Skocz do zawartości

[Zabawa] Wybieramy najlepszą gre dla Luny!


Recommended Posts

Każdy ma chyba ulubiono grę w swojej growej biblioteczce.

Dlatego Luna zleciła nam znalezienie dla niej odpowiedniej gry na PC ,X360 cz PS3.Wasze zadanie to napisanie tytułu gry można wrzucać screeny oczywiście.Nastepnie zobaczymy jaki tytuł bedzię się powtarzał najczęściej a, następnie będzie on oznaczony Grą Luny.

Miłego pisania!

Kolorek w postach jest zarezerwowany dla członków ekipy

~Dżem

Link do komentarza

Może SimCity4? Dawno już w to nie grałem ale ogólnie gra polega to na tym, że tworzysz sobie miasto i nim władasz; stawiasz szpitale, wyznaczasz zabudowę mieszkaniową, handlową, itp., ale możesz też np. walnąć tam meteora :D

Myślę, że spodobałoby się naszej Władczyni bo mogłaby sobie powładać:aj5:

A może Need for speed Underground 2 bo to nocne klimaty, tam nigdy nie ma dnia:luna3:

Link do komentarza

Jak dla mnie, to Luna kojarzy się z jakimś efpeesem, ewentualnie MMO. Zagłosuję więc na strzelankę ze świetnym trybem multi, przy której JO mogłaby się doskonale odprężyć: Battlefield 3. A jak nie, to starego, poczciwego League of Legends.

Link do komentarza

rok 1990 - "KZ Manager"

No, dobra - o ile wiele dziwacznych (i powstających gier) wydaje się jeszcze całkiem sensowną rozrywką, to już sam pomysł stworzenia symulatora nazistowskiego obozu zagłady jest po prostu niesmaczny.

romCqdI.jpg

W tym przypadku gracz, jako manager obozu zagłady dla Żydów, Turków i Cyganów, musi zadbać o codzienne dostawy Cyklonu B, regularne egzekucje i przychylną opinię społeczną... Tak, chcielibyśmy żeby ta gra była tylko niewybrednym żartem jakiegoś neofaszystowskiego dupka, ale niestety - "KZ” Menager" to prawdziwa produkcja skierowana dla posiadaczy większości komputerowych platform.

xd

xd

xd

Link do komentarza

rok 1990 - "KZ Manager"

No, dobra - o ile wiele dziwacznych (i powstających gier) wydaje się jeszcze całkiem sensowną rozrywką, to już sam pomysł stworzenia symulatora nazistowskiego obozu zagłady jest po prostu niesmaczny.

http://i.imgur.com/romCqdI.jpg

W tym przypadku gracz, jako manager obozu zagłady dla Żydów, Turków i Cyganów, musi zadbać o codzienne dostawy Cyklonu B, regularne egzekucje i przychylną opinię społeczną... Tak, chcielibyśmy żeby ta gra była tylko niewybrednym żartem jakiegoś neofaszystowskiego dupka, ale niestety - "KZ” Menager" to prawdziwa produkcja skierowana dla posiadaczy większości komputerowych platform.

xd

xd

xd

Bzzzzzzz jak dla mnie bardziej produkcja dla NMM ale ok XD

Kolorek w postach jest zarezerwowany dla członków ekipy

~Dżem

Nie cytujemy z bbcode.

@Kuoth

PS. BArdzo przepraszam

Link do komentarza

Jak dla mnie, to Luna kojarzy się z jakimś efpeesem, ewentualnie MMO. Zagłosuję więc na strzelankę ze świetnym trybem multi, przy której JO mogłaby się doskonale odprężyć: Battlefield 3. A jak nie, to starego, poczciwego League of Legends.

