Foley

Airsoft

Recommended Posts

Z akcesoriami 1400 PLN. Popieram przedmówcę, myślę, że można by znaleźć lepszą, choć zła nie jest

W takim układzie to całkiem sensowne... Kumpel ostatnio brał dokładnie tą samą i z wymianą frontu, kolby i chwytu transportowego + dodatkami typu promyk, silikon guma i pare części do GB wyszło go to o wieeeele więcej ;) a Aresowe giety w sumie są chyba najlepszymi wśród Giet ;) z chinoli tylko cyma... JG jest feee

Mi się najbardziej podoba ACOG, ale do giety to tak średnio chyba pasuje. Eotech 552 jest wygodny, bo kiedyś brat miał więc też korzystałem to wiem.

Zależy kto co lubi.

dscf2378pj1.jpg

Faktycznie G36 z ACOG'iem nie wygląda zbyt dobrze jest zbyt wysoki jak dla smukłej sylwetki G36

Ale jak na Gienie założy się granatnik to już trochę lepiej :P

DSC01677.jpg

Rarytas... Po prostu cudo.

Czy to nie Twoje ogłoszenie na wmasg.pl o kupnie Eotech'a 552?

1. Efekt psychologiczny.

2. Granatnik to świetny shotgun :) między budynkami czy w pomieszczeniach...

To i ja się dołączę :D

hmy asg, co by tu powiedzieć.

Posiadam Stonera16a3 do KA i 2 colt od WE pochodzę z Mazowsza więc jak ktoś blisko niech mówi chętnie się postrzelam posiadam także SWD Atoz na sprzedaż na allegro jest jeszcze przez chwilę:rd6:.Ps: piękna gieta sam kiedyś miałem.

Trzymajcie się.

Miałem takich kilka w swojej karierze. Do reko trzeba mu wymienić kolbę, bo oryginalna z pudełka wygląda jakby wystrugano ją w IKEI. Zasięg ma niezły, ale bez lufy precki i lunetki to właściwie się nie pogada. Gumka hop-upa bardzo słaba, pęka też mocowanie zasobnika na amunicję. Dlatego trzeba ładować maksymalnie 4 naboje, a nie 5 jak w oryginale.

Wersja sprężynowa bardzo ciężko się przeładowuje, gazowa już dużo lepiej. Broń jest fajna głównie na ścianę i do zdjęć. Plusem jest to, ze wchodzi do niego amunicja oryginalna, więc można nawet filmik nakręcić. Łuski z pudła są wykonane z jakiegoś szajsmetalu, wiec łatwo się psują i odkształcają, przez co lubią utykać w komorze nabojowej.

tak to stzrela. To dość klimatyczne :P