Skocz do zawartości

MLPFiction, czyli polska baza fanfiction


Recommended Posts

@Linds i @Crusier

Przepraszam, że się wtrącam... :flutterblush: Ale to jest wątek, w którym mamy pisać na temat strony MLPFiction, a w tej chwili wasza dyskusja dotyczy zupełnie czego innego... Ja rozumiem, można o tym podyskutować, ale nie lepiej przenieść waszą rozmowę na PW? Może nie wszyscy chcą czytać, czym różni się fanfik opisujący współżycie kucyka z człowiekiem od współżycia z kosmitą? (już samo to zdanie brzmi groteskowo :rainderp: ) Wiem, że wyraziłam się dosadnie, ale to sądzę o tej wymianie zdań.

Przepraszam za offtop. :flutterblush:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Mam pytanie. Gdy wchodzę w zakładkę subskrybcje pojawia mi się taki napis :

 

Nie znaleziono
System nie może odnaleźć żądanej akcji "fav".

Żądany adres URL nie został znaleziony na tym serwerze. Jeśli wprowadziłeś adres URL ręcznie, sprawdź pisownię i spróbuj ponownie.

Jeśli myślisz, że jest to błąd serwera proszę skontaktuj się z the webmaster.
2013-06-15 20:22:27

 

Czy da się ro jakoś naprawić ?

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Pomysł na stronę świetny, wykonanie też w porządku. Tylko dlaczego tagi nie działają? :twiblush:

 

Za to wielki plus za umieszczanie w epubie. Od razu pobieram na czytnk, bez zabawy we wrzucanie wszystkich rodziałów do jednego pliku i konwersji.

Edytowano przez pieszy
Link do komentarza

Pomysł na stronę świetny, wykonanie też w porządku. Tylko dlaczego tagi nie działają? :twiblush:

 

Za to wielki plus za umieszczanie w epubie. Od razu pobieram na czytnk, bez zabawy we wrzucanie wszystkich rodziałów do jednego pliku i konwersji.

 

O kurczę, dzięki za to info z tagami xD

 

@edit

Poprawione :giggle:

Link do komentarza

Pobrałem 2 rozdziały w epubie "Efektu motylka". Oba są puste - jest kilka stron, wszystkie białe. Czytam na Nooku Touch, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie.

 

Z Shipping Googles jest tak samo.

 

I nie działa akceptacja polityki cookies.

Edytowano przez pieszy
Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...