Guardera? Bo że są dobre to wiem, ale wywiało je z moich sklepów :rainbowcry:

Około 3 tygodnie temu w specu kupowałem.

EDIT: I z tego, co pamiętam, to Guardery były droższe od G&G, bo kosztowały 38zł, a G&G na bbmax za 36 kupowałem ;)

Może być, ja chyba w promocji kupiłem :ming:

hej, w końcu kupiłem dpm'a z membraną mvp (podobnież jak gore-tex) spodnie i kurtkę... wygląda podobnie do maskałata, bo bardzo obszerne, a do tego kamizelka oliv lekka z firmy MIL-TEC

Edited by Bass Destiny

Jako iż jestem ciekawski oraz chcę podtrzymać temat, to...

Jaka dokładnie kamizelka? :rd6: Może Pattern 83? (tak strzelam, bo to chyba najpopularniejsza kamizelka mil-teca)

No i może zdjęcie? W zasadzie to jak mi zamówienie z Cytadeli przyjdzie to będę musiał wrzucić swoje zdjęcie :rd4:

Większość kamizelek ma regulację, więc nie da się kupić "za dużej" ;)

Tak a propos to na ostatniej strzelance widziałem gościa w zupełnie niewyregulowanym Plate Carrierze. Wisiał jak worek, ja bym nie dał rady tak biegać :rainderp:

Muszę częściej zaglądać na targ u mnie w mieście. Ostatnio pojawiło się tam stoisko ze szpejem i wczoraj dorwałem tam za 20zł oryginalną bluzę wz. 93 (MONowskie, szyte na wymiar i akurat pasowała :yay:), przy czym identyczna nówka kupowana w sieci to wydatek 100zł :rainderp:

Z tego, co też przeglądałem, mieli też więcej fajnego szpeju. Trzeba będzie znowu się tam wybrać :megusta:

Muszę częściej zaglądać na targ u mnie w mieście. Ostatnio pojawiło się tam stoisko ze szpejem i wczoraj dorwałem tam za 20zł oryginalną bluzę wz. 93 (MONowskie, szyte na wymiar i akurat pasowała :yay:), przy czym identyczna nówka kupowana w sieci to wydatek 100zł :rainderp:

Z tego, co też przeglądałem, mieli też więcej fajnego szpeju. Trzeba będzie znowu się tam wybrać :megusta:

A to ciekawostka :D

U mnie co tydzień w niedziele też jest taki "targ staroci", ostatnio znalazłem tam kolesia co sprzedaje fińskie camo! (M05) :D

( takie cóś: http://cyberyana.free.fr/army2000/UPC_fichiers/majorgeneral.jpeg )

Co do fotek - sprzęt w sam raz :D

Również wolę parkę / kurtkę niż bluzę :)

Nie mógłbym tylko biegać z maską p. gazową normalnie w lesie.

Kurde, to jak ja kiedyś na lokalnym targu znalazłem stoisko z między innymi demobilem, to były tylko bluzy i spodnie wz.93 i nic więcej (z rzeczy interesujących airsoftowca ofc). A i tak droższe niż w sklepie militarnym :lol:

EDIT: Z tą p-gazką to jak z Czarnobyla (albo z SAS, tylko reszta zbyt "leśna" :D) :rdblink: Też bym się w czymś takim udusił, ale wygląda świetnie :brohoof:

Edited by Foley

ja sprzęt kupiłem w demobilu ;D orginalna kurtka i spodnie z magazynów wojskowych za 170zł :fluttershy5: a kamizelka 130zł więc chyba nie przepłaciłem

więc chyba nie przepłaciłem

Obawiam się że jednak tak :ming:

Edited by Eternal