Skocz do zawartości

Double Rainboom


Recommended Posts

Moja pierwsza reakcja:

OMG OMG OMG OMG !!!

to może być rzeczywiście super :soawesome: już nie mogę się doczekać 30 marca aby zobaczyć to w pełnej odsłonie

a i jeszcze jedno pytanie to będzie dostępne z polskim lektorem czy napisami ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam nadzieje' date=' że przetłumaczysz ten odcinek(to będzie dla ciebie zaszczyt).[/quote']

Zobaczę co będę mógł zrobić.

Zagadam też do Zacharego w tej sprawie, jeśli uda mi się go złapać.

Może nie tyle zaszczyt, co przyjemność. :)

Jeśli nie zdecydują się na Content ID, to lektorem zapewne zostanie Misiek200m(n, Miskof, Pszemek), bo jak nie on, to kto inny? :P

Ale jak chcesz pewności, to sam musisz do niego zagadać. :)

A napisy to błahostka.

Na 100% znajdzie się nie jedna osoba, która bez pytania skopiuje materiał, wtopi napisy i udostępni w sieci.

Tak, jak to miało miejsce ze swag.mov...

W drugi dzień znalazłem już 3 różne wersje polskiego przekładu na YT. :derp:

Ale wracając do tematu, to nie wiadomo, czy będą mieli coś przeciwko, czy nie.

Zresztą jeszcze za wcześnie na moje grube rozkminy.

Czas pokaże. :twilight5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już został niecały miesiąc. Heh nie mogę się doczekać.:soawesome:

Mam nadzieję, że nie będzie żadnych przeciwwskazań i obejrzymy pierwszy fandomowski odcinek MLP FiM z napisami. To byłoby świetne.

Wszędzie, na praktycznie każdym forum, stronie o tematyce MLP piszę się o tym wydarzeniu. Oglądalność Double Rainboom powinna być niesamowita. Mam nadzieję, że im się powiedzie. Ciekawe czy po wyjściu tego odcinka będą myśleć nad robieniem nowego, a Hasbro jeszcze im na to pozwoli. Miejmy nadzieję, że "Wielkie i Czcigodne Hasbro" zgodzi się na dalsze projekty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gdy pierwszy raz obejrzałam trailer moja reakcja była w stylu " :wat: Słodka Celestio! JA. CHCĘ. TO. TERAZ! "

Naprawdę Zachary i jego ekipa musieli się postarać :3 A co dopiero gdy obejrzałam początek (Kocham Spoilery :lunaderp: ) Czysta epickość, w dodatku bardzo śmieszne ^^ Oczywiście każdy lubi co innego... ja jednak dalej nie mogę się doczekać premiery, która jest tak blisko... :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to wtrącić.To jest prawdopodobna premiera może pojawić się wcześniej lub później od przewidywać(wolał bym wcześniej niż później, ale jak ma być nie dopracowany to wole żeby był później). Pamiętacie jak Zachary Rich mówił, że ten odcinek pojawi się do końca 2012, a potem się okazało, że będzie w 2013 i teraz też tak może być. Zamiast na koniec marca pojawi się na koniec kwietnia lub na początek maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to wtrącić.To jest prawdopodobna premiera może pojawić się wcześniej lub później od przewidywać(wolał bym wcześniej niż później, ale jak ma być nie dopracowany to wole żeby był później). Pamiętacie jak Zachary Rich mówił, że ten odcinek pojawi się do końca 2012, a potem się okazało, że będzie w 2013 i teraz też tak może być. Zamiast na koniec marca pojawi się na koniec kwietnia lub na początek maja.

To jest oficjalna premiera.

CAŁY odcinek jest już w pełni skończony pod KAŻDYM względem.

I uwierz mi na słowo, jest na co czekać. :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oficjalna premiera.

CAŁY odcinek jest już w pełni skończony pod KAŻDYM względem.

I uwierz mi na słowo, jest na co czekać. :aj5:

o tak, nie zauważyłem, ale i tak może się zdarzyć, że premiera filmu się opóźni(czego bym nie chciał) np.: Zach zachoruje lub coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak' date=' nie zauważyłem, ale i tak może się zdarzyć, że premiera filmu się opóźni(czego bym nie chciał) np.: Zach zachoruje lub coś innego.[/quote']

Nic się nie opóźni. ._.

Nad Double Rainboom pracowało ponad 100 osób i stan zdrowia Zacharego nie ma najmniejszego wpływu na premierę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się zdaje to on zmienił nazwę kanału z Flamingo1986Studio na Zachary Rich, więc stwierdzam, że po pierwsze on ma całe nagranie, a po drugie tylko on ma dostęp do wstawiania filmów na tym/swoim kanale(no może jedna osoba lub dwie, ale nie sto).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się zdaje to on zmienił nazwę kanału z Flamingo1986Studio na Zachary Rich' date=' więc stwierdzam, że po pierwsze on ma całe nagranie, a po drugie tylko on ma dostęp do wstawiania filmów na tym/swoim kanale(no może jedna osoba lub dwie, ale nie sto).[/quote']

1. Nie zmienił nazwy kanału, bo to jest niemożliwe. Po prostu połączył kanał YouTube ze swoim kontem Google+, dlatego wyświetlana nazwa jest inna.

2. Nie tylko on ma dostęp do materiału (to nie jest nagranie :derp:), ale nikt nie może go opublikować bez zgody reżysera.

3. Sto osób PRACOWAŁO nad odcinkiem, a nie ma do niego dostęp.

Wciąż masz zamiar się ze mną kłócić? :rapidash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! SPOILER ALERT!

Nie odpalać jeżeli nie jest się gotowym na ok: 20 min spoileru.

A tak na serio, jest to urywek (W beznadziejnej jakości),

który sprawił, że naprawdę, NAPRAWDĘ nie mogę się doczekać premiery :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Premiera już jutro! Nie mogę się doczekać!

Jak na to natrafiłem pierwszy raz nie mogłem uwierzyć w to co widzę. Tyle szczęścia tak blisko w czasie, a ja nic o tym nie wiedziałem do przedwczoraj bodajże. Mam nadzieję, że to naprawdę będzie w jakości porównywalnej z oryginałem. Ilość osób pracujących nad filmem musi o czymś świadczyć. Trailery też pięknie zrobione, więc jestem pewien, że animacja spełni moje oczekiwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom już jutro premiera i sądzę, że żaden fan kucyków się nie zawiedzie. Jak patrzyłem na trailery i niestety ale obejrzałem kawałek odcinka to animacyjne Double Rainboom jest praktycznie idealny.

Nie obraziłbym się gdyby na tym się nie skończyło i po sukcesie na który jest skazany ten fanowski odcinek rozpoczęły się prace nad kolejnym projektem związanym z MLP FiM. Oby Hasbro dało pozwolenie i ekipie chciało się dalej współpracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...