Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Foley

Airsoft

Recommended Posts

EDIT: Z tą p-gazką to jak z Czarnobyla (albo z SAS, tylko reszta zbyt "leśna" :D) :rdblink: Też bym się w czymś takim udusił, ale wygląda świetnie :brohoof:

często mam duchoty, kiedyś się też pływało i nurkowało, jak zakładam maskę to nie czuje różnicy... oddycha mi się tak samo bez niej.

jeśli wygląda jak sas z czarnobyla, to czy to oznacza, że wyglądam jak post apo anglik :yay:

Obawiam się że jednak tak :ming:

;_; kupiłem najtaniej jak się dało :fluttercry: do tego sklep był 5km od domu

Takie pytanie z zakresu oporządzania sprzętu.

Posiadam plecak (polską "żabę") i nie używałem go jeszcze, ponieważ przesiąkł takim zatęchłym, dławiącym zapachem. Także chciałem się dowiedzieć, może wiecie, jak skutecznie się go pozbyć (zapachu, nie plecaka). Nie chce mi się szukać innego, szczególnie, że ten kupiłem za jakieś 5 zł

Edited by Amolek

Namoczyć w wiadrze z gorącą woda i proszkiem do prania. Ręcznie wyprać i powinno styknąć; jak nie to powtórzyć operacje z 2/3 razy.

Swoją drogą żabka jest fajna :)

Kiedyś chciałem komplet kupić ale nigdzie nie mogę spodni znaleźć :fluttershy6:

http://uniform-moro.com.pl/product_info.php?cPath=13&products_id=366

Edited by Eternal

Takie pytanie z zakresu oporządzania sprzętu.

Posiadam plecak (polską "żabę") i nie używałem go jeszcze, ponieważ przesiąkł takim zatęchłym, dławiącym zapachem. Także chciałem się dowiedzieć, może wiecie, jak skutecznie się go pozbyć (zapachu, nie plecaka). Nie chce mi się szukać innego, szczególnie, że ten kupiłem za jakieś 5 zł

otóż to, również chciałem się spytać czy kamizelkę wyprać czy zrobić co innego, bo też śmierdzi ztęchlizną

Namoczyć w wiadrze z gorącą woda i proszkiem do prania. Ręcznie wyprać i powinno styknąć; jak nie to powtórzyć operacje z 2/3 razy.

Swoją drogą żabka jest fajna :)

I nawet pojemna :D dzięki za radę. Raz już go prałem i dwa dni wietrzyłem, ale teraz sobie spróbuję znowu. Jak tylko będę miał siły po ogarnianiu piwa i roboty :drurrp:

A bluza inb4 :x brałbym, ale na razie pewnie kupię kombinezon i (tak, to dziwne) płaszcz oficera lotnictwa WP :drurrp:

Edited by Amolek

Kiedyś miałem bluzę z demobilu i wystarczy przewietrzyć, jak nie chce się go spierać.  Bieganie może być jego formą, ale wystawienie na balkon też powinno pomóc. 

Jutro dochodzi nowy mundur.  Tak multicam ACU. Muahahah :ming: 

Edited by WilkU

wiecie może jakie, nakolanniki i nałokietniki idzie kupić za 100zł (czarne)

A tak na serio kiedyś miałem bluzę z demobilu i wystarczy przewietrzyć, jak nie chce się go spierać.  

ale moja trochę takim dziwnym czymś jest pobrudzona :evilshy:

wiecie może jakie, nakolanniki i nałokietniki idzie kupić za 100zł (czarne)

ale moja trochę takim dziwnym czymś jest pobrudzona :evilshy:

A sorry nie zrozumiałem sytuacji. 

Chyba wole nie wiedzieć czym... 

Też mam "żabę" u siebie :evilshy: Niestety samą bluzę, bez spodni. Dostałem dawno temu od wujka :)

Widzę, że nie tylko ja postanowiłem odświeżyć oporządzenie na wakacje :ming: Chyba już to mówiłem, ale czekanie na zamówienie to okrutne i dłużące się dni :rainbowcry:

Marpat uratował mi skórę :ming:

Hue, jakiś czas temu zakupiłem do łażenia po mieście spodenki w marpacie wraz z kieszeniami na wstawki amortyzujące (kolana) dziś wypierdoliłem się na motorze i dzięki tym wynalazkom moje kolana są całe. Najlepszy zakup ever :hBB25: .