Mały błąd LoL to gra MOBA :>

Link do komentarza

ghm a mi luna kojarzy się raczej z grami o głębokiej mrocznej fabulę, które nie są proste i przyjemne a jeśli chodzi o typ girtyo Luna raczej preferuje FPS. Uważam,. że najlepszą grą jest dla Pani Nocy jest seria Stalker i gra Fear 2 Zaś jeśli gatunków nie uwzględnimy To Seria Legacy of Kain czy Alone in the Dark czy Silent Hill

Link do komentarza

Serious Sam II XD

1126221954.jpg

Bardzo fajna strzelanka, a właściwie przygodówka. Nie jest wymagająca, grafika w porządku, a wrażenia z gry... :soawesome:

Mamy do wykorzystania cały arsenał broni od shotgun'ów, poprzez plazmówki, do wyrzutni rakiet i miniguna!! Jest tutaj parę broni, trochę mniej ''konwencjonalnych'', np: papuga kamikaze, która z uśmiechem, poleci do wroga i nawet się przywita''Heloooo!!! Bum'' :D

dd76g8nw_314f3wcd7g3_b.jpg

Czy gra jest brutalna? Z przymrużeniem oka... nie! Jest komiczna, dziwna i wymagająca (zręczność i ogarnięcie wielu przeciwników).

Czy ta gra jest odpowiednia? Myślę, że Lunie by się spodobała :fluttershy5:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Polecam księżniczce nocy taką grę która się nazywa "GO".

Co to jest?

Mianowicie jest to gra polegająca na zajęciu jak największego pola na planszy, przy pomocy odcinania możliwości ruchu innym pionkom(żołnierzom)

Gra jest dwuosobowa a pionki czarne i ... *werble!!!* BIAŁE!! Tak, białe!

I te pionki rozmieszcza się na skrzyżowaniach równoległych i prostopadłych linii.

Jeśli pionek/grupa pionków ma w swoim otoczeniu pionki obcego koloru(jeśli istnieje otoczenie w którym jest co najmniej jeden pionek innego koloru) To pionek ginie i pole jest zajęte

Wspaniała gra na długie noce.

I przede wszystkim, uczy myślenia i strategii. No i oczywiście... jest wersja komputerowa z w miarę inteligentnym CPU!!

Spodobała by się Lunie, na 100% 

.

.

Ale hipsterstwo:rd11:

go.jpg

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza

TR i Rayman... Jestem na tak  :derp2: Moją propozycją jest gra "NiGHTS Journey of Dreams" lub "NiGHTS Into Dreams..." Lunie na pewno by się spodobało!

 

Na początek kilka moich uwag: Ważną rolę odrywa w serii Reala- taka/taki anty-hero(Nightmaren'y nie mają płci   :lunaderp: Ale dla NiGHTS i Reali bardziej pasuje określenie "dziewczyna") Sama gra jak i postać pasują idealnie do Luny. Można wczuć się w klimat świata snów i nocy ^^

 nights_and_reala_by_silvershadowfan_920-<--- Po prawej-NiGHTS, Po lewej-Reala

 

Nie mam pojęcia jak opisać tą grę więc zacytuję pewną stronę i wprowadzę małe poprawki:

 

"Fabuła gry toczy się w fantastycznym świecie snów, podzielonym na Nightopię, krainę marzeń sennych, i Nightmare, dziedzinę koszmarów, władaną przez niegodziwego Wizemana. Ów czarny charakter pragnie przejąć kontrolę nad Nightopią, a w końcu nad światem realnym. W tym celu wykrada on energię ze snów śpiących osób, zamkniętą w odzwierciedlających cechy charakteru, różnokolorowych kulach, zwanych Ideyami. Jednak jedena z jego sług, NiGHTS, sprzeciwia się swemu panu, za co zostaje uwięziona. Jedyną nadzieją na uwolnienie NiGHTS i powstrzymanie Wizemana jest dwoje dzieci, Claris i Elliot, które nękane koszmarami trafiają do świata snów. Oboje odkrywają, że znaleźli się w posiadaniu czerwonych kul odwagi, jedynego rodzaju Ideyi, którego Wizeman nie może zagrabić. Dzieci, wraz z oswobodzoną NiGHTS, ruszają w podróż w celu przywrócenia pokoju w Nightopii."

Szkoda tylko że tytuł musi się powtarzać kilka razy. Tą grę, na forum pewnie znają (łącznie ze mną) góra trzy osoby :twilight9:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...