Skocz do zawartości

MLPFiction, czyli polska baza fanfiction


Recommended Posts

Jest możliwość sortowania - wystarczy przeciągnąć dany rozdział z listy w dowolne miejsce na liście, a następnie odczekać parę sekund (około pięciu - chwilowo nie ma żadnej informacji że sortowanie się zapisało, ale można sobie w konsoli zobaczyć, że żądanie zostało wykonane).

Link do komentarza

W sumie, też bym był za taką funkcją :v

 

Ponadto: Może przydałaby się taka funkcja, jak "Polecane". W profilu tworzyłoby się listę polecanych opowiadań. Ew. przy danym FF byłby przycisk "Polecam", nam w profilu tworzyłoby automatycznie taką listę, a dany FF miałby dodatkowo wyświetlaną liczbę, ile razy został polecony przez czytelników.

Link do komentarza

Houston, mamy problem.

Chciałam zalogować się w serwisie, ale zapomniałam hasła. Wybrałam więc opcję "Przypomnij hasło".

Po załatwieniu wszystkiego i otrzymaniu maila z hasłem, próbuję się zalogować z użyciem otrzymanego w mailu hasła - bezskutecznie. Kliknięcie "Zaloguj" przenosi mnie do strony głównej, ale nie loguje.

Możesz sprawdzić, co jest nie tak, Sky?

'kay, nevermind. Odświeżyłam stronę i złapało.

Edytowano przez Ylthin
Link do komentarza

Mam problem i to dość poważny.

 

Otóż, kiedy się loguję, to przekierowuje mnie na stronę główną, ale tak zwyczajnie jakbym po prostu cofnął się o jedną stronę. Nie wyświetla mi się, że jestem zalogowany itp, więc nie mogę dodać nowego fanfika. Dodatkowo, kiedy chciałem nowe hasło, to dwa razy próbowałem wygenerować do mnie maila i dwa razy nic nie doszło ;-;

i co ja mam zrobić? ;/ Dajcie jakieś rady.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...