Skocz do zawartości

Moje rysuneczki


Recommended Posts

Kolej na mnie. Wstawiłam moje arty na deviantart, stosuję technikę tradycyjną, kredki, mazaki itd. Po długoletniej przerwie wracam do swojego hobby. O to kilka z nich, potem z pewnością wstawię skany, stać mnie teraz na foty.:aj:

foto_kucyka_by_anathiela-d5vy3ai.jpg

To mój kucyk, którego nabyłam w Real :cGfSS:

rarity_by_anathiela-d5vy2mg.jpg

Rarity

applejack_by_anathiela-d5vy2xk.jpg

Applejack

To tak na początek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne! :pinkie: Strasznie mi się podobają te kontury robione mazakami. :pinkie4:

Dzięki :pinkiesmile: Kredkami też można, muszą być to dobre kredki i zaostrzone. Dlatego używam pisaków. W przyszłości chcę zakupić kredki dla artystów. Mają wiele odcieni, i mają żywe kolory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziękuję, ona na pewno jeszcze raz się tu zjawi. :) Ćwiczę się i eksperymentuje. Najgorsze są dla mnie tła, jakoś mi nie wychodzą i właśnie zastanawiam się nad tłem dla Rarity. Zaczynam lubić tą postać pod względem rysowniczym, jest strasznie śliczna, a ta grzywa.... Postaram się jeszcze narysować inne kucyki. Mam już Appeljack, RD, Pinkie. Tylko wolę je zeskanować niż robić zdjęcia aparatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ,rysuję w swoim stylu, nie chcę nikogo małpować, bo to dla mnie nudne. I właśnie moja Rarity ma taka być nie inna.

Tak więc sławetna moja Rarity w tle (nie jestem w tym dobra). Pinkie Pie opaliła się nie co, mój eksperyment z pisakami i kredkami.

Jako, że staram się wyrobić swoją kreskę, postacie MLP będą mojego autorstwa jako Fan Art.

post-3356-13662250317595_thumb.jpg

post-3356-13662250320348_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...