Skocz do zawartości

Dyskusja na temat pytań i odpowiedzi


SystemShy

Recommended Posts

  • 2 months later...

Bardzo dobrze że w tych ostatnich pytaniach poprawiliście czcionkę na zwykłą - jest czytelniejsza. A po za tym dobrze wam to idzie.

A co zrobicie jak ktoś zada pytanie które już było?

trzcionka - zostawiam to, by następne pokolenia o tym słowie pamiętały :D bob

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Niedługo to nic nie zostanie po mnie ._.

Zapytam się tylko: Będziecie kontynuować odpowiedzi obrazkowe?

Wszystko pozostanie! Znaczy w archiwum, ale zostanie :hug: Chodzi o to, by bardziej usprawnić system gier i zabaw oraz pytań i odpowiedzi...

Niestety co do odpowiedzi obrazkowych nie mam absolutnie pomysłu jak to zrobić... chyba więc nie będzie. Chociaż mogę się postarać raz na jakiś czas załatwić tak odświętnie coś takiego... ale nie obiecuję nic, bo to wciąż jest na etapie planowania. Teraz będą tylko odpowiedzi zwykłe. :octcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej serii pytań można się spodziewać że wstawisz zdjęcia tego dzieła :D prawda? :D

Nie myślałem o tym... ale może wrzucę jakieś dziwne zdjęcie o ile znajdę takowe xD Bo ja fotogeniczny nie jestem ^^'

Jak coś to zobaczę jeszcze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Zasadniczo do samych odpowiedzi i pytań nic nie mam, ale pewna rzecz nie daje mi spokoju w związku z nimi. Chodzi mi o fakt, że mimo iż to są postacie z serialu(bo chyba nikt poza mną nie wierzy w istnienie równoległych/alternatywnych światów), to niekiedy odpowiedzi mogłyby być raczej inaczej sformułowane(ale to raczej taka moja wieczorna rozkmina, więc nie należy jej brać na poważnie). Czyli tak podsumowując ogół - do odpowiedzi nie mam zastrzeżeń,a niektóre pytania niszczą system :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo do samych odpowiedzi i pytań nic nie mam, ale pewna rzecz nie daje mi spokoju w związku z nimi. Chodzi mi o fakt, że mimo iż to są postacie z serialu(bo chyba nikt poza mną nie wierzy w istnienie równoległych/alternatywnych światów), to niekiedy odpowiedzi mogłyby być raczej inaczej sformułowane(ale to raczej taka moja wieczorna rozkmina, więc nie należy jej brać na poważnie). Czyli tak podsumowując ogół - do odpowiedzi nie mam zastrzeżeń,a niektóre pytania niszczą system :rainderp:

Ja wiem, że chodzi Ci o moje pytania :shiarmor: jednak zadaje je bardziej dla beki, albo jestem ciekaw jak Stachul na nie odpowie :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Drodzy Pytacze!

Mam dla Was dobrą wiadomość! Otóż powoli trwają prace nad tym, by dodać "obrazkowe odpowiedzi FS" teraz jednak pozostaje pytanie: Czy odpowiedzi mają być w tych klimatach co wcześniej, czyli rozmowa, czy jednak ma być sama Fluttershy odpowiadająca na pytania? Zaznaczam jednak, że nim wprowadzę odpowiedzi, będę musiał pierw ogarnąć Gimp'a, więc zajmie mi to trochę... Pozdrawiam!

~Avatar Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...