Poza tym dwie ryski na obudowie motoru :giggle:

Poza tym dwie ryski na obudowie motoru :giggle:

Się odmaluje, 

Dziś przyszedł ''multicrow'' (:ming:) ACU. Jako że kupowałem demobil (myślę że będzie lepszy od tego z chińskich firm)  sprawdziłem jego stan. Lekkie prawie nie widoczne gołym okiem otarcia tu i ówdzie, nie wyblakły, bez plam  i innych brzydkich prezentów. Czyli tak jak było mówione stan bardzo dobry. Z zakupu się ciesze w końcu zabuliłem tylko 90zł + dostawa.

Tak teraz myśl po co zamieniam DPM na Multicam? A po o bo często strzelam się na terenie gdzie dominują żółte trawy.  A do lasu pozostanie stary DPM.

Edited by WilkU

ak teraz myśl po co zamieniam DPM na Multicam? A po o bo często strzelam się na terenie gdzie dominują żółte trawy.

Czy chodzi o tą fabryczkę którą widziałem na zdjęciach? :3

Jak tak to może latem do Was wpadnę się postrzelać i Grzesia odwiedzić :B6jwX:

Czy chodzi o tą fabryczkę którą widziałem na zdjęciach? :3

Jak tak to może latem do Was wpadnę się postrzelać i Grzesia odwiedzić :B6jwX:

Tak, na starej hali Ursusu  (-a) ? jest jej  trochę. Ale jest to głównie CQB.   Chodziło mi o miejscowość Kaznów, niedaleko Lublina. Tam też są organizowane imprezy. Teren jest znacznie większy. 

Czysto teoretycznie miałem w najbliższy weekend jechać na misję afganistan w środę przed miałem być już w lublinie aby sobie popić i razem z ekipą z lublina jechać pod częstochowę ale... cholera praca mi pokrzyżowała plany :despair:

Tak aby rozruszać temat.

Jako że miął  rok mojego ''bardziej profesjonalnego'' grania w ASG. (półtora-mniej profesjonalnego :ming:) Zdobiłem sobie okazyjne zdjęcie dotychczasowego efektu.

https://lh4.googleusercontent.com/-AqJKGqrSt68/U7bqYm3AWsI/AAAAAAAACwc/Gl1YOPFNZ10/w626-h835-no/IMG_20140704_172932.jpg

Replika czeka na malowanie, a więc gdy skończę zabawy artystyczne to wrzucę zdjęcia. 

• Upvote 2

Tak aby rozruszać temat.

Jako że miął  rok mojego ''bardziej profesjonalnego'' grania w ASG. (półtora-mniej profesjonalnego :ming:) Zdobiłem sobie okazyjne zdjęcie dotychczasowego efektu.

https://lh4.googleusercontent.com/-AqJKGqrSt68/U7bqYm3AWsI/AAAAAAAACwc/Gl1YOPFNZ10/w626-h835-no/IMG_20140704_172932.jpg

Replika czeka na malowanie, a więc gdy skończę zabawy artystyczne to wrzucę zdjęcia. 

Jaki przystojny airsoftowiec :wow2:

Hehe... mi miesiąc temu stuknęło ponad 7 lat w tym ciepłym kurwidołku (8 razem z nie profesjonalnym :yay: ) ... czyli zostaje tu na zawsze chyba :B6jwX:

Choć czasu na zabawę coraz mniej :ajsleepy:

Edited by Eternal

Fajne zdjęcie, fajne :rd6: Chociaż u mnie multicum (zawsze mnie to bawi :D) by się nie sprawdził - zbyt ciemne i gęste lasy. U mnie króluje wz93, woodland i DPM.

Hm... Swojego stażu w ASG nie potrafiłbym określić. Pierwsze "strzelanki" to były dziesięć lat temu :lol: Tyle, że wtedy były plastikowe sprężyny i przyciemniane okulary jako ochrona oczu :rainderp: i jak ktoś miał pistolecik z zabawkowego za 10zł, to jak dzisiaj cm.028, a "markowe" to były Skorpiony i AK z odpustu :lol:

Jaki przystojny airsoftowiec :wow2:

Weź bo popadnę w samozachwyt :ming:   A tak na serio, jest jeszcze trochę szpeju do kupienia/zamienienia, ale bez pośpiechu to dopiero rok. 

Hehe... mi miesiąc temu stuknęło ponad 7 lat w tym ciepłym kurwidołku (8 razem z nie profesjonalnym :yay: ) ... czyli zostaje tu na zawsze chyba :B6jwX:

Hm... Swojego stażu w ASG nie potrafiłbym określić. Pierwsze "strzelanki" to były dziesięć lat temu :lol: Tyle, że wtedy były plastikowe sprężyny i przyciemniane okulary jako ochrona oczu :rainderp: i jak 

Niezłe starze, mam nadzieje że też tyle wytrzymam :salut: