Skocz do zawartości

Moje rysuneczki


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Mi tam się podoba :fluttershy5: , nie tyle patrząc na kolor, a na skrzydła i budowę kuca. Ja osobiście zastanawiam się jaka siatka idzie na kucyka w tej pozie? Lub czy rysuje się go na wyczucie. :hBB25:

Boszszeee  żadnych siatek, robię wszystko odręcznie bez pomocy żadnych siatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszyscy te siatki, siatki...wszyscy mówią że to podstawa artysty.

Ja nigdy nie rysowałam żadnych siatek, nie rysuję i raczej nie będę...a jakoś umiem rysować :P

 

 

A kto powiedział że umiejętności zależą od siatki :crazytwi3: , sam powili chce przejść z etapu siatki do etapu odręcznego, np Kuca w pozie od przodu rysuję odręcznie z niewielka pomocą cyrkla.  Walentynkowa Rainbow była rysowana przeze mnie odręcznie :rd8: . Teraz się głowię jak narysować kucyka w takiej pozie że nie jest całkiem z profilu, lub z głową odwróconą w drugą stronę.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie i o coś poproszę. Rysujesz chyba ponyfikacje? Jeśli tak, to poproszę o skucykowanie mojej lwiej postaci, Swahili.

Jej wygląd znajdziesz na moim dA, jeśli masz jakieś pytania, to pisz. Chyba nie sprawiam problemu? A i jakby można było, chciałabym żebyś zrobiła jej lekko "ogierowaty" pyszczek, mam nadzieję że wiesz, o czym mówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie i o coś poproszę. Rysujesz chyba ponyfikacje? Jeśli tak, to poproszę o skucykowanie mojej lwiej postaci, Swahili.

Jej wygląd znajdziesz na moim dA, jeśli masz jakieś pytania, to pisz. Chyba nie sprawiam problemu? A i jakby można było, chciałabym żebyś zrobiła jej lekko "ogierowaty" pyszczek, mam nadzieję że wiesz, o czym mówię.

Nie obiecuję, że uda mi się narysować, ostatnio nie za wiele mam czasu na rysunek, muszę jeszcze Sajback OC narysować, więc wciąż jestem do tyłu.

Czy twoja OC ma mieć znaczek, jak tak napisz mi jaki?

Edytowano przez *Anna*
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...